Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Od czego zacząć przygodę zarabiania w sieci?

Recommended Posts

zarabiaj euro grajac w gre budujac miasto wytwarzajac surowce potrzebne do wydobycia zlota ktore mozna sprzedawac za realne pieniadze 1 gram wydobytego zlota 5 euro lub wymieniac na realne 24 karatowe zloto mozna tez prowadzic wojny z urzytkownikami i zdobywac surowce do wydobycia naprawde polecam

[usunięto]

Edited by Kris
A ja polecam lekturę regulaminu, bo reflinki na naszym forum są w takiej formie zakazane... Przy okazji przypomnij też sobie zasady ortografii, bo nie wiem gdzie znajdziesz "urzytkownikow" ;)

Dobry artykuł...ja osobiście dodałbym że świetnym sposobem na początek jest własna strona www, można ją założyć całkowicie za darmo jest mnustwo darmowych kont i hostingów...wystarczy odrobina wyobraźni.... i przedewszystkim doświadczenie jakie możemy dzięki temu zdobyć....to jest chyba bezcenne...Drugim również dobrym sposobem na początek są programy partnerskie.... niektóre z nich oferują naprawde świetne warunki współpracy... O0 Te dwie " ww " metody nieopciążają nas kosztami finansowymi... dlatego o nich wspomniałem...ponieważ nie każdy od razu chce na początku inwestować własne pieniądze... :)

samo założenie strony nie wystarczy, aby na niej zarabiac i aby Ci się zwróciło to musisz pisać na tej stronce ciekawe arty, wrzucać coś co przyciągnie Ci tłumy internautów, który zrobią Ci ruch, wtedy możesz np. puścić reklamy na stronce i już będziesz zarabiać. 

Od czytania! Przeczytałem mnóstwo poradników na temat zarabiania w Sieci. I dopiero wziąłem się do pracy. Najwięcej do mojego życia (od tej pory kiedy zarabiam w Sieci jakość mojego życia nieco się poprawiła) wniosła lektura MLM, dla mnie najbardziej istotne jest to, aby autor wskazywał konkretną drogę (nie "bajdurzył").

Moim zdaniem najważniejszym elementem jest wybór odpowiedniego "mentora", który przekaże Ci wiedzę i wskazówki. Można dojść do wszystkiego samemu, ale będzie to trwało bardzo długo i nie ustrzeżesz się błędów nowicjusza. 

Współpraca z osobą, która ma odpowiednie doświadczenie zwiększy Twoją szansę na sukces oraz zminimalizuje ryzyko błędów. Mówie to na swoim przykładzie. Gdy rozpocząłem współpracę z pewną osobą (nie chodzi tutaj o podanie jakiegokolwiek nazwkiska, każdy jest inny i potrzebuje rad innej osoby) mój biznes internetowy "odpalił".

spam

Edited by Polon

Moim zdaniem najważniejszym elementem jest wybór odpowiedniego "mentora", który przekaże Ci wiedzę i wskazówki. Można dojść do wszystkiego samemu, ale będzie to trwało bardzo długo i nie ustrzeżesz się błędów nowicjusza. 

Współpraca z osobą, która ma odpowiednie doświadczenie zwiększy Twoją szansę na sukces oraz zminimalizuje ryzyko błędów. Mówie to na swoim przykładzie. Gdy rozpocząłem współpracę z pewną osobą (nie chodzi tutaj o podanie jakiegokolwiek nazwkiska, każdy jest inny i potrzebuje rad innej osoby) mój biznes internetowy "odpalił".

Gdzie mogę znaleźć zaufane osoby, które mogłyby mnie poprowadzić. I jakie korzyści mają one z tego? To działa na zasadzie refów itd, jakaś forma piramidy?

Decyzja kto jest zaufany, a kto nie należy już od Ciebie :)

Są dwie możliwości:

- wykupujesz coaching, albo mentoring u takiej osoby. Po prostu płacisz jej za nauke.

- druga możliwość to dołączenie do biznesu, w którym uczestniczy. Mowa o firmie MLM, albo Programie Partnerskim.

[---]

Możesz powiedzieć o jakich kwotach tutaj mówimy? Szczerze chciałbym spróbować zarabiania przez internet ale boje się narazić na duże koszty początkowe jeśliby miało by mi to ostatecznie nie przypaść do gustu. 

