Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Gość xazax

Polski sprawdzony MLM - FM Group

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xazax

Biznes oparty na współpracy z Polską firmą działającą na rynku Polski od 5 lat, mającą w obecnej chwili ponad 40 oddziałów w kilkudziesięciu krajach na świecie.

Do zapoznania się z ofertą współpracy zapraszam na stronę

http://perfumy.fm/

Na stronie oprócz opisu współpracy znajdziecie kurs jak krok po kroku rozwinąć internetowy biznes.

Zapraszam do odwiedzenia strony i zainteresowanych do kontaktu ze mną.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że na forum o zarabianiu pieniędzy nie ma praktycznie nic o MLM i firmie FM GROUP.

Obecnie jestem na poziomie 18% po 1,5 roku i chętnie odpowiem na pytania, które być może was nurtują.

Rozwieję każde wątpliwości i postaram się jak najdokładniej wytłumaczyć daną kwestię. Moim celem nie jest tutaj rekrutacja gdyż ta w/g mnie powinna się odbywać face to face. Czytając Internet można dostrzec wiele negatywnych opini, które to często mijają się z prawdą i wiem, że wielu z was ma podobne odczucia. Jestem ciekawy waszego zdania na ten temat gdyż na tym forum jest wiele przedsiębiorczych osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Firma, która zaprowadziła właścicieli na 74 miejsce najbogatszych Polaków w rankingu Forbes: http://100najbogatsz...akow.forbes.pl/

Dalej się zastanawiasz, czy w takim razie Ty możesz zarobić z nią godne pieniądze?

FILM KORPORACYJNY

http://vimeo.com/51466745#at=0

OSTATNIE ROZDANIE MERCEDESÓW:

https://www.facebook...77773487&type=1

OSTATNIA ROCZNICA W KTÓREJ MIAŁ

Edytowane przez Slavek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Prestiż, bowiem przy odpowiednim wyniku, który przy właściwym podejściu stosunkowo łatwo i szybko uzyskać poruszasz się samochodami marki mercedes-benz"

Prestiż? Bo jeździsz służbowym autem w leasingu? :>

Dajcie spokój. FM jest w takiej fazie rynku, że nie ma co już tam wchodzić jak dla mnie. Poza tym mają bardzo słabe perfumki, które to podobno stanowią trzon zarabiania w FM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Prestiż, bowiem przy odpowiednim wyniku, który przy właściwym podejściu stosunkowo łatwo i szybko uzyskać poruszasz się samochodami marki mercedes-benz"

Prestiż? Bo jeździsz służbowym autem w leasingu? :>

Dajcie spokój. FM jest w takiej fazie rynku, że nie ma co już tam wchodzić jak dla mnie. Poza tym mają bardzo słabe perfumki, które to podobno stanowią trzon zarabiania w FM.

Umowa z Mercedes-Benz jest umową dwustronną zawartą między moją firmą, a Mercedes-Benz. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale auto służbowe jest w momencie, gdyby na umowie była firma FM Group... a tak nie jest...

Racje w swojej wypowiedzi masz tylko co do jednego faktu, że jest to umowa leasingowa.

Drugą umowę na finansowanie samochodu zawierasz z FM Group i środki od nich na pokrycie raty otrzymujesz co miesiąc na konto. W przypadku rezygnacji ze współpracy umowa leasingowa jest nadal na Ciebie.

Podsumowując auto w leasingu jest na Ciebie, a na zapłatę raty otrzymujesz pieniądze od FM Group. Poza tym masz rabat jako osoba rekomendowana przez FM Group (jak ja brałem 17%, teraz 20%).

Potwierdzenie rabatu dla dystrybutora FM Group

wycena.jpg

Umowa leasingowa:

wniosek.jpg

Wpłaty na zapłatę rat leasingowych za Mercedesa.

zaplataraty.png

Myślę, że kwestię mercedesa mamy załatwioną. Gdyby nie to pisz czego jeszcze potrzebujesz.

Co do drugiej części argumentacji. Z całym szacunkiem nie masz pojęcia o fazie w jakiej jest FM. Aby zaspokoić rynek Polski miną jeszcze lata, zwłaszcza, że firma ma strukturę konsumpcyjną. Nie będę się już odnosił do faktu, że można zarabiać z zakupów robionych przez osoby, które nabywają produkty za granicą (np. Polacy, którzy wyjechali do pracy, rodziny, osoby, które dowiedziały się o produkcie).

Firma rok do roku notuje wzrosty na świecie i w Polsce.

Co do perfum firma bazuje na ekstraktach produkowanych przez DROM Fragrances, jedno z największych na świecie (100 lat istnienia) labolatoriów, które produkuje ekstrakty zapachowe. Ma w ofercie wody perfumowane (16% zaperfumowania) i perfumy (20-30%), zaś w drogeriach można spotkać głównie wody toaletowe (12%). Pomijam kwestię doboru perfum, potliwości i ph skóry, a także nut składowych, które mają wpływ na trwałość.

Co do branż:

- produkty perfumeryjne (perfumy, żele, kremy, spa, szampony, kolekcja beta-glukan - patent na pozyskanie go z owsa itd.)

- chemia gospodarcza (pranie, sprzątanie, zmywanie, kosmetyka samochodowa, kosmetyka dla zwierząt)

- telefonia komórkowa (Formuła 5.0 - za darmo do wszystkich sieci, a teraz za polecanie 1gr za abonament przez 6 miesięcy, karty prepaid internet LTE, partner Polkomtel

- kosmetyka kolorowa (produkty w sporej części mineralne oparte o naturalne składniki odżywiające i regenerujące skórę twarzy)

Wybacz, że pytam ale masz własne zdanie czy cioci sąsiadki, która miała kolegę, który miał babcie, która kiedyś korzystała a może wujka dobra rada?

Edytowane przez Slavek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech pan spojrzy na mój staż na forum i swój.

Mam wyrobione SWOJE zdanie na temat tych perfum. Oczywiście przez to, iż sam je kupiłem. Jedno z gorzej wydanych 50zł w moim życiu. Kupiłem bowiem Armani Black Code, które to oryginalne posiadam na półce. Przykro mi, ale to nie ma prawa nawet nazywać się zamiennikiem czy odpowiednikiem. Zupełnie inna perfuma.

Co do tego co pan tu przytoczył o świetnej jakości perfumach, mnogości usług etc.. Nie usłyszałem NIC nowego, czego nie słyszałbym na "biznesowym spotkaniu" z osobą, która chciała mnie do tego namówić. Takie powielane brednie dla lemingów.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@wilczk ile perfum probowales? Bo fakt, niektore sa tak slabe, ze pieniadze wydane na nie w sklepie FM mozna od razu w bloto wyrzucic, niemniej sa zapachy naprawde godne uwagi. Druga sprawa, ze to tez zalezy od gustu.

Poza tym, FM to nie jest biznes dla kazdego, zawsze znajdzie sie ktos, kto nie bedzie zadowolony z ich produktow. To normalne, dlatego nie wiem po co te przepychanki slowne i udowadnianie, ze FM to firma-cud, bo cudem nie jest. Z FMu skorzysta ten kto sprawdzi produkty i mu one przypasuja, a jak nie, to po prostu nie skorzysta.

Nie ma sensu udowadniac, ze FM nie ma wad i to jest w ogole super niesamowity biznes z produktami o jakosci najlepszej na rynku, bo tak nie jest - argument podalem wczesniej, ale takze nie ma sensu na sile sie spierac, ze ta firma to jedno wielkie oszustwo - gdyby tak bylo, to nie robilaby ona wielomilionowych obrotow miesiecznych, nie byloby liderow zarabiajacych 5 czy nawet 6 cyfrowe sumy miesiecznie, nie bylo ekspansji na caly swiat itd

Tak samo ja moge poddac w watpliwosc firme, ktora promujesz ;) Mysle, ze wiesz o co mi chodzi.

Edytowane przez DannyBlue
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako dystrybutor FM Group, też się wypowiem, lecz negatywnie, przez co zrezygnowałem z jakiejkolwiek chęci uczestniczenia w tym MLM.

Dnia 31 maja o 23:50 (czyli w normalnych ramach czasowych, bo dopiero po godzinie 00:00 blokowane są zamówienia każdego pierwszego dnia miesiąca ze względu na księgowość) złożyłem zamówienie za kwotę 269 złotych (miałem chęć sam coś kupić, moi rodzice, moja dziewoja, dwoje znajomych tak dla sprawdzenia). Zamówienie nigdy nie przeszło do realizacji, w ogóle zaginęło a ja nie dostałem nawet maila z potwierdzeniem i musiałem "świecić oczami" przed ludźmi, którzy dali mi na to pieniądze. Dobrze chociaż, że to znajomi, a nie jakiś obcy klient. Co ciekawe - naliczyło prowizję mojemu "sponsorowi" a mnie system przyznał punkty, za które miałem taniej zakup w czerwcu, aż całe 4 złote...

Po takim "cyrku" zdecydowałem, że rezygnuję ze "współpracy" - co ciekawe, o tym zamówieniu słuch zaginął do dnia dzisiejszego, więc nie wmawiajcie mi, że to dobry MLM. Najwięcej zarabiają tutaj ci, którzy mają pod sobą przynajmniej 50 osób aktywnych.

Nie dziwi mnie też fakt, że na tym forum nie ma żadnej prawie informacji o FM Group - to forum jest dla poważnych ludzi.

EDIT

Dopiero teraz zauważyłem, że to odkopany temat z 2009 roku, żenada. Lemingowania ciąg dalszy widzę, a odkopywanie starych tematów chyba nie jest zbyt poważne na takim forum.

Edytowane przez xMaverick

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako dystrybutor FM Group, też się wypowiem, lecz negatywnie, przez co zrezygnowałem z jakiejkolwiek chęci uczestniczenia w tym MLM.

Dnia 31 maja o 23:50 (czyli w normalnych ramach czasowych, bo dopiero po godzinie 00:00 blokowane są zamówienia każdego pierwszego dnia miesiąca ze względu na księgowość) złożyłem zamówienie za kwotę 269 złotych (miałem chęć sam coś kupić, moi rodzice, moja dziewoja, dwoje znajomych tak dla sprawdzenia). Zamówienie nigdy nie przeszło do realizacji, w ogóle zaginęło a ja nie dostałem nawet maila z potwierdzeniem i musiałem "świecić oczami" przed ludźmi, którzy dali mi na to pieniądze. Dobrze chociaż, że to znajomi, a nie jakiś obcy klient. Co ciekawe - naliczyło prowizję mojemu "sponsorowi" a mnie system przyznał punkty, za które miałem taniej zakup w czerwcu, aż całe 4 złote...

Firma posiada Dział Zamówień i w takich sprawach się do nich dzwoni a nie żali na forum to po pierwsze. Firma nigdy nie robi problemów w takich sytuacjach bo tu najwidoczniej był błąd systemu co ma prawo się zdarzyć. Zamówienie ostatniego dnia miesiąca składa się do 22, kiedyś złożyłem chwilę po 22, zadzowniłem, wyjaśniłem wszystko i mi uznali zamówienie.

Po takim "cyrku" zdecydowałem, że rezygnuję ze "współpracy" - co ciekawe, o tym zamówieniu słuch zaginął do dnia dzisiejszego, więc nie wmawiajcie mi, że to dobry MLM. Najwięcej zarabiają tutaj ci, którzy mają pod sobą przynajmniej 50 osób aktywnych.

Nie dziwi mnie też fakt, że na tym forum nie ma żadnej prawie informacji o FM Group - to forum jest dla poważnych ludzi.

a kto to ma najwięcej zarabiać? Osoba, która się zapisała i myśłi, że jak kupi perfumy to zarobi 5tys zł? Nie rozumiem takiego podejścia, w tym biznesie naprawdę trzeba najpierw zdobyć umiejętności aby coś osiągnąć za czym idzie ogromny rozwój osobisty. Mam mase ludzi w grupie, którzy to już nie robią zamówień z prostego powodu, usłyszeli od zaproszonych osób na prezentację słowo NIE. Niektórym ciężko wytłumaczyć, że aby osiągnąć sukces trzeba ponieść sporo porażek. Nie jest to biznes dla każdego i nie oszukujmy się, tutaj trzeba mieć samozaparcie, ogromną motywację i nigdy się nie poddawać. W tym biznesie nikt Ci nie patrzy na ręce a często nie potrafimy się sami zmotywować nie mając jakiegoś bata nad sobą.

Znam osoby, które zarabiają w tym biznesie ponad 10tys zł a są od 2 lat w firmie a sam w strukturze mam osoby, które zarabiają więcej odemnie także jeśli ktoś nazwie to piramidą finansową to niech najpierw przeczyta definicję piramidy.

Jestem na tym forum od niedawna i się ucze kolejnych możliwości zarabiania pieniędzy nie pracując na etacie. Działem także w FM i nie uważam się za osobę niepoważną. Za osoby niepoważne uważam te, które patrząc w plan marketingowy widzą mercedesy i 5tys zł zarobku, od tak (kupię 3 perfumy i zarobie) Zaczyna się o tym marzyć niczym o wygranej w toto lotka a później nawet palcem nie kiwną żeby zarobić chociaż 9zł bo taka była moja pierwsza wypłata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech pan spojrzy na mój staż na forum i swój.

Podobną argumentację słyszę w kwestii zarabiania pieniędzy. Młody człowiek nie może zarabiać? Świeży użytkownik forum nie może mieć racji? Śmieszna argumentacja.

Mam wyrobione SWOJE zdanie na temat tych perfum. Oczywiście przez to, iż sam je kupiłem. Jedno z gorzej wydanych 50zł w moim życiu. Kupiłem bowiem Armani Black Code, które to oryginalne posiadam na półce. Przykro mi, ale to nie ma prawa nawet nazywać się zamiennikiem czy odpowiednikiem. Zupełnie inna perfuma.

Kupił Pan jeden zapach? Ktoś Panu go dobierał? O jakim zamienniku czy odpowiedniku rozmawiamy? To że ktoś nieudolnie próbuje porównać zapachy film perfumeryjnych na rynku to jego problem... Każda z firm ma swoje kreacje zapachowe. Coś o podobnym składzie będzie pachniało w sposób zbliżony ale nie oznacza odpowiednika ani zamiennika. Firma znana na wszystkich kontynentach, której jawnie inne marki pozwoliły na robienie odpowiedników??? BREDNIE !!! Używa Pan słowa oryginalne? A co one oznaczają? Źe zapłacił Pan za logo, reklamy, logistykę, łańcuch dystrybucji, podczas gdy ekstrakt kosztował grosze?? Kolejny raz spotykam się z podejściem, że jak wydaje 400 zł to musi być lepsze niż jak wydaje 40zł, bo inaczej byłbym idiotą. Trudne do pogodzenia się w mentalności ludzkiej.

zapach.jpg

perfuma.

W dbałości o język polski: flakon perfum, perfumy - nie ma słowa "perfuma"

Co do tego co pan tu przytoczył o świetnej jakości perfumach, mnogości usług etc.. Nie usłyszałem NIC nowego, czego nie słyszałbym na "biznesowym spotkaniu" z osobą, która chciała mnie do tego namówić. Takie powielane brednie dla lemingów.

Świetnie, w takim razie nie jest to dla Pana, bo z drugiej strony pokażę Panu masę osób zachwyconych z tych produktów. Wolny rynek i kwestia gustu...

Proszę mnie nie obrażać bo ja tego nie robię prowadząc z Panem konwersację... To świadczy tylko o Pana poziomie. Ja używam argumentów racjonalnych, Pan emocjonalnych...

@wilczk ile perfum probowales? Bo fakt, niektore sa tak slabe, ze pieniadze wydane na nie w sklepie FM mozna od razu w bloto wyrzucic, niemniej sa zapachy naprawde godne uwagi. Druga sprawa, ze to tez zalezy od gustu.

Dokładnie o to mi chodzi. Dziękuję za obiektywne podejście.

Poza tym, FM to nie jest biznes dla kazdego, zawsze znajdzie sie ktos, kto nie bedzie zadowolony z ich produktow. To normalne, dlatego nie wiem po co te przepychanki slowne i udowadnianie, ze FM to firma-cud, bo cudem nie jest. Z FMu skorzysta ten kto sprawdzi produkty i mu one przypasuja, a jak nie, to po prostu nie skorzysta.

A czy ja udowadniam, że cud? Daje zarabiać jak każda inna. Ma produkty, które mają prawo się podobać i podobają się 600 000 osobom na całym świecie, którzy z nich korzystają. Czy ja kogoś do czegoś zmuszam? Nie lubię natomiast podejścia z zatwardziałą negacją, bez rozmowy na argumenty...

Nie rozumiem problemu. Telefon do działu reklamacji i sprawa załatwiona. Jak Pan składał zamówienie? Przez sklep? A sesja logowania w sklepie nie wygasła?

Brak potwierdzenia jest jasnym tego dowodem. Można przecież było zrobić zamówienie zaraz następnego dnia i produkty dotarłyby do klientów.

Kolejny raz ze względu na swój poziom nie podejmę tematu i nie będę komentując zniżał się do Pana.

Dopiero teraz zauważyłem, że to odkopany temat z 2009 roku, żenada. Lemingowania ciąg dalszy widzę, a odkopywanie starych tematów chyba nie jest zbyt poważne na takim forum.

Jeden wątek na jeden temat... Trzymam się reguł forum. Biznes istnieje, wypłaca prowizje, daje zarabiać? Nie mam prawa o nim pisać?

Zaczynam poważnie ze względu na odpowiedzi rozważać właśnie poziom tego forum...

Edytowane przez Slavek
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FM Group ze względu na swój staż, ma swoich zwolenników jak i przeciwników.

Współpraca z FM Group to nie zainwestowanie paru $$ w hyip i poszukaniu kilku refów i jesteśmy ustawieni ;-) lecz ciężka praca przez kilka miesięcy ... jednak się opłaca dla tych zdeterminowanych. I tu jest pies pogrzebany, bo wielu nie ma takiej determinacji .... mają ją jedynie jednostki, a i takowe dopada moment kryzysu - dlatego tylko nieliczni odnoszą sukces.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FM Group ze względu na swój staż, ma swoich zwolenników jak i przeciwników.

Współpraca z FM Group to nie zainwestowanie paru $$ w hyip i poszukaniu kilku refów i jesteśmy ustawieni ;-) lecz ciężka praca przez kilka miesięcy

Zgodzę się z tym zdaniem. Ale nie zapominajmy, że mówimy o prawdziwym pasywnym dochodzie. Zarabiamy z faktu, że setki ludzi dzwonią i wysyłają smsy, myją się rano, ludzie sprzątają, a kobiety się malują idąc do pracy. Nie trzeba sprawdzać czy to robią. Nie trzeba ich pilnować, żeby wykonywali te czynności.

Druga kwestia o której słusznie piszesz to kwestia poświęcenia. Tylko jest jedna sprawa. Ludzie poświęcają najpierw 25 lat na edukację, żeby potem niejednokrotnie za niegodne pieniądze pracować do 60-70 roku życia. To jest dla mnie ciężka praca. Wysiłek przez 2-3 lata, żeby zbudować strukturę klientów i cieszyć się czasem i pieniędzmi w stosunku do alternatywy jaką daje nam życie jest dla mnie co najmniej uzasadniony.

Wszyscy dobrze wiedzą, że 95% pieniędzy tego świata jest w rękach 5% ludzi. Nie bez powodu. Właśnie te 5% wychodzi ze swojej strefy komfortu. Pozbywa się strachu, który wszczepił w nich proces socjalizacji (szkoła, rodzice). Działa często mimo lęku i osiąga więcej. Bariery często mamy w głowie - gdy je testujemy w realnym świecie prawie zawsze okazuje się, że nie jest tak do końca.

Powiem, że miałem podobne podejście jak wiele osób na tym forum, dlatego ich rozumiem. Nawet w firmie FM Group zdarzają się osoby, które po zapisaniu kogoś zostawiają go i on sam musi mierzyć się z wszystkim. W tego typu biznesie najważniejszy jest sposób pracy. Opiekun pomagający na spotkaniach, system pracy i narzędzia, system szkoleń, edukacji i rozwoju. Gdy to wszystko zagra razem i jest dobrze skonstruowane prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu jest dużo większe.

Nie miałem zielonego pojęcia jak budować takie sieci. Wszystkiego nauczyłem się od mojego lidera. Popełniłem wiele błędów. Masę razy postawiłem na swoim. Nie raz miałem ochotę zrezygnować, bo moje działanie doprowadziło do spadku obrotów i zarazem zarabianych pieniędzy, ale konsekwencja w działaniu i przekonanie, że to działa (skoro działa dla innych to czemu nie dla mnie?) pozwoliły osiągnąć sukces.

Dzisiaj zarabiam pasywnie równowartość wynajmu 3 mieszkań w Krakowie. I nie poznałem do tej pory dziedziczonego rozwiązania, które w tak krótkim czasie dałoby takie możliwości i wielkość dochodu pasywnego.

"Jeśli uważasz, że możesz coś zrobić i że nie możesz, to w obu przypadkach masz rację" Henry Ford.

Historia wpływów za ostatnie 2 lata (wyfiltrowane tylko przelewy z FM Group)

wynik.jpg

Edytowane przez Slavek
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy szanowny Pan Dystrybutor chce powiedzieć, że Mercedesy, które czasem spotykam na drodze z logiem FM Group na drzwiach nie są w leasingu? Jak to odnosi się do rzeczy, że jedyne co FM zawsze oferował to wypożyczenie samochodu na weekend/tydzień?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy szanowny Pan Dystrybutor chce powiedzieć, że Mercedesy, które czasem spotykam na drodze z logiem FM Group na drzwiach nie są w leasingu? Jak to odnosi się do rzeczy, że jedyne co FM zawsze oferował to wypożyczenie samochodu na weekend/tydzień?

Mogę prosić o jakieś konkretne informacje na ten temat?

Jestem od 2 lat w firmie i pierwsze słysze o takim czymś. Czasami czytając opinie na forach o FM nie mogę wyjść z podziwu skąd takie informacje Ci ludzie mają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wynik.jpg

Widzę, że jest Pan bardzo oszczędnym człowiekiem. Niespotykane żeby przez dwa lata nie ruszyć nawet złotówki z zarobków.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kiedyś (4-5 lat tamu) korzystałem dosyć regularnie z perfum tej marki i muszę przyznać że byłem zadowolony, Nie wiem jak jest teraz, ale ówczesną jakość oceniam wysoko i to nie tylko w kontekście bardzo umiarkowanej ceny. O dystrybucji się nie wypowiadam bo nie mam o tym pojęcia,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to odnosi się do rzeczy, że jedyne co FM zawsze oferował to wypożyczenie samochodu na weekend/tydzień?

Jak to sie odnosi? Tak sie odnosi, ze wypisujesz brednie. Zapracujesz, dostajesz Mercedesa i jest twoj, a nie twoj na tydzien...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że jest Pan bardzo oszczędnym człowiekiem. Niespotykane żeby przez dwa lata nie ruszyć nawet złotówki z zarobków.

ehhhhh

ręce opadają

Wartość jest to suma zarobków z okresu działalności w firme.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sławek jest niesamowitym i świetnym liderem i mówcą, robi biznes naprawde skutecznie i z głową, ma super grupe :) Co prawda w niej nie jestem, ale ze współpracującej, nie mniej jednak szczerze przyznaję, że jeśli ktoś chciałby zacząć w MLM to polecam go z czystym sumieniem na lidera. Współpraca z takimi ludzmi jak i robienie MLM mozę przynieść o wiele więcej wartości niż tylko pieniądze jak to ma się w HYIP-ach. pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę prosić o jakieś konkretne informacje na ten temat?

Jestem od 2 lat w firmie i pierwsze słysze o takim czymś. Czasami czytając opinie na forach o FM nie mogę wyjść z podziwu skąd takie informacje Ci ludzie mają.

Oczywiście, mam kilku znajomych z Wrocławia i okolic, którzy znajdują się w FM. Zawsze gdy opowiadali o swoich doświadczeniach lub systemach wynagrodzeń z firmy wspominali tylko o możliwości wypożyczenia Mercedesa na weekend lub tydzień. Natomiast o możliwości kupna nigdy nie wspominali, dlatego też było moje pytanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do samochodów w FM Group.

Wyrabiając kwalifikację, masz możliwość otrzymania mercedesa odpowiedniej klasy do kwalifikacji ... .w leasing na 3 lub 4 lata. Po okresie leasinu masz prawo pierwokupu za 20% wartości początkowej i wówczas merc nalezy już do Ciebie.

Merc w leasingu to jest i zaleta i wada.

Zaleta .... masz fajną nową furkę, FM płaci za Ciebie część lub całość raty leasingowej .... nic dodać nic ująć.

Wada ..... jesteś uwiązana/-y na okres leasingu z firmą. I jeśli np. stawiasz tylko na FM Group i nie masz innych alternatyw i źródeł dochodu .... spada Tobie kwalifikacja .... musisz sam/-a opłacić ratę leasingową.

Podsumujmy ... masz np. 6000 zł .... firma dopłaca 1000 zł .... jest ok.

Spadasz z poziomu, masz wypłatę 2500 zł .... za leasing płacisz z własnej kieszeni .....

Z miesiaca na miesiąc masz różnicę w dochodzie 6000 zł ... a 1500 zł .... to przykład .. .ale tak moze się zdarzyć i niejednokrotnie zdarza.

Polityka i plan mlm FM Group jest dobrze przemyślany. Sławek napisał, że Tawiński jest na liście 100 najbogatszych Polaków :)

Sławka zaangażowanie ... cóż ... chylić czoła ... zarobki ... cóż, dla jednych mało dla innych dużo .... pieniądze rzecz względna ....

Mlm jak Sławek napisał ... prosty , jednak wiele osób niestety jest za leniwych, nie pojmuje tego systemu ... a w FM Group do poziomu chociażby Sławka niewiele osób dojdzie.

Dojdą osoby z podobnym uporem i zapałem do niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, mam kilku znajomych z Wrocławia i okolic, którzy znajdują się w FM. Zawsze gdy opowiadali o swoich doświadczeniach lub systemach wynagrodzeń z firmy wspominali tylko o możliwości wypożyczenia Mercedesa na weekend lub tydzień. Natomiast o możliwości kupna nigdy nie wspominali, dlatego też było moje pytanie.

I to jest właśnie jedną z trwających bolączek, przez ostatnie lata powstawały różnego rodzaju nieprawdziwe historie, ktoś komus mowił, ktoś przekręcał i jak widac, widac co wychodziło, a w biznesie niedomowień być nie moze. Ktoś keidyś mi np mówił ze FM to firma Włoska :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W FM GROUP dzialalem w 2010. Dokladnie od stycznia do marca. Zrobilem pozycje 12%. (ok 500zl co miesica) Biznes szedl relatywnie szybko: 1m =6%, 2m=9%, 3m=12%, sponsorowalem, szkolilem ale nagle pojawil sie problem: stagnacja, brak wzrostu. Zespol nie byl w stanie pozyskiwac nowych osob, pomimo cotygodniowych szkolen i spotkan biznesowych, na które zespol mogl po prostu przyprowadzic swoje kontakty. Rozwiazaniem dla sytuacja bylo poszukiwanie kolejnych (konkretynych) osob. Niestety stagnacja tak jak rowniez, cala dzialanosc w MLM: czyli nieustanne: NIE, NIE, NIE :D wywolalo u mnie jakas dziwna blokade (ktora pojawia sie niestety czesto u ludzi dzialajacych w MLM) Przestalem dzialac calkowiecie juz pod koniec marca. Co, wedlug mnie jest niesamowite w FM to stabilnosc otrzymywanych dochodow. Pomimo tak dlugiego okresu bez dzialalnosci w dalszym ciagu utrzymuje pozycje 12%, oczywiscie spadam tez na 9% kilka razy na 6%, ale dochod jest rzeczywiscie pasywny. W zespole nie miala nikogo z doswiadczeniem w MLM. Wiem, ze 21%, Perla, Amarant sa na wyciagniecie reki, niestety jednak blokada wciaz dziala :D Wiele osob narzeka na jakosc produktow. FM to realna firma, ktora tak jak kazda moze miec problemy jakosciowe. Jesli produkt nam nie odpowiada skladamy reklamacje i dostajemy pieniadze. To prawda, ze juz wiele osob slyszalo o FM Group, ale na pewno nie ma mowy o przesyceniu rynku... jest jeszcze bardzo duzo miejsca dla zmotywowanych do dzialania liderow. Problem stanowia tylko ludzie, ktorzy kojarza temat ze sprzedaza

"perfumek":D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy szanowny Pan Dystrybutor chce powiedzieć, że Mercedesy, które czasem spotykam na drodze z logiem FM Group na drzwiach nie są w leasingu?

Nic takiego nie powiedziałem. Wręcz nawet wkleiłem umowę leasingową. Jak najbardziej są w leasingu.

Jak to odnosi się do rzeczy, że jedyne co FM zawsze oferował to wypożyczenie samochodu na weekend/tydzień?

Nie wiem skąd takie informacje, ale od początku trwania programu tj. 2008 roku FM Group nie wypożyczało samochodów. Być

może dotarła do Pana troszkę zniekształcona informacja, albo jeden z liderów proponował np. swoim dystrybutorom program

motywacyjny polegający na pożyczaniu samochodu? Nie wiem tego, ale pewien jestem że auta otrzymywane w ramach

programu "Mercedesem po sukces" na pewno nie są wypożyczane. Moje nadal stoi na parkingu :P Nie musiałem oddawać :)

Faktycznie slajd wprowadza w błąd. Jest to eksport tylko i wyłącznie uznań i tylko i wyłącznie z FM Group. Oczywiście

na koncie są również wypływy jak i inne wpływy. Oszczędny jestem, chociaż ostatnio co raz mniej ;) Co dajesz to wraca. Co raz częściej doświadczam tej zasady.

Ja kiedyś (4-5 lat tamu) korzystałem dosyć regularnie z perfum tej marki i muszę przyznać że byłem zadowolony, Nie wiem jak jest teraz, ale ówczesną jakość oceniam wysoko i to nie tylko w kontekście bardzo umiarkowanej ceny. O dystrybucji się nie wypowiadam bo nie mam o tym pojęcia

Miło słyszeć takie słowa. Chociaż i krytykę zniosę w takim samym stylu - o gustach się nie dyskutuje.

Sławek jest niesamowitym i świetnym liderem i mówcą, robi biznes naprawde skutecznie i z głową, ma super grupe :) Co prawda w niej nie jestem, ale ze współpracującej, nie mniej jednak szczerze przyznaję, że jeśli ktoś chciałby zacząć w MLM to polecam go z czystym sumieniem na lidera. Współpraca z takimi ludzmi jak i robienie MLM mozę przynieść o wiele więcej wartości niż tylko pieniądze jak to ma się w HYIP-ach. pozdrawiam

Nie pozostaje nic innego jak tylko podziękować za te słowa. Dla mnie najważniejsze jest to, żebym rano idąc do łazienki mógł sobie spojrzeć w oczy w lustrze, a moje nazwisko kojarzyło się z uczciwością i profesjonalizmem. Takie stwierdzenia są dla mnie dowodem na to, że jestem na dobrej drodze.

Jak najbardziej uzasadnione - jednocześnie też jestem przekonany, że temat już doskonale wyjaśniony.

Co do samochodów w FM Group.

Wyrabiając kwalifikację, masz możliwość otrzymania mercedesa odpowiedniej klasy do kwalifikacji ... .w leasing na 3 lub 4 lata. Po okresie leasinu masz prawo pierwokupu za 20% wartości początkowej i wówczas merc nalezy już do Ciebie.

Tutaj jest kwestia jaka była wpłata początkowa. Najczęściej jest to 0% z racji bardzo dobrych układów FM Group i Mercedesa (W końcu umowa na cały świat podpisana w centrali Mercedesa). Bywa też tak, że dystrybutorzy chcą na początku wpłacić 10/20% wpłaty początkowej zmniejszając jednocześnie ratę a co za tym idzie koszty leasingu. Wtedy ostatnia rata jest normalnym wykupem (tak jak w każdym leasingu)

Merc w leasingu to jest i zaleta i wada.

Zaleta .... masz fajną nową furkę, FM płaci za Ciebie część lub całość raty leasingowej .... nic dodać nic ująć.

Wada ..... jesteś uwiązana/-y na okres leasingu z firmą. I jeśli np. stawiasz tylko na FM Group i nie masz innych alternatyw i źródeł dochodu .... spada Tobie kwalifikacja .... musisz sam/-a opłacić ratę leasingową.

Hmm spojrzenie jak najbardziej słuszne - mogę jeszcze dodać swój punkt widzenia. Otóż zalet jest więcej. Ubezpieczenie flotowe dla Mercedesa, stłuczka nie powoduje podniesienia kosztów ubezpieczenia, bowiem jest ono na Mercedes Benz Leasing a oni mają maksymalne zniżki. Pełne AC i OC.

Co do wady? Hmm, auto bierze się na ugruntowanej pozycji ale oczywiście to nie oznacza, że nie można z niej spaść. Uważam, że przy odrobinie rozsądku i prawidłowej budowie biznesu da się to poukładać (u mnie kwalifikacja jest robiona 6 dnia miesiąca). Nikt nie będzie dawał dodatkowo od 1200zł (a klasa) do 8000zł (s klasa) za darmo. Auto zawsze można oddać w kryzysowej sytuacji (jest to w końcu leasing) albo sprzedać w leasingu cedując umowę więc to uwiązanie jest dość luźne zważywszy na fakt jaki rodzaj umowy jest podpisywany.

Podsumujmy ... masz np. 6000 zł .... firma dopłaca 1000 zł .... jest ok.

Spadasz z poziomu, masz wypłatę 2500 zł .... za leasing płacisz z własnej kieszeni .....

Z miesiaca na miesiąc masz różnicę w dochodzie 6000 zł ... a 1500 zł .... to przykład .. .ale tak moze się zdarzyć i niejednokrotnie zdarza.

Polityka i plan mlm FM Group jest dobrze przemyślany. Sławek napisał, że Tawiński jest na liście 100 najbogatszych Polaków :)

Przy nieodpowiedzialnym i emocjonalnym podejściu do tematu taka sytuacja może się zdarzyć. Od 2 lat nie miałem miesiąca, że płaciłem sam ratę, mimo, że po drodze jeden z mlm wyciągnął mi połowę struktury (to nic, że później okazał się niewypałem) - spustoszenie zasiał.

Dzisiaj skonfigurowałem kolejny model i uważam te dopłaty za kolejną formę zarabiania. Po okresie finansowania sprzedaje auto odzyskując 40-60% wartości samochodu. Mogę zainwestować określoną kwotę np. jako pierwszą wpłatę na nieruchomości itp. To jest biznes a przy dobrym prowadzeniu może dać spore możliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sławka zaangażowanie ... cóż ... chylić czoła ... zarobki ... cóż, dla jednych mało dla innych dużo .... pieniądze rzecz względna ....

Mlm jak Sławek napisał ... prosty , jednak wiele osób niestety jest za leniwych, nie pojmuje tego systemu ... a w FM Group do poziomu chociażby Sławka niewiele osób dojdzie.

Dojdą osoby z podobnym uporem i zapałem do niego.

Dziękuję za słowa uznania, ale ja dopiero zaczynam. Biznes to minimum 5 lat. Ja go realnie z dużym zaangażowaniem nie robię nawet 3... Nadal uczę się tego systemu i jeszcze pewnie długo będę go poznawał. Ale czyż nie na tym to polega? Trzeba stać się specjalistą, a nim człowiek nie staje się w 6 miesięcy.

Co do lenistwa się zgadzam, co do niewielu osób na moim poziomie już nie. Ta firma dopiero startuje. Pazury to ona dopiero pokaże. Co do pieniędzy. Z racji, że jest to duży dochód pasywny = 6000 zł = 1 500 000*0,06 (lokata 6%)*0,81(19% podatku belki)= 3 mieszkania po 500 000 w Krakowie wynajęte studentom...

I tu się muszę zgodzić... Takie rzeczy nie są zarezerwowane dla osób leniwych...Chcesz od życia więcej musisz dać od siebie więcej.

W FM GROUP dzialalem w 2010. Dokladnie od stycznia do marca. Zrobilem pozycje 12%. (ok 500zl co miesica) Biznes szedl relatywnie szybko: 1m =6%, 2m=9%, 3m=12%, sponsorowalem, szkolilem ale nagle pojawil sie problem: stagnacja, brak wzrostu. Zespol nie byl w stanie pozyskiwac nowych osob, pomimo cotygodniowych szkolen i spotkan biznesowych, na które zespol mogl po prostu przyprowadzic swoje kontakty. Rozwiazaniem dla sytuacja bylo poszukiwanie kolejnych (konkretynych) osob.

W pewnym momencie miałem to samo. Wprawdzie na dużo wyższej pozycji, ale to co powoduje zastoje bez względu na wynik jest tym samym. Trzeba wiedzieć jak sprawić, żeby nie tylko lider się angażował ale należy nauczyć tego ludzi, a to już wymaga konkretnych umiejętności. Przywódca to człowiek, który sprawia, że ludziom się chce :)

To prawda, ze juz wiele osob slyszalo o FM Group, ale na pewno nie ma mowy o przesyceniu rynku... jest jeszcze bardzo duzo miejsca dla zmotywowanych do dzialania liderow. Problem stanowia tylko ludzie, ktorzy kojarza temat ze sprzedaza "perfumek" :D

Jeśli spotykam taką osobę, bardzo szybko jestem w stanie pokazać jak bardzo się myli. Jeśli tylko oczywiście na to pozwoli.

Na koniec tej wypowiedzi chciałem podziękować wszystkim, którzy sprawili, że ten wątek żyje. Zarówno tym, którzy wypowiadają się krytycznie (pewnie często mają swoje dla nich słuszne powody) jak i tym, którzy współpracę z firmą uważają za udaną, do których i ja należę. Uważam, że możemy być dumni z tej polskiej firmy. Niewiele mamy takich przedsiębiorstw dzisiaj, które z powodzeniem eksportują nasze wyroby z takim sukcesem poza granice kraju. Tak jak piszecie jest pewnie jeszcze masa rzeczy do poprawienia, ale nadal jednak jest to młody biznes z 8 letnią historią i ogromnymi sukcesami. Przy takiej dynamice nie da się uniknąć błędów. Wierzę jednak, że mądre zarządzanie, kręgosłup moralny właścicieli (Fundacja Golden Tulip) i działający zgodnie z zasadami etyki dystrybutorzy sprawią, że FM Group będzie jedną z rozpoznawalnych na świecie polskich marek z której będziemy mogli być dumni, czego z całego serca Wam i sobie życzę. Dobranoc i do napisania wkrótce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta