Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Typowanie w internecie - czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Typowanie w internecie

Obstawianie zakładów u bukmacherów to sztuka, która wymaga dokonywania szczegółowych analiz aby regularnie móc wygrywać. Rachunek prawdopodobieństwa, badanie historii wyników, analiza przedmeczowa drużyn, przybliżają obstawiającego do wygranej. Nie ma bowiem pewnych wygranych, a najwiekszy outsider może sprawić niespodziankę.

Internet daje wspaniałe możliwości w przedmiocie bukmacherki. Możemy wraz z internautami dyskutować nad typami, doskonalić swoje strategie, a nawet zabawić się w bukmachera, i samemu ustalać typy. Naszym zdaniem granie przez internet posiada znaczną przewagę nad tradycyjnymi zakładami.

Oto podstawowe różnice:

[table]

[tr][td]Rodzaj bukmachera[/td] [td]  Bukmacher internetowy[/td] [td]  Bukmacher tradycyjny[/td][/tr]

[tr][td]Podatek od wygranych[/td][td]  0%[/td][td]  10%[/td][/tr]

[tr][td]Wysokość kursów[/td][td]  korzystniejsze[/td][td]  mniej korzystne[/td][/tr]

[tr][td]Bonusy[/td][td]  TAK[/td][td]  NIE[/td][/tr]

[tr][td]Obstawianie "na żywo"[/td][td]  TAK[/td][td]  NIE[/td][/tr]

[tr][td]Dostępność[/td][td]  24h[/td][td]  określone godziny[/td][/tr]

[/table]

Argumenty za typowaniem w internecie są miażdżące, dodać jeszcze można wygodę (nie trzeba wychodzić z domu), duża konkurencja przez co różnorodność typów oraz możliwość szybkiej wypłaty. Typowanie wyników sportowych w sieci staje się coraz popularniejsze. Z tej formy obstawiania korzysta już setki tysięcy Polaków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość boban14

Niewątpliwie jest to przyszłość podobnie jak w przypadku zakupów.

Kiedyś miałem okres "bukmacherski" ale szybko się opamiętałem. Szkoda tylko że jedne z ostatnich zakładów były z podpowiedzi innych i nietrafne w przeciwieństwie do moich wcześniejszych typów :-[

Polecasz jakieś stronki Ivaho odnośnie buknacherki on-line??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość akmaster

http://www.betbrain.com/

Na tej stronie masz surebaty, na podstawie kursów podanych przy zdarzeniach możesz znaleźć buka który bierze najmniejsze prowizje. Osobiście polecam http://www.pinnaclesports.com/default.aspx

Mają niskie prowizje i sporą ofertę zakładów. Często występuje w surebetach podawanych na stronie.

//Bukmacherzy z wysokim payput( małe prowizje biorą)

-pinnaclesports (między 97%-99%)

-5dimes (97%-98%)

-globetsport (95% ale widziałem nawet 99%)

-10bet (95%-97%)

Rozsławione w Polsce firmy bukmacherskie wypadają raczej blado.

Niskie prowizje są szczególnie odczuwalne w zakładach kombi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a jak ma się typowanie w internecie i e-hazard do Polskiej polityki ? nie jest to czasem zakazane ? skoro nie ma od tego podatków to jest to nielegalne, macie jakieś info w tym temacie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

E-hazard w Polsce jest zakazany, tzn ustawa hazardowa zabrania uczestnictwa w grach losowych za granicą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w takim razie jak mogę sprowadzić legalnie pieniądze do Polski ? tak aby US nie mógł się przyczepić :) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A o jakie kwoty chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przykładowo 500-1000zł miesięcznie      oraz

przykładowo 5000-10000zł miesięcznie  :)

takie oto dwa przypadki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przykładowo 500-1000zł miesięcznie      oraz

przykładowo 5000-10000zł miesięcznie   :)

takie oto dwa przypadki :)

W jaki sposób je wygrałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przelewaj zarobki z umiarem, np czesc na MB a czesc na Neteller czy Click2Pay i korzystaj z karty albo korzystaj z banku offshore.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ivaho, ale co mi to da ? przecież mogę wszystko na MoneyBookers wypłacić, zalożyć sobie karte i kupowac rzeczy w ten sposob .. ale to mi sie wydaje malo bezpieczne ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz wypłacać kartą Mastercard wydaną do konta MB w każym państwie w bankomatach gdzie akceptują Mastercard.

