Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Jak inwestować - poradnik praktyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, powinieneś założyc wirtualne konto, przez które będziesz mógł dokonywać wpłaty/wypłaty (najpopularniejszy obecnie jest PerfectMoney). Więcej na temat wirtualnych systemów płatności tutaj. Proponuję również założyć osobny e-mail dla inwestycji, najlepiej w serwisie gmail, gdyż jest on najmniej problemowy. Osobny e-mail jest jest konieczny ze wzgledu na spam, ktory zacznie do nas przychodzic, po zapisaniu sie do paru programow. Nie jest bowiem tajemnica, ze czesto bazy e-mail uzytkownikow sa sprzedawane spamerom.

Po zasileniu konta za pomocą kantora, albo poprzez wymianę z innym użytkownikiem forum, należy zarejestrować się w programie i po zalogowaniu zainwestować w odpowiedni plan inwestycyjny, a jeżeli rejestracja nie jest dostępna, zainwestować bezpośrednio ze strony programu.

Programy są dostępne w monitorze a także na forum.

Warto przed inwestycją zapoznać się z FAQ, aby dowiedzieć się, jak szybko realizowane są wypłaty, jakie jest minimum do wypłaty, czy zwracany jest depozyt po zakonczeniu planu, co wolno a czego mi nie wolno robic. Dodatkowe pytania można zadać przez support (ale po angielsku).

Następnie pozostaje nam tylko czekać na zyski. Zysk ten, który zostanie dodany nam na konto zgodnie z planem inwestycyjnym, najczęściej można wypłacić przez odpowiednie żądanie (withdraw, cashout). W autosurfach, trzeba wysurfowac odpowiednia ilość stron dziennie, aby zysk został naliczony na konto.

Warto czytać wszelkie updaty i komentarze na forach, aby na bieżąco sprawdzać aktualne informacje i weryfikować kondycję programu.
Często w programach pojawia się opcja compounding, którą zazwyczaj możemy ustawić od 0 do 100%. 0% właściwie nie czyni żadnych zmian, natomiast jeśli byś ustawił na 100%, oznacza to, że każdy Twój zwrot kapitału nie jest wypłacany, lecz automatycznie dodawany do Twojego depozytu. Jeżeli więc zarobileś $1 przy inwestycji $100, to następnego dnia na zysk pracuję już nie $100 ale $101, i tak aż zakończenia planu. Przed ustawieniem tej opcji, warto sobie obliczyć prognozę zysku za pomocą kalkulatora compounding.

Gdy uznamy, że zarobiliśmy juz wystarczająco dużo i chcemy zrealizować zyski, zlecamy wtedy za pomocą znowu kantorów lub innych użytkowników, sprzedaż wirtualnej waluty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Adam

Witaj, chciałbym zapytać w którym dziale znajdę osoby mające pieniądze na Perfect Money i na LibertyReserve aby zrobić wymianę. Jestem początkującym i nie wiem dokładnie jakie są procedury przy zasilaniu LibertyReserve i Perfect money. Jeśli mógłbym otrzymać jakąś dokładną instrukcje to będę zobowiązany. Wiem, że można z Perfecy Money zrobić wprowadzenie środków wskazując bank, np. z Polski. Ale czy można w odwrotny sposób robiąc gdzieś ze świata przelew na Perfect Money lub na Liberty Reserve? Będę zobowiązany za informację, pozdrawiam Adam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O jakiego rzedu kwoty chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Adam

1000 euro na Perfect Money i 100 na Liberty Reserve

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdz PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Adam

I druga kwestia w związku z dość dużym przelewem, którego się spodziewam z zagranicy i nie chciałbym aby dotarł w całości do Polski. Jak to zrobić ,żeby np. mógł dojść do Liberty Reserve. Tylko nie znam banku, z którego mają wyjść pieniądze, muszę tylko wskazać bank docelowy, jak to najlepiej rozwiązać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Adam

Przepraszam za kłopot ale z angielskim sobie nie bardzo radzę i nie bardzo wiem jak korzystać z tych kantorów... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość chmiel

Witam! Od jakiegos czasu inwestuje w hyipy- idzie mi różnie, w zwiazku z tym mam pytanie do doswiadczonych inwestorów w sprawie dywersyfikacji.. Jak uważacie ile % kapitału można zainwestowac w 1 program. Myślę o kwocie ok 1000$, gdyż wiadomo, że ze względu na limity w niektórych hyipach ustawione na min. 100$ ciężko jest zdywersyfikować kapitał 100-200$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość boban14

Witam! Od jakiegos czasu inwestuje w hyipy- idzie mi różnie, w zwiazku z tym mam pytanie do doswiadczonych inwestorów w sprawie dywersyfikacji..

Witam kolegę i życzę powodzenia  :) :) :) :)

Jak uważacie ile % kapitału można zainwestowac w 1 program. Myślę o kwocie ok 1000$, gdyż wiadomo, że ze względu na limity w niektórych hyipach ustawione na min. 100$ ciężko jest zdywersyfikować kapitał 100-200$

Minimalna kowta wpłaty nie zawsze jest na poziomie 100$. Z reguły jest to między 10-50$. A co do procentowego podziału to musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie: jak bardzo chcesz ryzykować??

Im więcej programów w portfolio tym mniejsze ryzyko, ale pamiętac trzeba że ważną sprawą jest dobór odpowiednich/stabilnych programów :) No i własne DD oraz zdrowy rozsądek i trochę intuicji też się przyda. Poczytaj zasady jakie odnosza się do wyboru HYIPa i juz sporo się wyjaśni.

Myślę o kwocie ok 1000$...

Kwota bardzo sensowna, ale trzeba się niezle wczuć w sprawę aby na początku wybrać odpowiednie programy. Nie rób tego pochopnie i ze względu na to że te "kilka" $ leży na LR beż oprocentowania  :D :D :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kalkulator w nowej wersji monitora nie dziala.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy istnieje jakiś program z wieloma językami np:hiszpańskim , mój angielski jest bardzo słaby znam  dobrze hiszpański i chciałbym się trochę poduczyć ( co i jak)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdarzaja sie, trzeba sprawdzac :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do nowych HYIP można ogólnie stwierdzić, że opłaca się inwestować w inwestycje 3-7dniowe a wpłacać minimalne wpłaty. Dlaczego? Admin takiego serwisu zazwyczaj wypłaca mniejsze kwoty, a kwoty np. 50-100$ idą na poczet prowizji tych mniejszych co za tym idzie, jest olewana jedna osoba "Okradana" i czasami przejawem takiego zachowania jest ban konta bez powodu.

Najlepszym zastosowaniem dla nowych HYIP jest wpłacanie min. depozytu na plan ale w kilku hyipikach na raz. W jednym programie szansa jest 1:1, więc ryzyko jest takie jak czerwone / czarne w ruletce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo ciekawy poradnik. Mam co do niego kilka pytań. Proszę o numer GG na wiadomość PW. Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te neobuxy daj nam grosze też szkoda czasu.

Lepiej zajac sie czym powazniejszym. Hiypy to nei zarabianie to nawet nie hazard , to po prsotu oszustwo, przyjkłady : Banner Broker i just been paid , globalne oszustwa i nadal jeszcze istniały ponad rok nie płacac..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Barbiepink, nalezysz do grona krzykaczy " Scam ! Scam! Scam !" Stosuj sie do porad i zasad inwestycyjnych.

Jeśli inwestycje nie idą po naszej myśli to znaczy, że musimy poświęcić więcej czasu na analizę popełnionych błędów oraz na zdobywanie nowej wiedzy w określonej dziedzinie. Jeśli np. Banner Broker uwazasz za wielkie oszustwo, gdzie wiekszosc forumowiczów wspomina je jako extra zarobki to musisz zmienić swoją strategie inwestycyjną i starac sie byc w tej drugiej grupie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie

Właśnie opracowuje nowe rozwiązanie i prowadzę nietypowe badania w naszej branży w związku z czym bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, którą dla Was przygotowałem

Każda osoba która odpowie otrzyma BONUS w postaci darmowego biletu na najbliższe forum biznesowe w swoim mieście. Cena tradycyjna biletu to 100zł !!

Forum obejmuje projekty w następujących obszarach:

- Rozwój osobisty i biznesowy, czyli o kluczowych kompetencjach biznesowych XXIw.

- Inwestycje w nieruchomości gruntowe, czyli jak stać się właścicielem atrakcyjnych nieruchomości angażując 12% jej wartości.

- Platforma BUSINESS CONNECT, czyli nawiązywanie wartościowych kontaktów biznesowych i handlowych.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

ANKIETA:

https://tsojka.wufoo.com/forms/kratka-ankieta-dotyczaeca-biznesu/

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Według mnie warto przytoczyć słowa Benjamina Franklina:

"Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie”. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta