Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względów bezpieczeństwa dział ten staje się niewidoczny dla gości, .

Proszę uważać, dziś miałem podejrzana próbe wymiany z gg: 10306647

Inne podajrzane gg:

10306647

1500155

4130170

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Juz wiem kto to jest. Jak ktos zostal oszukany to podam dane. Koles jest z Glogowa.

Jego nowe gg to:  15677427

Czesto podaje sie za admina defrag z tlpoker.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna proba:

gg: 10139474

62 1140 2004 0000 3302 4156 5766

Piotr Heigelmann

krasickiego 11

85-461 Bydgoscz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oszust dalej grasuje, wlasnie zbanowalem jego konto na forum. Uwazajcie na przypadkowe osoby na forum. Jezeli nie jestescie pewni transakcji moge posredniczyc w niej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Krasickiego to mogę podjechać - hehe, ale jakiś konkret odzysk??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, możecie opisać jak powinny obywać się transakcje wymiany żeby wszystko było ok, bez żadnych przekrętów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile cyfrowa kwote chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile cyfrowa kwote chodzi?

1) Do 1000$

2) od 1000$ w górę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość akmaster

Ja znalazłem zaufaną osobę na forum, pogadałem na gg(przedstawił się dał link do swojej strony no i miał już przeprowadzone udane transakcje) , przelałem kasę.

Sprzedawca waluty zobaczył ją po 30 sekundach u siebie przelał mi na LR tyle $ ile zakupiłem i po sprawie:D

Muszę jednak przyznać, że miałem pewne obawy. Może by zrobić jakąś weryfikację ludzi handlujących walutą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość RAVGROUP

przy małych transakcjach wiadomo ze liczy sie czy dana osoba jest sprawdzona i ma komentarze.

Jednak przy wiekszych transakcjach powyżej 4000$ lub EUR warto zrobic transakcje przez pośrednika np. Ivahoo, czy inną sprawdzoną osobę.

Transakcję też można zrobic indywidualnie - z ręki do ręki na spotkaniu. Ale też należy uważac. Zazwyczaj osoba powinna wczesniej sie wylegitymowac. Jednak lepiej aby ktos doświadczony był przy transakcji. Wtedy jest większe bezpieczeństwo no i wiekszy komfort psychiczny. Jednak jeśli transakcja jest przelewowa - to tylko  z zaufaną osobą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość niechudy

Do mnie też zgłosiły się osoby z walutą to poprosiłem zeby wysłały wiadomość przez PW potwierdzającą ze wiem z kim mam do czynienia i wszystko było ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ivaho odesłał mnie na forum bo ponoć ktoś zajmował się sprawą tego gościa:

Piotr Heigelmann

krasickiego 11

85-461 Bydgoscz

Sprawa wygląda następująco: koleś we wrześniu ubiegłego roku oszukał mnie na około 600 zł (przelałem lr nie dostałem gotówki). Miałem tylko numer gg i jego konta lr więc sprawę odpuściłem. Teraz natrafiłem na ten wątek i mam pytanie do kogoś kto się może bardziej orientuje czy podane wyżej dane są faktycznie jego (tzn czy było to jakoś potwierdzone)? I czy po takim okresie czasu da się jeszcze coś zrobić z tą sprawą?

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. W razie czego proszę o kontakt tutaj, na pw lub gg 2405308 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość sztos

Imie i nazwisko: Konrad Krakowiak

Jego konto na allegro: http://allegro.pl/show_user.php?search=konradkrakowiak

http://www.matematyka.pl/75831.htm post na forum info z profilu ze z głogowa jest. Po nicku ze ma na imie Konrad.

http://www.di.pl/index.php?showtopic=48985 AdrianM to oszust, jego email: damiankornacki@o2.pl, gg: 10139474 ktos tutaj probowal go szukac moze cos znajdziesz na niego od innych szukajacych.

http://allegro.pl/show_user.php?search=konradkrakowiak

Jego post z forum o pokerze pod innym nickiem: http://forum.pokerzysci.com/topic/3246-mooneybookers/

cytat z forum DI (na 100%), zamieszkały w Głogowie, nr tel. 665538452. nr tel. do jego ojca: 512109907 (teraz nie odbiera ode mnie telefonów, twierdzi, że jego syn uciekł z domu i nie ma z nim kontaktu, a poza tym jest pełnoletni).

Ivaho odesłał mnie na forum bo ponoć ktoś zajmował się sprawą tego gościa:

Piotr Heigelmann

krasickiego 11

85-461 Bydgoscz

Sprawa wygląda następująco: koleś we wrześniu ubiegłego roku oszukał mnie na około 600 zł (przelałem lr nie dostałem gotówki). Miałem tylko numer gg i jego konta lr więc sprawę odpuściłem. Teraz natrafiłem na ten wątek i mam pytanie do kogoś kto się może bardziej orientuje czy podane wyżej dane są faktycznie jego (tzn czy było to jakoś potwierdzone)? I czy po takim okresie czasu da się jeszcze coś zrobić z tą sprawą?

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. W razie czego proszę o kontakt tutaj, na pw lub gg 2405308 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W związku z duza iloscia pytan o te dane:

PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY

KRAKOWIAK KONDRAD BRZOSKWINIOWA 6 67-200GLOGOW

318669000109100­02690000235

ZWROT OD KONRADA

podal je dobrowolnie (potwierdzone zostaly poprzez przelew od niego - zwrot kradzionych pieniedzy)... sa z pazdziernika wiec zapewne nieaktualne... na innym watku tez jest jego facebook... o aktualne dane nalezy pytac jego znjaomych... ma ich kolo setki... jak sie napisze do wszystkich z wyjasnieniem sytuacji i zapewni dyskrecje, ktos na pewno poda :)

pozdrawiam,

k.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy zna ktoś może osobnika Michał Witkowski ??? nick na forum nija700

Podaję dane:

GG 39111991

nr rachunku: 87 1050 1575 1000 0090 9160 5643

10-002 Wrocław

Kochanowskiego 7

30-11-2011 przelałem 713 zł przez blukesza - wymiana na $AP

do dzisiaj brak kasy na AP.

Koleś ściemnia, że nie dostał przelewu, choć wysłałem mu wszystkie mozliwe potwierdzenia tj. z blukesza, z mbanku, sms potwierdzający realizacje blukesz. W bluemedia również potwierdzają przesłanie i odbiór środków przez bank docelowy.

To naciągacz jakich mało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do mnie tez sie zglaszal ale nie wiedziałem kompletnie kto to jest, wiec odpuscilem na wszelki wypadek. Poza tym jak tu mozna sprawdzic jakiegos uzytkownika ile nabil postow jak sie po prostu nie da? Nie ma listy ani wyszukiwarki uzytkownikow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeciez przy kazdym uzytkowniku jest wyswietlona liczba postow.

@flogopit zachowal sie tak, jakby polozyl 700 zl na ulicy z przypieta karteczka: "wymienie na dolary".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeciez przy kazdym uzytkowniku jest wyswietlona liczba postow.

@flogopit zachowal sie tak, jakby polozyl 700 zl na ulicy z przypieta karteczka: "wymienie na dolary".

Zgadza sie. Ale mam recznie przeszukiwac cale forum zeby kogos znalezc? To sprawy nie ulatwia a ja na szczescie jestem na tyle podejrzliwy, ze na starcie wylapalem 2 oszustow.

Czyli co teraz? flogotip ze wszystkimi potwierdzeniami musi isc na policje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego recznie? Chyba dostajesz oferte od uzytkownika. Jezeli dostajesz PW to klikasz w jego profil, jezeli dostajesz info z poza forum to prosisz o link do profilu i potwierdzasz transkacje na PW.

Czyli co teraz? flogotip ze wszystkimi potwierdzeniami musi isc na policje?

Ja bym sie wczesniej skontaktowal z osobami juz oszukanymi przez te osobe i dzialal wspolnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym jeszcze usłyszeć informację od phoenixa czy go zna ponieważ tenże osobnik twierdził, że feniksa zna.

A co z windykacją długu ? spoko, jeżeli pod adresem, który podał rzeczywiście zamieszkuje to na pewno ktoś pojawi się u niego, więc tym się nie przejmuję.

Padło porównanie do rozdawania pieniędzy na ulicy - a ja powiem tak: to taki sam interes jak wszystkie hyipy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakby napisal ze zna Grzegorza Late to tez bys mu uwierzyl?

Najpierw weryfikuj informacje a potem ufaj, nie odwrotnie.

Znac Phoenixa na pewno zna, bo go juz probowal oszukac nie raz.

Windykacja kogo? Zapewniam Cie, ze adres nie jest prawdziwy albo nalezy do kogos innego.

Padło porównanie do rozdawania pieniędzy na ulicy - a ja powiem tak: to taki sam interes jak wszystkie hyipy

Hyipy to glownie kwestia szczescia, wymiana walut - wiarygodnosci. Wybrales opcje zerowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ze względów bezpieczeństwa dział ten staje się niewidoczny dla gości (...)

Przeczytałam ten wątek będą wylogowaną. Więc jak to jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi o dzial wymiany walut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta