Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Praca w domu - ile mogę zarobić

Recommended Posts

Zgadza się, pracując w domu można znacznie więcej zarobić niż 2,5 k miesięcznie, ale trzeba pracować tak jak na etacie. I systematycznie się uczyć, bo sposoby zarabiania w internecie także ewoluują, podobnie jak technologie. Na pewno zarabianie w domu przez internet jest procesem długofalowym i wymagającym czasu, dlatego na początku pracy nie ma co liczyć na wielkie kokosy - chyba, że masz już ogarnięty marketing od strony praktycznej.

Edited by edudamarek

Zależy też w czym się jest dobrym. Jest masa krótkich zleceń oscylujących wokół designu i programowania. Na początek chyba warto wyszukać hasło "freelancer" w Google i zobaczyć w jakich obszarach jesteśmy w stanie cokolwiek zdziałać. Ludzie chcą płacić za przeróżne rzeczy, od copywrittingu po ściąganie dużych plików z internetu (sami nie mają czasu na podobny żmudny proces).

Jestem zdania, że praca w Internecie to biznes XXI wieku. Podobnie jak kiedyś mówiło się wyłącznie o MLM, dzisiaj jednak to sformułowanie pasuje praktycznie do wszystkiego co wiąże się z e-biznesem. Oczywiście trzeba się "wkręcić" oraz mieć naprawdę dużo motywacji, ponieważ nie wszyscy mają taką osobowość, która pozwoli im się przebić wśród grupy "fachowców" doradzających dzisiaj, który biznes wybrać. Dzisiaj najłatwiej zarabia się na programach RevShare, gdzie ryzyko jest spore, ale zarobić może 90% ludzi, którzy tam działają. Najgorzej oczywiście w MLM, gdzie zarabia około 3-5% ludzi. Każdy wybiera taki biznes na jaki go stać i to co się mu podoba najbardziej. Pamiętać należy, że biznesem internetowym trzeba się "podniecać", wtedy o sukces jest o wiele prościej :)

Praca zdalna polaczona z inwestycjami to w zasadzie rozwiazanie dla wielu idealne, bo pozwalajace zyc, gdzie sie chce a do pracy potrzebnie komputer z dostepem do internetu :)

Codziennie stykam sie z przedsiebiorcami, ktorzy obrali wlasnie te sciezke i zdecydowanie nie zaluja :)

Da się ale kosztuje to dużo czasu i trzeba być cierpliwym i wytrwałym.

To wszystko zalezy od wkladu i poswieconego czasu na marketing. Jest to proporcjonalne w zupelnosci do siebie. Etatu nie warto porzucac NIGDY, jezeli ktos lubi swoja prace - jak ja. Etat daje dodatkowe mozliwosci tzn. $$$, ktora mozna co miesiac inwestowac w odpowiednie biznesy internetowe.

Czy ktoś obecny tutaj utrzymuje się przez inwestycje w internecie?

Cieżko określić co jest tą inwestycją, jeżeli bierzesz pod uwagę jedynie hyipy to nie ja, jeżeli bierzesz całokształt różnorakich inwestycji, pp itp, to od prawie 15 lat tylko z tego żyję :) 

Nie uzywamy slow inwestycja, nie jestesmy doradcami inwestycyjnymi - to bardzo wazna kwestia w Internecie :)

Też, źle mówisz, bo tworzenie projektu internetowego jest inwestycją, stworzyłem kilkadziesiąt, jedne przynosiły poźniej profity przez lata, inne nie ożywały nawet.
To też jest inwestycja.

Mowie o programach typu RevShare i innych HYIPach ;)

Cieżko określić co jest tą inwestycją, jeżeli bierzesz pod uwagę jedynie hyipy to nie ja, jeżeli bierzesz całokształt różnorakich inwestycji, pp itp, to od prawie 15 lat tylko z tego żyję :)

Co to pp? Co masz na myśli pisząc różnorakich inwestycji? Od czego powinienem zacząć jeżeli chce utrzymać się z tego zarabiania online/inwestycji?

W dniu 27.03.2017 o 20:32, NewbieOnline napisał:

Co to pp? Co masz na myśli pisząc różnorakich inwestycji? Od czego powinienem zacząć jeżeli chce utrzymać się z tego zarabiania online/inwestycji?

Chyba programy partnerskie, bo raczej nie PayPal. :)

Dla osób poszukujących zarobku stabilnego a zarazem wymagającego pracy - programy partnerskie są idealną decyzją. Wiele osób utrzymuje się tylko i wyłącznie z działania na powyższych programach.

Hej, może głupie pytanie i nie wiem czy w tym miejscu. Jak trzeba mieć rozkręconą stronkę, żeby zacząć z programami partnerskimi albo reklamą i co jest lepsze. Od jakiegoś czasu poważnie się zastanawiam czy w to nie wejść.

image.png

W dniu 3.07.2018 o 15:13, dynamit napisał:

Hej, może głupie pytanie i nie wiem czy w tym miejscu. Jak trzeba mieć rozkręconą stronkę, żeby zacząć z programami partnerskimi albo reklamą i co jest lepsze. Od jakiegoś czasu poważnie się zastanawiam czy w to nie wejść.

image.png

Dynamit, strona wystarczy, że będzie przynosiła minimalne ilości wizyt i to już może sprawic, że zaczniesz zarabiać. Poza tym zapraszam do naszego panelu oraz discorda - mentorzy z chęcią przekażą ci cenne rady oraz pomogą!

Ja się właśnie zastanawiam nad tymi zarobkami, bo niektórzy obiecują dużo, ale jeśli będziesz poświęcał na pracę cały dzień co mija się z celem pracy w domu, dlatego z takich lepiej rezygnować 

Najważniejsza jest wytrwałość i chęć. Zaczynając od małego, posuniesz się do przodu. Naprawdę nie ma ograniczeń co do tego, ile można zarobić w domu