Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Od czego zacząć przygodę zarabiania w sieci?

Rekomendowane odpowiedzi

Początki są zawsze trudne, ale tak naprawdę warto spróbować bo przecież przy zachowaniu odpowiednich zasad wiele stracić nie możesz. Poszukaj najpierw tego rodzaju aktywności, który pasuje do Twojego profilu osobowości i umożliwi Tobie edukację oraz możliwość zdobywania cennego doświadczenia a zarazem będzie pasją dla Ciebie. Jeżeli jesteś zainteresowany bezpośrednim inwestowaniem (czyli np. forex, hyipy, gpw, buki), zacznij od malych sum, a najlepiej od konta dema, przetestuj najpierw czy Twoja strategia dziala, a nawet jesli tak, to policz do dziesieciu zanim podejmiesz jakakolwiek istotna decyzje, związaną z konkretnym działaniem, inwestycją. Jeżeli koniecznie chcesz spróbować swoich sił związanych z inwestycją, pamiętaj aby inwestować tylko tyle ile jesteś w stanie stracić!

Jeżeli natomiast swoją przygodę z zarabianiem wiążesz niekoniecznie z drogą inwestycji, twoim pierwszym celem powinna być analiza rynku, podpatrywanie udanych inicjatyw, szukanie niszy dla swojej działalności, analiza proporcji wielkości pracy i spodziewanego zysku.

Wiekszosc form inwestowania wiąze sie z posiadaniem wlasnego konta bankowego/systemu platnosci, czy to stacjonarnego czy to wirtualnego. Zacznij wiec od wybrania odpowiedniego konta dla siebie, zazwyczaj ono nic nie kosztuje. Opisy różnych kont znajdziesz na portalu.

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj, a potem pytaj. Doświadczenie innych forumowiczów jest bardzo cenne, gdyż pozwala uniknąć powtarzających się błędów i korzystać z gotowych rozwiązań. Kalkuluj "na sucho", ile byś chciał zainwestować i gdzie, a następnie sprawdzaj, czy Twoja strategia się sprawdza. Bądź cierpliwy, bo nie ma skróconych dróg do sukcesu. Super okazje w praktyce właściwie się nie zdażają ;)

Korzystaj z zasady ograniczonego zaufania, korzystanie z internetu zapewnia swego rodzaju anonimowość, co wiąże się z pokusą oszustwa i naciągania. Nie wierz we wszystko co czytasz, bądź podejrzliwy, dociekliwy zanim zastosujesz się do jakiejkolwiek okazji, sprawdzaj wiarygodność osób kontaktujących się z Tobą. Rób własne Due Diligence. Korzystaj z wiedzy o błędach innych :)

Pamiętaj, że tylko kilka procent traderów zarabia stabilnie na foreksie. W hyipach jest to chyba jeszcze niższy współczynnik. Wniosek: zarabianie jest możliwe, aczkolwiek nie łatwe. Trzeba wiedzieć jak być lepszym od tych dziewięcdziesięciu kilku procent...

Nie wkładaj wszystkich jaj do jednego gniazda - staraj sie dywersyfikować swoje inwestycje, pomaga to osiągać stabilne zyski i ograniczać ryzyko inwestycyjne. Wrazie destabilizacji jednej czy drugiej gałęzi zawsze możesz korzystać wtedy z innej gałęzi  ::)

Wyłącz emocje, one nigdy nie są dobrym doradcą. Jeżeli straciłeś gdzieś pieniądze, zrób sobie dzień przerwy, nie staraj się natychmiast odegrać.

Nie bądź pazerny, ta cecha jeszcze nikomu nie przyniosła bogactwa  8)

Uwierz w swoje możliwości, skoro inni mogli dojść do sukcesu, dlaczego Ty nie mogłbyś? Czasami splot różnych przypadkowych wydarzeń sprawi, że to Ty staniesz się wzorem do postępowania i obiektem podziwu wśród innych, wystarczy otworzyć się na sukces i dać sobie szansę.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego komputera, wiele osób chciałoby zdobyć hasła do Twoich kont, zajrzyj do kącika webmastera i zastosuj się do sprawdzonych wskazówek.

Większość systemów płatności nie stosuje chargebacks (cofnięć transakcji), więc nawet jeśli zgłosisz kradzież z Twojego konta, nie odzyskasz żadnych pieniędzy, dlatego tak mocno uczulamy aby chronić swój komputer.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry artykuł...ja osobiście dodałbym że świetnym sposobem na początek jest własna strona www, można ją założyć całkowicie za darmo jest mnustwo darmowych kont i hostingów...wystarczy odrobina wyobraźni.... i przedewszystkim doświadczenie jakie możemy dzięki temu zdobyć....to jest chyba bezcenne...Drugim również dobrym sposobem na początek są programy partnerskie.... niektóre z nich oferują naprawde świetne warunki współpracy... O0 Te dwie " ww " metody nieopciążają nas kosztami finansowymi... dlatego o nich wspomniałem...ponieważ nie każdy od razu chce na początku inwestować własne pieniądze... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Aaron

Zgadzam się, dobry artykuł, zakładam bloga i chce na nim zacząć zarabiać, więc takie wskazówki mi się przydadzą na pewno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość slawomir78

Myślę, że warto próbować takiej formy zarobku pieniędzy. Należy jednak być bardzo wytrwałym i cierpliwym, ponieważ konkurencja jest przeogromna....Mimo wszystko polecam :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość wiolcia 315

Oczywiscie nie namawiam ale Ja najpierw zaczelam od klikania w reklamy i platne emaile,ale meczylo mnie to bardziej niz praca a dochod chyba wszyscy wiedza jaki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość olo325

Ja od jakiegoś czasu też się rozglądam za jakąś pracą w internecie. W sumie jestem jeszcze dość młody i chodzę do szkoły dlatego nie mam czasu na normalną pracę. Slyszałem że pewne są programy partnerskie? Podczas szukania takich programów natrafiłem też na akcje http://naprawisz.to/akcja Słyszeliście coś o tym? Co sądzicie? Jak na razie się zapisałem się bo to już niedługo ma ruszyć :) Wygląda na całkiem uczciwy sposób  dorobienia sobie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość xplus

Na pewno od nauki, jak sugeruje artykuł na wstępie, potem poszukać ludzi o podobnych celach i wspólnie działać, uczyć sie i zarabiać. Dlatego moim marzeniem jest stworzenie na terenie Polski X+ Dodatnia Siła Klub, gdzie uczyło by sie jak zarabiać, oszczędzać i lepiej żyć. Źałuję tylko jednego, że tak późno zaczełem swoją finansową edukację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drugim również dobrym sposobem na początek są programy partnerskie.... niektóre z nich oferują naprawde świetne warunki współpracy... O0 Te

niedawno zaczelem wspolprace z jednym z takich programow , poczytac o nim mozecie w dziale inne , firma ma rozpoczac dzialalnosc w USA od nowego roku a nazywa sie TCN - text cash network , poczekamy zobaczymy co z tego bedzie , jestem dobrej mysli :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drobne pieniądze na pierwsze inwestycje najlepiej wyklikać w PTC. Za to można kupić chociażby pierwszy hosting czy domenę. Chociaż darmowe hostingi obecnie mają sporo do zaoferowania. Poza tym świetny artykuł.

o346?ref=bremesbremesindex.php?refid=bremes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisze tak króciutko jak u mnie to wyglądało :

-klikanie w maile ,surfbary itp.

-programy typu hyip

-bukmacherka w tym  programy partnerskie

-kasyna ruletki pokery te sprawy :)

pózniej odkryłem miagie forexu i skupiłem sie tylko na tym a obecnie jeszcze próbuje sił z blogiem  O0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem użytkownikiem forum od pewnego czasu, ale doświadczenie mam niewielkie, tym bardzie dzięki (szczególnie Ivaho) za pomysł wrzucenia kilku myśli, które mogą wielu początkujących uchronić.

szczególnie cenna uwaga, żeby nie napalać się jak przysłowiowy "szczerbaty na suchary" jak się zarobi pierwsze pieniądze. Wrzucam "powiadamiaj" i chętnie posłucham bardziej doświadczonych Koleżanek/Kolegów. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z przedmówcami:) Świetny artykuł i bardzo pomocny dla początkujących inwestorów online.Nie ma co ukrywać, że przecież wszyscy mając dostęp do tak ogromnego mechanizmu jakim jest internet, chcemy to wykorzystać w jak najlepszy sposób. Także zarabiając. Form zarabiania online jest bardzo dużo. Ja osobiście korzystam z dwóch blogów na których umieszczane są reklamy. Czy mam zysk? Wymagało to cierpliwości ale obecnie już tak. Mam nadzieję, że z czasem zyski te będą coraz większe. Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak samo jak przedmówcy uważam że to dobra pomoc przy starcie. Dawno mnie tu nie było, trochę wyszedłem z rynku, ale próbuję powrócić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

artykuł bardzo fajny, dzięki;p

Jeżeli o mnie chodzi to jak najbardziej jestem początkującym i dopiero zaczynam przygodę z inwestowaniem, ale mam nadzieje zacząć zarabiać.

Jak na razie posiadam kilka stron internetowych na których hmm.. próbuje zarabiać (marny skutek ale coś tam zawsze jest), po za tym programy partnerskie, polecam program partnerski embros.pl lub mega-koszulki.pl, wypłacalni i niezły procent dają, po za tym koszulki dobrze idą:D

Ale powoli zastanawiam się nad inwestowaniem i na pewno te rady zapamiętam;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajny artykuł.
Pamiętajcie, że nigdy nie wolno rezygnować, czasami , żeby zobaczyć efekty trzeba uzbroić się w cierpliwość!
Zarabianie przez internet to super sprawa. Dzięki temu wiem co robić z wolnym czasem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo pomocny artykuł. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że podstawa to systematycznie działanie. Najgorsze są przerwy, trzeba znów zaczynać od podstaw, może nie od początku ale generalnie warto regularnie działać w tych serwisach na które się zdecydowało. No i cierpliwość, tak jak wspomniał przedmówca, bez tego ciężko w zarabianiu przez internet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja swoja przygode z zarabianiem online zaczalem od po prostu sledzenia ludzi ktorych uwazam za autorytet w tej branzy. Duplikacja. Jesli oni cos robia i to dziala to zrobcie to na wlasny sposob i tez Wam wyjdzie. Takie moje zdanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Radament - bardzo dobre podejście. Jeśli będziesz się go trzymać to dobrze Ci wróżę na przyszłość :)
A artykuł rzeczywiście ciekawy i aż dziwne, że dopiero teraz na niego wpadłem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[spam]

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja mogę podpowiedzieć jak promować, otóż ja tworzę np. krótki do zapamiętania adres - alias np. na
www.5v.pl i wtedy wysyłam linki na fora, fb, etc. mam nadzieję, że choć trochę pomogłam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dobry artykuł ;]

Z mojej strony - podjąłem próbę takiego zarobku i jak na razie jestem zadowolony. Szukałem różnych sposobów wydałem jakieś 300 zł na kupno szkoleń + tworzenie strony. Ale trafiłem w końcu na godny siebie program partnerski. Za 30zł dostałem dobre narzędzia do prowadzenia e-biznesu + duża ilość szkoleń dodatkowo szkolenia online 2 razy w tygodniu. Oczywiście obawa jest na początku boimy się wyzysku ale w tym programie im więcej ja zarabiam tym samym osoba która mnie poleciła ma większe pieniądze ( dlatego tak mi się podoba bo nie ma możliwości wyzysku a wręcz jest dużo potrzeba zaangażowania i wsparcia dla nowych osób). Oczywiście na początku niech to będzie dodatkowe źródło dochodu a po jakimś czasie ocenicie czy możecie się tym zająć na większą skale. 

[usunięto]

Edytowane przez Kris
SPAMu nie tolerujemy. Jeśli chcesz tylko pozycjonować swoje strony przechwytujące maile, to pomyliłeś fora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Znalazłem taką oto stronkę  https://coinad.com/

Niby nic klikanie w reklamy ale za obejrzenie tych reklam płacą w bitcoinach i to już robi się bardziej ciekawe

Chyba że się mylę :) 

2 dzień klikam i jakieś bitcoiny się pojawiają na koncie (klikanie jest co 24 h)

Pozdrawiam

Edytowane przez Kris
Niedozwolony reflink

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetny artykuł, od którego każdy powinien zacząć przygodę z zarabianiem online. Gdyby każdy miał świadomość odnośnie kwestii poruszanych w artykule to nie byłoby tyle płaczu i lamentu że nic się nie zarobiło, że straciło się pieniądze, że dało się komuś naciągnąć i oszukać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

WOW

Artykuł Rewelacja!!

Podpisuję się pod nim dwoma łapkami. Chodź sam dopiero się uczę i pewnie masę dobrych jak i złych doświadczeń przede mną, ale jestem pełen optymizmu, bo ten kto nie próbuje nie ma NIC.

W artykule brakuje mi czegoś takiego , to jest moje zdanie .

Jeśli zaczynasz brać się za coś nowego, warto mieć w pobliżu osobę która wskaże ci drogę oraz udzieli rad, takie osoby ciężko znaleźć, co gorsza łatwo trafić na osobę która zwyczajnie cię oszuka, ale warto taką osobę mieć , zdecydowanie ułatwi start w takiej dziedzinie jaką są inwestycje.

Przypomnę również dla mnie magiczne słowo jeśli idzie o Inwestycje DYWERSYFIKACJA.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w inwestowaniu.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta