Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

karolek

Karolek próbuje grać na opcjach binarnych

Recommended Posts

Hej!

Stało się, zacząłem swoją przygodę z opcjami. Na razie nie wygląda to różowo, wręcz tragicznie:

d77ee98ffeca0cc4m.jpg

Wczorajszego wykresu nie mam (był podobny do dzisiejszego, trend wzrostowy), ale dzisiaj poczułem się trochę oszukany, przy obstawieniu wartości różniły się i to znacznie:

7e7af4eb1d074b2em.jpg

Źeby nikt nie mówił, że wartość może się zmienić bardzo szybko, po zakończeniu opcji zrobiłem jeszcze printscreena:

fe74db05ce31ef76m.jpg

Nie, że próbuję zwalać na innych - moje decyzje były po prostu błędne (i tak bym przegrał, wykres poszedł na dół), biorę za nie pełną odpowiedzialność, ale nabieram wątpliwości, czy exbino nie pomaga sobie trochę...

Zapraszam do komentowania i pomocy :rolleyes: bo czuję, że jak tak dalej będzie, to popłynę... Moje skuteczność na razie wynosi -100%, stracone 45 EUR.

Edited by karolek

Staraj się trochę przyjżeć jak się wykresy zachowują, patrzeć na historie na max wzrost, max spadek i wyczekuj podobnych momentów

@karolek jak Ty się tak chcesz nauczyć obstawiać na opcjach to pogratulował. Obstawiaj najniższe stawki po 5 Euro, a nie skaczesz na najgłębszą wodę i od razu wartość 45. Kilka takich transakcji i faktycznie popłyniesz, co nie zmienia faktu, że z tym kombinowaniem przez Exbino masz rację, bo w końcu na czymś muszą zarabiać :)

Ja na Twoim miejscu bym napisał do supportu exbino i bym zapytał o te różnice. Niech wyjaśniają skoro coś się nie zgadza.

Witaj Karolku

Zadałem sobie trochę trudu i sprawdziłem u innego dostawcy danych cenę Fiata dziś o 12:16 GMT Mam niestety tylko ceny bid i ask ale po odjęciu i podzieleniu przez dwa oraz dodaniu tego do bid (tak jak to obiecuje exbino gdzieś tam w regulaminie) wychodzi mi cena FIATA - 4,3172 więc chyba rzeczywiście jest jakaś rozbieżność. Szkoda że dopiero teraz przeczytałem Twój post, jeszcze półtorej godziny temu miałem dostęp do danych tickowych o tej godzinie. Mam taką platformę, że dane tickowe zanikają po czterech godzinach gdy pojawiają się nowe. No nieważne, z minutowych danych i tak wychodzi ta cena którą Ci napisałem.

Zważ jednak, że tak czy inaczej opcja jest przegrana :( bez względu na to którą cenę weźmiesz. Ja dziś pierwszy raz grałem no i za pierwszym razem zachciało mi się (mnie staremu wyjadaczowi) łapać spadającą brzytwę no i... zgadnij. Oczywiście, ucięła mi łapę. Platforma doliczyła mi (podobnie jak Tobie) duży albo nawet wielki slippage ale ja mam pretensje tylko do siebie. Przy okazji dowiedziałem się, że slippage tutaj jest doliczany tak samo jak na forexie. Zawsze czegoś się nauczyłem. Kosztowało 5€ ale teraz ju wiem :)

Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia.:)

@Sanderus911

gdzie mogę znaleźć wykresy w czasie rzeczywistym i historyczne? Jest jakaś polecana stronka?

@Ermin

25 EUR to najniższa stawka, owszem, można ustawić zwrot na 80%, w tym przypadku chciałem nawet z tego skorzystać, ale "dziwnym trafem" nie było wtedy innych możliwości (albo 70/10, albo w ogóle). Poza tym na głównym temacie o opcjach ktoś pisał, że z ustawieniem 10/80 trzeba mieć paradoksalnie wyższą skuteczność niż z 70/10.

@Gervazy

Dziękuję! :)

No w końcu pierwsza akcja zakończona sukcesem :)

ec87d0a093d7c5dam.jpg

Założyłem, że to chwilowy wyskok na wykresie i rzeczywiście. Miło się ogląda zieloną linię :)

899a3592974f3649m.jpg

Wprawdzie 2,5EUR zysku nie powala, ale od czegoś trzeba zacząć. Pomimo wyższej prowizji, na razie zostaję przy zabezpieczeniu 80% i wybieram tylko te wykresy, które aktualnie to zabezpieczenie mogą zaoferować.

Edited by karolek

karolek - nie od razu przecież Rzym zbudowano więc krok po kroku, ziarnko do ziarnka i będzie się z czego cieszyć :) Konsekwencja to podstawa. Gratulacje pierwszej udanej transakcji

@Sanderus911

gdzie mogę znaleźć wykresy w czasie rzeczywistym i historyczne? Jest jakaś polecana stronka?

Mozesz zainstalowac sobie Meta Trade 4 lub 5

P.S. Na dodanych zdjeciach nic nie widze, sa za male:)

Edited by ihyipmonitor

Screeny rzeczywiście się nie otwierają, dziwne, wcześniej było ok....

Po dłuższej przerwie... zamykam konto z sumą 100,75 EUR. Czyli straciłem 50 EUR :(

Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że nic tutaj nie ugram bez solidnego przygotowania teoretycznego, moja intuicja i szczątkowa wiedza tutaj to zdecydowanie za mało. Tak więc przyznaję się oficjalnie do porażki. :unsure:  Chociaż, jakby spojrzeć na to z innej strony, to dostałem solidną lekcję życia za 50 EUR :) oraz uchroniłem się przed niebezpieczeństwem przegrania całego wkładu... Może kiedyś, mając więcej czasu przysiądę do tego, ale na pewno wtedy kilka miesięcy na demie nie zaszkodzi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia! :)