Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest Matte2302

Neobux - neobux.com

Recommended Posts

a na nowym SIMIE 1 ofertę łapie? czy już nic? bo mi ostatnio złapało 3szt orazu jako COMPLED, a 8 uwalili po tiketach.

No na razie to nie wiadomo. Każda informacja się przyda, a na razie info o tym, że Matomy nie zatwierdza ofert, wyszło od 2-3 osób może. Ja na tę chwilę nie mam jak tego sprawdzić.

Matomy przestalo zaliczac oferty. Koniec fraudowania.

pozdrawiam

Od kogo miałbym mieć?

Przecież Matomy nie wyda oficjalnego powiadomienia "Koniec z fraudami i dymaniem nas na kase".

Po prostu wystarczy przejrzeć inne fora zarobkowe. Od ~4 dni nikomu Matomy nie zalicza ofert, żadnych. Również oferty z kasynem itd.

Wszystkie inquiry mails kończą się odzewem "

Dear user,

We contacted the advertiser regarding your inquiry. After investigating this issue, the advertiser did not approve that the offer was fully completed as instructed, or may have been completed through a different offer wall (not Matomy's offer wall). Therefor we cannot grant you the points.

Regards,
Support Team"

Niestety, ale koniec zarabiania na fraudach.

Trzeba sie przerzucic na oferty SSA/SR, tam jest trudniej o zaliczenie ale również się da.

pozdrawiam

Strasznie kiepskie mam ostatnio Avg. na poziomie 0.8 przy koncie Standard z 200 RR. Ma ktoś może podobnie ?

Ernest ostatnio tez mialam tak kiepsko, ale zmienilam startegie wymiany poleconych i powolutku sie poprawia. Ale dopiero od kilku dni jest lepiej, wiec nie chce wyciagac pochopnych wnioskow. Ogolnie zasada jest taka, ze codziennie wymieniam nie wiecej niz 2% poleconych, w pierwszej kolejnosci do wymiany ida ci, ktorych mam juz dluzszy czas i srednia jest ponizej 1.3, potem ci, ktorzy nie klikali co najmnie 3 dni i srednia ponizej 1.4. Nie wymieniam poleconych, ktorzy nie kilkaja co najmniej 7 dni, na forum neobuxa przeczytalam, ze to sie nie oplaca (czesto mija dzien-dwa nim nowy polecony zacznie klikac) i lepiej zaczekac na darmowa wymiane po 14 dniach nieaktywnosci. A Ty jaka masz strategie?

No może z tą oficjalną wiadomością to przesadziłem, ale fajnie, że masz informacje z innych źródeł. W takim razie czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Mi nawet za ofertę płatną kartą kredytową (mypcbackup) nie zlicza ta sama śpiewka co z ofertami na sim. Reklamacja wisiała u nich ponad miesiąc i kilka dni temu wiadomość że punkty się nie należą...

potwierdzam. matomy przestalo akceptowac te oferty i miejmy nadzieje ze wycofaja sie z tego bo w neobuxie to byl porzadny kop

Ernest ostatnio tez mialam tak kiepsko, ale zmienilam startegie wymiany poleconych i powolutku sie poprawia. Ale dopiero od kilku dni jest lepiej, wiec nie chce wyciagac pochopnych wnioskow. Ogolnie zasada jest taka, ze codziennie wymieniam nie wiecej niz 2% poleconych, w pierwszej kolejnosci do wymiany ida ci, ktorych mam juz dluzszy czas i srednia jest ponizej 1.3, potem ci, ktorzy nie klikali co najmnie 3 dni i srednia ponizej 1.4. Nie wymieniam poleconych, ktorzy nie kilkaja co najmniej 7 dni, na forum neobuxa przeczytalam, ze to sie nie oplaca (czesto mija dzien-dwa nim nowy polecony zacznie klikac) i lepiej zaczekac na darmowa wymiane po 14 dniach nieaktywnosci. A Ty jaka masz strategie?

Widzę, że dzisiaj już lepiej, ostatnio nie udało mi się przez jeden dzień kliknąć pomarańczowych reklam, ale było to 4 dni temu. Od tej pory mam takie słabe avg, ale widzę, że się poprawia. Jeśli chodzi o strategie jaką stosuje przy nieakatywnych RR, to czekam aż sam system mi ich wymieni ewentualnie czasami sam wymieniam ale za NeoPoints, nie za $.

Trzeba sie przerzucic na oferty SSA/SR, tam jest trudniej o zaliczenie ale również się da.

pozdrawiam

Czy możesz wobec tego rozwinąć ten temat? Opisz, jak postępować z takimi ofertami lub podaj linki, pod którymi można znaleźć jakieś poradniki o tej tematyce (choćby i po angielsku).

Edited by mariuszartur1

Witam, chciałem się dowiedzieć czy ten bux nadal płaci?

Płaci jak szalony, wszystkie wypłaty realizowane są w trybie natyczniastowym.

płacic i będzie płacić

codziennie wypłaca okolo 50000 $$

No cóż, u mnei też dużo ofert wisi a nowych nie widać. Tyle że już 5000 neocoins mi zliczyło, jeszcze 15 :D

Od ~4 dni nikomu Matomy nie zalicza ofert, żadnych. Również oferty z kasynem itd.

Nie rozumiem dlaczego nie mieliby zaliczac  ofert z kasynem przeciez tam inaczej nic wplacajac 20 $ sie nie da wiec o co kaman ?

Właśnie to też mnie zaskoczyło i mam cichą nadzieje, że to nie nasze sposoby wywołały te zamieszanie. Bądźmy cierpliwi i nie siejmy paniki wszędzie gdzie się tylko da. Tym sposobem zakopiemy Matomy.

Coś chyba ustawiłem nie tak. Bardzo proszę, pomóżcie! Otóż "AutoPay" ustawiłem na "Enabled", zaś "AutoRenew" na "Enabled 30/3" (czyli ściąga pieniądze za poleconych za 30 dni i na 3 dni przed terminem zapłaty). Gdy więc nadszedł moment zapłaty za 100 poleconych, to ściągnęło mi grubo ponad 15 $ (i to w dwóch etapach łącznie, a nie od razu całość!), gdy tymczasem wg moich obliczeń powinno zabrać tylko ok. 5, 7 $ za ową setkę. Gdzie popełniłem błąd i co trzeba zmienić? Nie wiem też, do czego służy pasek o kolorach czerwonym, żółtym i zielonym. Ja mam tam ustawione dwie wartości: 1,0 i 3,0, ale może jest potrzebne zupełnie inne ustawienie?

0,19$ przedłużenie na miesiąc za sztukę razy 100, to jest 19$

Edited by prbdaa

Chciałbym też dodać do kolegi wyżej to, że oczywiście $0.19 kosztuje przedłużenie poleconego na 30 dni (by nie było niedomówień).
Czyli wszystko się zgadza. 

Co do tych kolorów i wartości - oznaczają one grupowanie poleconych w zależności od ich średniej klikalności. Domyślna wartość ustawień jest optymalna.

Błąd popełniłeś w obliczeniach :) Przedłużenie 1 poleconego na 30 dni kosztuje 0,19$ czyli za przedłużenie 100 poleconych na 30 dni zapłacisz 19 $. Jak masz autopay włączone to wtedy data odnowienia dla tych poleconych możne być różna bo jeśli ktoś klika to płaci autopay i czas się  nie zmniejsza. Jeśli ktoś nie klika to autopay nie płaci i czas do odnowienia się zmniejsza, jeśli spadnie na 20 dni to autopay i tak przestaje płacić już. Dlatego tez możesz być pewien ze nie będziesz płacił za cala 100 w tym samym terminie tylko okres ten będzie się coraz bardziej rozciągał w czasie.

Błąd popełniłeś w obliczeniach :) Przedłużenie 1 poleconego na 30 dni kosztuje 0,19$ czyli za przedłużenie 100 poleconych na 30 dni zapłacisz 19 $. Jak masz autopay włączone to wtedy data odnowienia dla tych poleconych możne być różna bo jeśli ktoś klika to płaci autopay i czas się  nie zmniejsza. Jeśli ktoś nie klika to autopay nie płaci i czas do odnowienia się zmniejsza, jeśli spadnie na 20 dni to autopay i tak przestaje płacić już. Dlatego tez możesz być pewien ze nie będziesz płacił za cala 100 w tym samym terminie tylko okres ten będzie się coraz bardziej rozciągał w czasie.

Ja się oparłem na danych z tabelki pod linkiem: http://www.neobux.com/m/a/  , gdzie wyraźnie jest napisane, że koszt miesięcznego utrzymania jednego poleconego wynosi wprawdzie 0,20 $, ale gdy jest włączone "AutoPay", to wtedy koszt ten zmniejsza się do 0,0057 $. Co zatem mogę teraz zrobić, by zmniejszyć te opłaty i skąd takie dane w tabelce? 

Niby tak, ale tylko teoretycznie dlatego, że RR musiałby klikać codziennie, żeby jego koszt utrzymania był tak niski na AutoPay.