Edited by Polon

Wszystko zależy od tego co chcesz robić, ale "internety" to wystarczająca baza wiedzy na start. Jak coś zacznie Ci przynosić zyski to możesz inwestować w dalszy rozwój w tym szkolenia. Na starcie to nie ma żadnego sensu, bo wydasz tylko kasę, a i tak nic z tą wiedzą nie zrobisz. 

Moja rada

zacznij działać, a później myśl co zrobić żeby poprawić wyniki swojej pracy ;)

Edited by rcielak

Pożegnanie z Afryką. Tzn. z forum...

Za co?

Ano za zaspamowanie 4 wątków postami zawierającymi po 5 spamerskich linków do tego w bezczelny zamaskowanych...

Źyczę powodzenia w znalezieniu miejsca do spamowania...

Źegnam i nie pozdrawiam...

Edited by pepperoniss

witam, ciekawy artykuł. apropo mentorów to kto jest wart polecenia? jakimi krytieriami sie kierować? czy są jakieś osoby guru które każdą rzecz którą sie zajmują zamieniają w złoto?

Przyłączam się do pytania wyżej. Czy może ktoś odpowiedzieć?

Nie ma osoby, które wszystko co dotkną, to już w złoto zamieniają. Ludzie zdobywają doświadczenie, uczą się, w czymś być może będą dobrzy. Ktoś np. jest dobry w tematach giełdowych, ktoś inny w tematch HYIP.

Rozumiem. Chcę się uczyć i chcę zarabiać. Przeczytałem forum. Od czego powinienem zacząć? Chętnie wysłucham rad od osób, które zarabiają w sieci.

a co cię najbardziej zainteresowało , i jaką kwotę na inwestycje mógłbys przeznaczyć?

Myślę, że miesięcznie na coś konkretnego jestem w stanie przeznaczyć 100-400 zł max. A co mnie zainteresowało? Wszystko jest interesujące. Na inwestycjach jest ciężko zarabiać przy moim kapitale. Wolałbym coś tworzyć, czegoś się nauczyć co mi przyniesie pieniądze i satysfakcję. Nie oczekuje zarobków od razu, ale spokojnego wzrostu.

spokojny wzrost , może być o to trudno , tu szybko życie weryfikuje troszkę pozytywne podejście , czasem bardzo, nawet przy małych inwestycjach można zarobić , trzeba tylko zacząć  :D

Pytanie brzmi od czego? :) Wiem, że to nie wszystko takie proste jak się wydaje. Samo się nie zrobi.

mussz spytać sam siebie , jest sporo rodzajów biznesu online , wiele działow na forum , co się szczególnie zainteresowało?

Na pewno fajne są programy inwestycyjne jak Poker Automatics, Marlive, Helix i revshare, ale wiążą się ze sporym ryzykiem i polega to głównie na inwestycji. Fajne są też oferty programów partnerskich. Generalnie wiele rzeczy mógłbym robić i nie wiem na co się zdecydować. Oczywiście nie mówię, że skupiłbym się na jednej rzeczy, ale myślę, że można zająć się max czterema projektami, bo jestem osobą pracującą i chciałbym po pracy sobie dorabiać.

może 1-2 na początek wystarczy , i może dobrze założyć sobie plan długofalowy na jakąś inwestycję , a w międzyczasie realizować coś dającego ewentualny szybszy zysk , revshery może bardziej sie do tego nadają , a programy takie jak pokeram , czy helix można traktować bardziej długofalowo , kwestia przemyślenia i odpowiedniej ilości funduszy , z tym że plany przeważnie nie spełniaja sie co do joty i trzeba coś w trakcie korygować

Właśnie obecnie mam taki plan żeby do końca roku się na coś zdecydować, bo trzeba obmyślić konkretny plan działania, a nie działać na chybił trafił. Zgadzam się, że revshery szybko się zwracają, ale też są sporym ryzykiem. Z drugiej strony to bez ryzyka nie ma zabawy :) Helix wydaje się bardziej przyszłościowy i poważnie nad nim myślę. Ale też chciałbym zarabiać na wykonywaniu konkretnej czynności, chciałbym się czegoś nauczyć. Dzięki za obiektywne rady :) Czekam też na opinie innych, z chęcią wysłucham i podyskutuję.

no , i ważne jakimi procesorami dysponujesz , bo w zależnosci od programu są one różne , spokojnie przemyśl i zdecyduj czy pić szampana na przyszłego sylwestra :D

A kolejna dobra rada :) Ale chyba nie ma problemu żeby dysponować wszystkimi, czy wybranymi. No plan jest taki żeby wybić tego szampana na przyszłego sylwestra :)