Prowizja od wypłat max 1.8 euro. Jeśli masz konto MB w innej walucie niż dokonujesz wypłaty to jeszcze za przewalutowanie płacisz 1.99%.

Bardzo wygodna karta ja ją mam opłata za wydanie tylko 10 euro na rok. Możesz tez robić zakupy w sklepach lub internecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ivaho, ale co mi to da ? przecież mogę wszystko na MoneyBookers wypłacić, zalożyć sobie karte i kupowac rzeczy w ten sposob .. ale to mi sie wydaje malo bezpieczne ..

No to wyplacaj z tej karty za granica.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja wszystko rozumiem, tylko tutaj pojawia sie problem.

przykladowo place ta karta za laptopa wartego 10 tys zlotych (taki przyklad) .. i powiedzmy ze przyczepia sie do tego w jakis sposob US , pytanie mnie skad mialem na to pieniadze .. i co dalej ? :)

albo inna sytuacja, ide do salonu Mercedesa i kupuje auto placac karta , place 500 000 zł , o tym na pewno dowie sie US .. i co dalej ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytasz o calkiem inna sytuacje, nie jak wyplacic pieniadze tak aby US nie dociekal tylko jak je wydac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja US może dowiedzieć się o laptopie za 10k? Weź na paragon a nie fakturę i będzie OK z samochodem może być problem. Jak cię złapią to powiesz że to za robienie laski tego nie opodatkują ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli co sugerujecie ? bo jedno wiemy, w polsce to jest zakazane. Jeżeli te pieniądze trafią na moje konto bankowe w polsce wtedy US moze sie przyczepic, jezeli nie trafia i bede kupowac za pomoca karty MB (ps. czy US nie ma wglądu do kont na MB ?) na paragon a nie fakture to wtedy problemu nie ma ? w przypadku rzeczy typu telefon/laptop ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Jeśli nie chcesz, aby zainteresował się tobą US to nie kupuj drogich rzeczy. Pieniądze przelewaj w małych kwotach do banku, a następnie musisz z tymi pieniędzmi obrócić tak, aby wyglądały na twój zarobek (kapitał+odsetki). Osobiście proponował bym tobie kartą z MB płacić w sklepach za zakupy. Możliwości jest sporo musisz wybrać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bukmacherka jest legalna w Polsce. Możesz powiedzieć, że wygrałeś na wysokim kursie, nikt tego nie sprawdzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta legalna. Polska legalna ale zagraniczna nie a na takiej właśnie się gra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta legalna. Polska legalna ale zagraniczna nie a na takiej właśnie się gra.

Nikt nie sprawdzi czy grał na betach zagranicznych. Może powiedzieć, że grał chociażby w STSach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapominasz o limitach w STS oraz o podatku od wygranych powyzej ~2k. Ponadto mozesz zostac zapytany o kupony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bukmacherka w Pl jest nielegalna, no chyba że ktoś wyrobi licencje ale wtedy kursy będą znacznie niskie.

Na razie ta ustawa jest martwa bo sami urzędnicy przyznają że nie mają odpowiednich narzędzi do ścigania tego typu wykroczeń, jednak może się to zmienić po wyborach.

Druga kwestia jest taka że jeśli nie zbijasz kokosów na tym i nawet przelewasz pieniądze na polskie konto raczej ci nic nie powinno grozić bo banki ogranicza w jakimś stopniu poufność o klientach, dopiero musiał by cie ktoś podkablować żeby prokuratura mogła wnieść o nakaz sądowy sprawdzający twoją historie bankową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapominasz o limitach w STS oraz o podatku od wygranych powyzej ~2k. Ponadto mozesz zostac zapytany o kupony.

Kupony się oddaje przy wymianie na wygraną. No wszystko zależy od tego o jakich sumach mówimy. Jeżeli bardzo duże możesz przepuścić tę kasę przez spółkę w jakimś raju podatkowym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta