Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

Zarabianie w internecie - wstępniak

Recommended Posts

Zarabianie w internecie, praca przez internet czy też zarabianie w domu to bardzo często poszukiwane frazy w wyszukiwarkach. O popularności tych form zarabiania decyduje nie tyle zysk, co łatwość dostępu do moźliwości zarobku on-line. Wystarczy bowiem połączenie z internetem, by móc rozpocząć przygodę z pracą przez internet.

 

Możliwości jest wiele, a od naszego zaangażowania będzie zależeć, czy osiągniemy finansowy sukces. Sam pomysł zarabiania on-line jest atrakcyjny dla wielu osób, głównie z powodu korzyści jakie oferuje. Po pierwsze, nie otrzymujemy pensji, tak jak przy prowadzeniu własnej działalności od naszego zaangażowania będzie zależało ile zarobimy. Po drugie wolność, nikt nam nie mówi co mamy robić, sami ustalamy harmonogram swojej pracy. Po trzecie, ogromny rynek, nieograniczony państwowymi granicami, czy też administracyjnymi restrykcjami. A zatem, po co sprzedawać kawę i zarabiać 7 zł na godzinę, skoro można zarobić tyle samo w 10 min. pisząc artykuł na swoim blogu? Nawet jeżeli nie poszukujesz etatowej pracy w domu, warto się zastanowić czy nie jesteś zainteresowany uzupełnieniem swojego regularnego dochodu.

 

Istnieje wiele stron www opisujących różnorodne sposoby zarobku, aczkolwiek w moim przekonaniu tylko część z nich uczciwie przedstawia pełen wachlarz mozliwości i zagrożen, wynikających z chęci osiągnięcia szybkiego zysku.

 

Chcemy więc uzupełnić tę lukę, i przedstawić oraz skatalogować naszym zdaniem najbardziej korzystne formy zarabiania przez internet. Temat ten ciągle się zmienia i ewoluuje, dlatego też proszę się spodziewać ciągłych modyfikacji :)

 

Prezentowane programy i formy zarabiania zostały przez nas przetestowane i uznane za godne polecenia. Staraliśmy się przedstawić na tyle różnorodne formy zarobku, aby były one atrakcyjne dla tych, którzy chcą dorobić sobie na piwo oraz dla tych, którzy chcą prowadzić realny dochodowy biznes on-line.

 

Będziemy również informować o zagrożeniach jakie niesie za sobą poszukiwanie zarobku w internecie. Internet jest bowiem miejscem, w którym działa szereg oszustów i naciągaczy. Chyba każdy kto zajmował się tematem dogłębniej, spotkał się z ofertą szybkiego i łatwego zarobku. Naszym celem jest segregacja tych ofert i przedstawienie sposóbów, które dla nie jednej osoby stały się źródłem nie małych dochodów. Krok po kroku prześledzimy konkretne pomysły na własny e-biznes, a także inne formy zarabiania, a jeśli okażą się one niewystarczające, zapraszamy do dyskusji na naszym forum.

 

Jeżeli więc chcesz się dowiedzieć jak zarabiać pieniądze online, za darmo, bez żadnych naciąganych sztuczek, zrób sobie dużą kawę i rozpocznij lekturę portalu. Jeżeli jednak chcesz poznać odpowiedź na pytanie, jak łatwo i szybko zarobić posiadając jedynie komputer podłączony do internetu, to takiej odpowiedzi tutaj nie otrzymasz...

 

Często zarabianie w internecie będzie wiązało się z koniecznością posiadania własnej strony internetowej. W odpowiednim dziale będziemy służyć pomocą jak załozyć własną stronę WWW i jak nią zarządzać, i co najważniejsze jak na niej zarabiać  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest xplus

Nikt nie mówił że będzie łatwo, ale próbuje od 3 lat i nie ma rewelacji. Może jakieś wskazówki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze napisz wiecej, jak te 3 lata przebiegaly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponad rok temu pojawił się w sieci serwis Ojooo.com.

Zarabiać tu można kilkając w reklamy ( kilka minut dziennie).

Minimalna pierwsza wypłata to 2$ przez paypal, a każda kolejna to minimum 6$.

Na początku idzie nam wolno, lecz potem kilka dolarów dziennie staje sie normą.

spam

Jak ktoś ma kilka minut wolnego codziennie niech spróbuje.

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarabianie w internecie... Zależy wyłącznie od naszego pomysłu, chęci czy innego patentu. Dosłownie można zarabiać na wszystkim.

 

Można sprzedawać postacie czy itemy z gier np. Tibia, prowadzić bloga reklamować się, pisać artykuły sponsorowane, być grafikiem, albo innym webmasterem i dorabiać jako freelancer. Niektórzy na gumtree zatrudniali nawet spamerów czy inne osoby do plucia jadem w komentarzach u konkurencji. Strony typu mypay, czy właśnie inne HYIPy to również zarabianie w internecie.

 

Od czego zależeć będą nasze zarobki? Oczywiście od wkładu i jakości naszej pracy. Należy zdać sobie sprawę, że najczęściej początki bywają niezwykle trudne, ale jeżeli poczuje się tą żyłkę, pierwsze pozytywne rezultaty to później to już jakoś leci. Ważne jest to, aby się nie poddawać, szukać nowych rozwiązań, innowacji itp. Reszta przyjdzie sama.

 

A I BĄDŻCIE CIERPLIWI W TYM CO ROBICIE. Już podobno Jezus Chrystus mówił kiedyś, że trzeba w życiu być cierpliwym. Dążcie powoli do swojego celu! Wyciągajcie z każdej porażki odpowiednie WNIOSKI, uczcie się na własnych błędach. Myślcie pozytywnie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Serdecznie,

ja osobiście klikam w reklamy spam, ciekawy program z rozbudowanym systemem inwestycji.

Jakby ktoś chciał na początek zainwestować parę $ to polecam

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

tutaj zarabia sie poprzez skracanie linków - [---]

Edited by vojtec
Usunięto link skrócony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×