Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest Matte2302

Neobux - neobux.com

Recommended Posts

A co się stanie, gdy jakiś referal nie zostanie ponownie opłacony po upływie 10 dni? Czy wtedy opłata jest ściągana automatycznie z Rental Balance, czy może na miejsce nieopłaconego wchodzi inny, całkiem nowy referal? Czy włączenie funkcji "AutoPay" wpływa na istotne zmniejszenie kosztu opłaty jednego referala?

Edited by mariuszartur1

jezeli go nie opłacisz to taki ref po prostu przestaje dla ciebie pracowac. Auto Pay oznacza, ze kazdy ref ktory zaznaczy swoja aktywnosc a jest opłacony na min 20 dni jest przedłuzany o jeden dzien.

W takim przypadku opłata nie jest ściągana automatycznie (chyba że masz włączoną funkcję Autorenew). Ponadto za brak przedłużenia referrala jest kara - $0,02-$0,05 za sztukę w zależności od rodzaju  konta 

Autopay daje 15% oszczędności. 

Polecam dobrze zaznajomić się z helpem oraz Terms of Service na stronie neobuxa bo jest tam większość informacji o które pytasz.

Edited by pijanica

może wykapowali ze sama rejestracja nie daje im $ bo ze startera nie sciągną subskrypcji? zrobiłem 10 ofert w 3dni, 3 oferty weszły odrazu jako

Status: COMPLETED, a pozostałem 7 robiłem powoli co klika h zgłoszenie wedle wiele razy przecwiczonego schematu, a tu nagle takie coś ;/ wydaje mi sie, że neobux samo w sobie traci sens, nie ma MiniJobsów, oferty o NC i NP nie działają, a dochody z RR sa kiepskie... pozostaje szukanie fanatycznych 16latków krórym wydaje sie ze na buxie sie dorobią. :/

mi sie wydaje ze jednak da sie zarobic konkretniejsze pieniadze. jest to kwestia czasu, kilka lat 2-3 :)

Też jestem tego zdania, ale chyba da się wczęśniej niż te dwa-trzy lata. Trzeba  tylko dobrze dobrać serwisy i regularnie działać ;)

zapytałem Matomy dlaczego odrzucili moje oferty a oni dalej swoje:

Dear user,

We contacted the advertiser regarding your inquiry. After investigating this issue, the advertiser did not approve that the offer was fully completed as instructed, or may have been completed through a different offer wall (not Matomy's offer wall). Therefor we cannot grant you the points.

Regards,
Support Team

Tak podstawa to systematyczna praca nawet jak nam się nie chce. Dzisiaj You have won: $1.00
Credited to your Main Balance

Dobre i tyle. Ja mam wyczyszczoną listę check offer status w NeoCoins. Będę dzisiaj lub jutro jechał ze starterami :)

paliaki wykonczyli matomy

Chyba skapnęli się, że z pustych starterów robili ludzie. Koniec imprezy.

Wygląda na to, że historia z pustymi starterami została zakończona, matomy zorientowały się, że coś im chyba nie gra ;(

W takim przypadku opłata nie jest ściągana automatycznie (chyba że masz włączoną funkcję Autorenew). Ponadto za brak przedłużenia referrala jest kara - $0,02-$0,05 za sztukę w zależności od rodzaju  konta 

Autopay daje 15% oszczędności. 

Polecam dobrze zaznajomić się z helpem oraz Terms of Service na stronie neobuxa bo jest tam większość informacji o które pytasz.

Pragnę jeszcze wrócić do mojego wątku z referalami. Otóż pod linkiem: http://www.neobux.com/m/a/ w dziale "What is a referral?" jest zaprezentowana tabelka, z której wynika, że przy liczbie referali od 0 do 250 miesięczny koszt jednego poleconego wynosi 0,20 $, ale przy zastosowaniu funkcji "AutoPay" koszt ten znacząco spada do 0,0057 $. Czy rzeczywiście tak jest, bo z moich obliczeń wypada, iż to nie jest 15% mniej od kwoty 0,20 $?

Ciekawe czy jak się zorientują, że te przekręty są prawdziwe i masowo stosowane, to czy nagle nie cofną wszystkich możliwych przyznanych NeoCoins (tych, które są w statusie Pending). Ponoć w przypadku, gdy ktoś zakończy subskrypcję przed końcem 30 dni, to mogą cofnąć NeoCoins. Za oszustwo tym bardziej.

Zobaczymy, nie ma co gadać. Na razie to kilka osób. Jeśli komuś Matomy zatwierdziło ostatnio oferty to niech tutaj napisze o tym, będziemy mogli się lepiej rozeznać w temacie.

mariuszartur1, jak może Ci źle wychodzić?

$0.20 * 15% = $0.03
$0.20 * 0.03 = 0.006 (~0.0057 według ich obliczeń)

Czyli wszystko gra. Zapewne liczyłeś na kalkulatorze i Ci nie wyszło ;) a to dlatego, że wpisując 15% po wpisaniu 0.20 * (razy), kalkulator (przynajmniej ten systemowy) oblicza od razu ile to jest 15% z pierwszej liczby, czyli z 0.20. Dopiero po obliczeniu "ile to jest 15% z liczby 0.20" "odejmujesz" dany procent, MNOŹĄC - bo tak się liczy procenty.

Edited by Lucaas

Wniosek jest zatem taki, że należy mieć ciągle włączone dwie funkcje: "AutoPay" i "AutoRenew". Wtedy ma się gwarancję, że wszystkie referale będą co miesiąc opłacane automatycznie i że koszt każdego z nich będzie pomniejszony o 15%. Czy taką strategię stosujecie wszyscy, czy ktoś może wyłącza okresowo te funkcje lub nie używa ich wcale?

AutoPay warto mieć włączone jeżeli przedłużasz referali max na 60 dni,jeżeli na dłużej to jesteś w plecy,niestety :cool: (trochę matmy)

AutoPay warto mieć włączone jeżeli przedłużasz referali max na 60 dni,jeżeli na dłużej to jesteś w plecy,niestety :cool: (trochę matmy)

Pisałem, że chodzi mi wyłącznie o miesiąc. A czy opcja "AutoRenew" przedłuża automatycznie ważność referali o 30 dni, czy trzeba tam stosować jakieś dodatkowe ustawienia, aby określić swój czas przedłużenia?

Dodatkowe ustawienia w AutoRenew, które trzeba ustawić:

Period (o ile dni ma zostać przedłużony polecony)
Before (przed iloma dniami do kolejnej zapłaty ma być przedłużony polecony)

Dla mnie już dawno Matomy przestało płacić (parę stron wcześniej opisywałem problem). Jednak to było zbyt piękne żeby trwało wieczność :). Jednakże swego czasu czytałem na jakimś forum, że w przeszłości taka sytuacja już miała miejsce i Matomy po pewnym czasie znów zaczęło płacić więc... musimy być dobrej myśli.

Dodatkowe ustawienia w AutoRenew, które trzeba ustawić:

Period (o ile dni ma zostać przedłużony polecony)

Before (przed iloma dniami do kolejnej zapłaty ma być przedłużony polecony)

Czy tego typu ustawienia w "AutoRenew" robi się dla każdego poleconego osobno, czy może da się to zrobić zbiorczo, tj. dla większej liczby poleconych od razu?

Te opcje wybierasz dla wszystkich poleconych, zaraz po kliknięciu przycisku "AutoRenew". Nie bój się, kliknij i wypróbuj - to nie boli. ;)

jak wymienic Necoins na kase bo jakos nie widze :)..... ile mozna najmniej wymienic ??? 

Klikasz u góry na nazwę swojego konta. Odszukujesz linię NeoCoins i klikasz niebieski kwadracik z białą strzałką obok ilości NeoCoins, którą posiadasz.
Następnie u góry będzie dostępna opcja Convert NeoCoins (musisz mieć co najmniej 2500 Neocoins, które wymienia się na $2 by mieć odblokowaną tę opcję). 
Wybierasz interesującą Cię opcję i konwertujesz na pieniądze.

Edited by Lucaas

Nie wiecie czy NeoCoins (pending) będą zamieniane na NeoCoins czy to też zawiesili.

Jak masz pending to masz datę kiedy powinny zostać skredytowane na konto.. Jeśli data minie a dalej będzie pending to będzie znana odpowiedź na Twoje pytanie :)

Póki co u mnie wszystkie pkt dochodzą na razie..

Co do samych matomy to nie sądzę by mieli się wycofać. Podejrzewam przejdą chwilowo do spoczynku aby znaleźć sposób na obronę przed startówkami czy coś i wrócą..

O ile to o to chodzi bo tak na prawdę nikt nie wie co się dzieje dokładnie..

2013/07/28 at 15:11 2013/08/27 at 15:11 219 Referral Commissions Credited
2013/07/28 at 15:11 2013/08/27 at 15:11 220 Referral Commissions Credited
2013/07/28 at 15:11 2013/08/27 at 15:11 218 Referral Commissions Credited

Mi dzisiaj przyznali jak widać, także myślę, że z tym problemu nie będzie.

Edited by Lucaas

Strasznie kiepskie mam ostatnio Avg. na poziomie 0.8 przy koncie Standard z 200 RR. Ma ktoś może podobnie ? Codziennie klikam pomarańczowe reklamy.