Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Od czego zacząć przygodę zarabiania w sieci?

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mieć dobre nastawienie. Połączenie tego z pracą musi dać efekty. Chciałbym pokazać, że da się zarabiać w internecie, jestem zdeterminowany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja zaczałem z pokerutmoatics. Mam nadzieje ze to pojdize i nie wysypie sie w lutym:) Marlive mnie strasznie intryguje, ale poczekma jeszcze troszke:) ciekawe czy ciagle bedzie takie naliczanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dobrze zacząłeś , ja też taką mam nadzieję , że ani w lutym , ani nawet w grudniu przyszłego roku

Edytowane przez karocris

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla początkujących polecam zarabianie na programach partnerskich, z naciskiem na takie gdzie nie wymagana jest inwestycja pieniędzy. Uważam, że dobrze jest zacząć robić pieniądze bez inwestycji, bo wówczas ktoś może automatycznie wyrzucić do śmieci wymówkę" a co jeśli stracę, jeśli mi się nie uda?". Jeśli ktoś zarobi sobie z programem partnerskim bez żadnej inwestycji to nabierze przekonania, że da się zarabiać i wtedy można zacząć inwestować. Oczywiście jak ktoś ma na start sporo pieniędzy to można śmiało inwestować w różne programy zarobkowe, ale w takiej sytuacji proponuje rozłożyć ryzyko i zainwestować np. w  3 programy. Gdyby jeden miał jakieś problemy zawsze pozostajemy z innymi źródłami dochodu.

Pozdrawiam

Krystian 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem to co mówię każdemu. Każdy kto chce zarabiać w sieci musi założyć że kasa lub czas poświęcony przepadną.
I tak jest niemal zawsze no chyba że liczycie na fart.Wszyscy którzy zaczynali tracili mniej lub bardziej.
Ja zbierałem doświadczenie przez ponad 3 lata a ten czas to była równia pochyła .Perfect Profit, JBP, Uinvest, BB, Zeek revards

Rekord to utopione w grach na Paidverts ponad 70mln BAP.

I bez naprawdę potężnej wiedzy i determinacji nigdy by się nie udało.Ogarnąć,podnieść i w końcu zarabiać.

Musisz być lepszy od innych żeby zarabiać. Czy to na buxie czy inwestycji czy MLM.

Nie ma fizycznie możliwości żebyś zarobił bez tego. Przykład jak każdy inny. 

100 ludzi inwestuje 1$ każdy w program i poświęca programowi tyle samo czasu mając dostęp do tych samych danych.
Zagadka ile zarobi dowolna osoba po jakimś czasie?

A no każdy dostanie z powrotem 1$ plus co uda się zarobić firmie.
Czyli grosze.

Im mniej inwestujesz tym więcej pracy musisz poświęcić ponad to co robią inni.
im mniejsza konkurencja tym lepiej dla zarabiającego ale z drugiej strony jak mnie ludzi wie o programie to też mniej zarobisz.
Jeśli ktoś dużo inwestuje ryzyko jest większe.

Zauważcie że większość programów jest tak wymyślona żebyś nie był w stanie dużo więcej zarobić poświęcając więcej czasu.
Limity reklam, limity bandwidth ,YT prześwietla  twoj filmik przy około 300 wejściach i stoisz na tym samym pułapie co gość dodający to samo
kilka minut,godzin po tobie.

Nie da się robić to co wszyscy i mieć lepiej niż wszyscy.A ograniczenia są na każdym kroku.
I właśnie na nich ktoś naprawdę  zarabia.

Kompleks wyjątkowości już dawno wyleczyłem.

Jeśli 100 osób przeczyta wątek  o programie i się zarejestruje to kto najwięcej zarobi?
A no ten kto był w programie zanim było o nim wiadomo na forum.I co robi taki ktoś.
Zaklepuje topic i ma monopol na reflinka.I choćbyś stanął na rzęsach jego nie przebijesz.

Zarabia  szybszy, sprytniejszy , mający dostęp do lepszych informacji we wcześniejszym czasie.

Jeśli klikasz buxie to wiesz że inni klikają. Tysiące innych też klikają i firma musiała by podwajać zyski żebyś z 1$ dostał 2.
Nie znam możliwości aby zmusić reklamodawców do płacenia dwa razy więcej za to samo i żeby nadal taka sama ich ilość
chciała korzystać z danych usług.

W internecie zarabia się tak samo jak wszędzie. Musisz mieć coś czego inni nie mają.
Jeśli wszyscy to mają,umieją itp to na tym nie zarobisz.Rynek dąży do równowagi

Ja zarabiam odkąd  zrozumiałem jak działa choćby takie pozycjonowanie .Dlaczego na dłuższą metę black hat się nie opłaca.
Jak mieć server za 1centa gdy wszyscy wynajmują po około 5-12$ za miesiąc. Podstawy javascript, ssh, ekonomii, prawa międzynarodowego.
inżynierii społecznej itd.

W dniu w którym wszyscy będą posiadać taką wiedzę przestanę zarabiać. Proste.

Zarabia się na dysproporcjach zawsze i wszędzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkowicie się z Tobą zgadzam a w szczególności z 2 pierwszymi linijkami. Najlepiej uznać, że kasa jaką się włożyło jest już stracona. Pozbywa się wtedy człowiek emocji podczas podejmowania ryzyka. Bo co to za emocje, skoro już tych pieniędzy nie ma? Źadne.

W innym wypadku się za dużo myśli. Oczywiście nie w sposób pozytywny - szukając info na dany temat - ale negatywny. W głowie będzie tylko myśl "a co jeśli stracę, a co jeśli stracę". I tak w kółko przez cały cykl. A potem następny. A potem następny w następnym programie. To jest dość wyniszczające, jak wygląda psychika takiego człowieka po powiedzmy roku czasu?  Gorzej niż ćpun na głodzie. Zero radości z życia. Zero radości z czegokolwiek.

Makabra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy na forum nie obowiązuje j polski ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry artykuł...ja osobiście dodałbym że świetnym sposobem na początek jest własna strona www, można ją założyć całkowicie za darmo jest mnustwo darmowych kont i hostingów...wystarczy odrobina wyobraźni.... i przedewszystkim doświadczenie jakie możemy dzięki temu zdobyć....to jest chyba bezcenne...Drugim również dobrym sposobem na początek są programy partnerskie.... niektóre z nich oferują naprawde świetne warunki współpracy... O0 Te dwie " ww " metody nieopciążają nas kosztami finansowymi... dlatego o nich wspomniałem...ponieważ nie każdy od razu chce na początku inwestować własne pieniądze... :)

Dokładnie BlueMagic, prawdzenie własnej strony to bogactwo doświadczeń i mobilizacja do działania. Gdy widzisz wsparcie w komentarzach do wpisów, gdy widzisz pierwsze bezpośrednie kontakty z propozycją współpracy - to widzisz, że to wszystko może mieć głębszy sens. Później rośnie motywacja do pracy, zwiększona wartość na stronie, za którą w parze idą pierwsze pieniądze zarobione przez internet.

Ale w praktyce nie jest tak kolorowo :) To wszystko wymaga pracy, aby odnieść sukces.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(...)  wszystko wymaga pracy, aby odnieść sukces.

i to właśnie oddaje sens tego wszystkiego :)

a jak zacząć? Chyba najprościej to prowadzić sobie zapiski. Blog na własnej domenie i tanim hostingu to dosłownie kilka złotych miesięcznie, a nawet tworząc drobne treści jakaś historia się tworzy. Później trochę pracy nad SEO i już będzie powstawać baza do zarabiania na tej domenie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swietny post.

W sieci z pewnoscia mozna zarobic pieniazki (i to nie male). Trzeba tylko chciec i probowac (i pewnie wtopic kilka razy na poczatku, ale coz lepiej uczy pokory niz kilka tysi w plecy  :P )

Ja zaczalem sie tym tematem interesowac juz lata temu i oczywiscie, mlody, glupi napalalem sie...

...i bardzo szybko nauczylem ostroznosci.

Teraz rozkrecam sie na nowo i licze na pomoc forumowiczow. Co prawda bogatszy w bolesne doswiadczenia z przeszlosci teraz jedynie inwestuje kwoty, ktore posiadam komfort stracic. Nie mniej jednak jestem przekonany, ze starzy wyjadacze w tym temacie skutecznie uchronia mnie przed bezsensownym wyrzucaniem kasy w bloto (i unikaniem oszustow)

Tymsamym witam wszyskich i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---] spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarabianie w Internecie najlepiej zacząć od inwestycji (nawet niskiej) i dodatkowo robić należy marketing, czyli pozyskiwać partnerów biznesowych do swoich programów. To daje niesamowitego kopa i zwiększa zarobki w każdym programie. Od takiej metody ja zaczynałem i tego uczę swoich poleconych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zarabianie zaczynałem od klikania w reklamy, aktualnie zarabiam na stronach i blogach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy zarabia inaczej :) w sensie od czegoś zaczynał ja startowałem od hyipów typu skyllex aż po firmy w których teraz jestem. Grunt to dobrze rozplanowac portfel inwestycyjny :) na obecną chwile coiny są najbardziej dochodowe :) ale coś z firm też mam np Rockwall i takie tam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kwestia aby sie wbic w cos i sumiennie przykladac sie. Po kazdym wysilku widzimy jakis efekt :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wg mnie sprzedaż ma jedyny sens na dłuższą metę i to nie ważne czego czy mlm, pp czy też giełda,

przy okazji zdobywamy wiedzę i doświadczenie,

i na koniec sprzedawać trzeba będzie zawsze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, wszystkie wcześniejsze wpisy cenne, począwszy do pierwszego.

Jako nowicjusz tutaj dodam od siebie, że istotna jest systematyczność połączona z determinacją oraz planowaniem niezależnie od tego w czym chcemy się realizować. Przy zarabianiu przez internet nabiera to nowego wymiaru, bo przede wszystkim obecna jest stale pokusa aby z czymś kolejnym się zapoznać, poczytać itd. Tzw. natłok wiedzy i informacji. To wszystko pochłania czas,  a w efekcie wpadamy w pułapkę "buksowania z miejscu", które sprawia, że nadal nie wiemy nic i stoimy w miejscu ;)

Dlatego istotnym jest w/g mnie ustalenie sobie priorytetów działania, w tym zwłaszcza ustalenie jakim budżetem dysponujemy, i na ile jestesmy przygtowani (efektywne narzędzia) do "zabawy" w inwestycje czy zarabianie przez internet. Owszem wiedza doświadczonych inwestorów zapewne jest przydatna, ale ponownie istotnym jest by nie popaść w pułapkę ciągłego poznawania ich doświadczeń. Na forum jest wielu inwestorów, których doświadczenia są cenne i zapewne przydatne dla początkujących. Niemniej trzeba sobie ustalić, że np. poświęcam tydzień aby poznać ich "historie", a następnie  dostosować je do swoich oczekiwań i potrzeb. Niekoniecznie samo "kopiowanie" doświadczeń innych przyniesie nam to samo powodzenie.

Stąd w/g mnie zacząć trzeba od dobrego przygotowania (niezbędne narzędzia) się do przygody w inwestowanie, ustalając sobie plan, priorytety i systematycznie działać :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Bardzo przydatny artykuł. 

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta