Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

I tak się musiał zarejestrować (nastukał na prędce 5 postów).. chciał wysłać PW do użytkownika tego forum odnośnie kupna $ na payza, w samym czasie pisząc ze Stelconem. Stelcon wysłał nam (kolega mnie wcześniej zaalarmował, że jakiś mały kurs) PW - tak go nakierował oszust, ale, że miałem GG do stelcona to mu powiedziałem co i jak, więc wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia. Numer konta podany przez Mathew84 jest numerem konta jednego sprzedawcy na allegro, który sprzedaje/sprzedawał bony Ukash, lecz równie dobrze może to robić na innych tego typu aukcjach, będąc anonimowym. Tak oto nasz kolega oszust stawał się posiadaczem nowego vouchera za kasę innej osoby. Btw. Do mnie napisał po jakichś 30-40min po tym zdażeniu :)

@kapitannn oddał Ci pieniądze? Masz jeszcze jego dane? Bo z tego co widzę to sobie szarżuje w najlepsze :)

Jego numery GG: 139578, 43646928, 43820869 tak w razie w :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Współczuję wszystkim oszukanym.

nie bedę zaglębiał sie w szczegóły, powiem tylko tyle gość ze mną zadarł wczoraj, na niska bardzo kwotę ale zadarł :)

ma pecha. nie będe się publicznie tłuamczył ale rąbek tajemnicy zdradzić muszę... chce go dorwac, i to zrobie bo juz mam bardzo dużo danych na jego temat, mam do tego mozliwosci, jakie, udziele na priv, proszę o jak najszybszy kontakt ze mną ludzi i poszkodowanych, ale przede wszystkim ludzi którzy sa w posiadaniu jakichkolwiek informacji na jego temat. gwarantuję dyskrecje, oficjalne zeznania będzie składał tylko ten kto będzie chciał, żeby zyskać wasze zaufanie podaje WYMODEROWANO

Wszelkie udzielone mi informacje na temat tego oszusta przyjme całkowicie anonimowo.

żebysmy sie dobrze zrozumieli, chodzi o oszusta poslugującego się numerami gg:

45228158

139578

638638

kontem payza: makalalo@wp.pl

z waszych informacji wynika ze on tez mial konto na bb raczekmaly1

informacji na jego temat już mam duzo więcej, tu podałem tylko część aby nakierować was o kogo mi chodzi :-)

Pozdrawiam serdecznie i licze na odzew. Krzysztof

Edytowane przez besomeone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzis proba kontaktu ze mna rowniez w sprawie wymiany z payzy, numer gg: 139578 caly czas ten sam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie doczytałem wątku, wtopa 200$ da rade coś z tym zrobic ? ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zglos sie na policje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa jakoś się zakończyła czy dalej ta osoba jest bezkarna pomimo ogromu przekrętów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Użytkownik nadal grasuje aktywnie w internecie i oszukuje ludzi. Tym razem wykorzystuje czyjeś konta bankowe do wymian. Oferuje sprzedaż różnych biletów (na mecze, koncerty itp.) na grupach fb. Ludzi wrabia na tzw. konta słupy i tak właściwie robi podwójne machlojki. Numery gg z których korzystał: 136350 oraz 64153167 a także adres e-mail: jestestakajakta@wp.pl

Korzysta z tego adres na skrill 

Adres btc, na które chce by mu przelać pieniądze: 1Nt4xSk2QZG6y4NE1FZac6WqmzztYxpjAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta