Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest xazax

Polski sprawdzony MLM - FM Group

Recommended Posts

Do słowa "zwerbowany" się nie czepiam...
... Nie wyszło Ci ponieważ zapisałeś się do złej grupy.

Przed dołączeniem do MLM czy innych firm rozmawiaj z osobą która ma Cię wprowadzić, dowiedz się czego Cię nauczy i jaką pomoc uzyskasz.

Do słowa "zwerbowany" się nie czepiam...

... Nie wyszło Ci ponieważ zapisałeś się do złej grupy.

Przed dołączeniem do MLM czy innych firm rozmawiaj z osobą która ma Cię wprowadzić, dowiedz się czego Cię nauczy i jaką pomoc uzyskasz.

Warto też się zastanowić co Ci wmawia ta osoba. Niestety wiele osób wmawia ludziom że "poleca" produkty, podczas gdy je zwyczajnie sprzedaje pod przykrywką polecania. Czy że zarabia "pomagając" innym. Pomocą nie jest sprzedaż wizji bycia bogatym nie uprzedzając, że najprawdopodobniej skończą jako zwykli klienci FMu pracując na obrót lidera. Przykłady zna każdy kto się spotkał z ludźmi FMu i wie doskonale o czym mówię :)

Edited by MarcinBbbb

Odnosząc sie do FM czy innym MLM posiadajacych np, suplementy, herbaty itp...

MLM nie polega na "sprzedaży" produktów, tylko na polecaniu ich - pod warunkiem, że samemu się je używa.
Ja z FM odszedłem ponieważ moim znaniem produkty FM nie są dobrej jakości (a przynajmniej nie były - nie wiem jak teraz).

Przykład który podałeś to zwykli naciągacze, którzy szukają naiwnych...

^^ Nie ma to jak porządna argumentacja..

a ja wolę Loupre:)

Widzę ze kolejny nawiedzony. Lou pre to smiech na sali

a ja wolę Loupre:)

loupre to firma niewypał 

Osiągnąć sukces z FM można, jeśli ma się do tego głowę i podchodzi się z profesjonalizmem. Jednak osobiście uważam, że przy niższych szczeblach panuje tam totalny chaos. Namawianie ludzi Mercedesem i "dochodem"pasywnym" jest słabe, ludzie bez odpowiedniej wiedzy idą w biznes od razu nie zagłębiając się nawet w produkty jakie oferują. Niektóre grupki mają charakter (prawie) sekciarski, a każda osoba w grupie to nie kolega, a potencjalny zysk z polecenia. Jak ktoś wyżej wspomniał, gdy chcesz kupić u kogoś perfumę FM, to prawie zawsze dostaniesz setki propozycji do udziału w biznesie życia - to bardzo zniechęca. Większość osób, której mówiłem, że to nie dla mnie, bo nie jestem stworzony do wciskania ludziom perfum na siłę (tak jak oni to robią, bo można promować produkty w znacznie lepszy sposób), śmiali się ze mnie mówiąc, że FM Group to biznes przyszłości. Teraz w zasadzie każda z tych osób porzuciła FM.
Podsumowując, z FM Group można działać jeśli:

- Masz łeb na karku, wiesz jak zająć się promocją produktu, jesteś zmotywowany i wiesz, że chcesz to robić
- Chcesz zarobić parę złotych sprzedając komuś coś raz na jakiś czas
- Po prostu korzystasz ze zniżek i kupujesz ich produkty taniej
Poza tymi trzema przypadkami praca w FM kojarzy mi się z pracą niewolniczą. Jeśli nie jesteś do tego stworzony, ale ktoś Ci wmawia, że jest to biznes życia - olej go, zajmij się czymś innym.

Witam serdecznie,

Brałem udział w różnych projektach, oczywiście z różnym skutkiem. Mam dobre i złe doświadczenia. Wiele osób jest zmęczonych tego typu projektami, ponieważ nie wiedzą jak działać. Rynek został mocno zepsuty przez tzw. super liderów, którzy w większości nie potrafią dobrze przedstawiać biznesów, w których uczestniczą. Obiecują złote góry, a w konsekwencji człowiek zostaje sam i nie ma żadnego wsparcia. Poza tym ostatnio biznesy internetowe są mocno zafałszowane i wiele nowych osób nie wie jak się w nich poruszać i w co tak naprawdę warto inwestować. Do tej pory branża MLM jest branżą, w której nie wszyscy potrafią lub nie mogą zarabiać, ponieważ wiele firm ma wiele różnych poziomów do pokonania, a ludziom brakuje motywacji do działania. Szybko się zniechęcają i zostawiają ten biznes. Takie osoby, po tego typu doświadczeniach, są później bardzo negatywnie nastawione do tego typu biznesów. A przy tym nastawiają innych przeciwko tej branży, chociaż Ci inni, sami nigdy nie mieli z tym do czynienia. 

[---] spam

Edited by Polon

a słyszał ktoś o MLM Prouve?! Działają bardzo podobnie, oferują praktycznie to samo. Ja chcialem spróbować myślę sobie wszyscy w fm w tym sporo znajomych chwalą sobie. Myślę tu nowość, Ludzi ciekawi nowość pomyslałem,że mogę nieźle zarobić. Przyszlo do spotkania jak dowiedziałem się jak to działa , ile trzeba wyrobić targetu by cokolwiek dostać to załamałem ręcę. Dodatkowo gdy powiedziałem ,że mam znajoimych w tej branży to chciał bardzo wyciągnąć ze mnie kontakty. Uważajcie zanim się wpakujecie coś. Rynek zalewaja pseudo firrmy.

Edited by Marcin1975

Posted (edited)

Widzę, że temat ucichł.

Napisze kilka słów z mojej perspektywy (2lata zaangażowania).

Sama firma FM World, moim zdaniem funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie. Call Center działa bez zarzutu, zamówienia dostarczane są na czas, Produkty bardzo wysokiej jakości:np Chemia domowa bardzo wydajna i skuteczna, płyn do mycia szyb działa rewelacyjnie, tak samo odtłuszczacz, lub płyn do mycia kabin. Perfumy również cena niska jakość bardzo wysoka, dodatkowo mamy kilka rodzajów perfum: niszowe (Utique) oraz klasyczne(pure, pure royal, intense, pheromone). Suplementy diety min. program żywieniowy gdzie w zdrowy i bezpieczny sposób można stracić między 5-10kg w pierwszym miesiącu, Oraz kolagen w dawce terapeutycznej.

FM Mobile działa bez zarzutu, 9,33zł opłata miesięczna za nielimitowane rozmowy, sms oraz 10gb internetu, myślę że bezkonkurencyjna oferta

Jak widać jestem zadowolony z tych produktów i używam ich na codzień. MLM składa się z dwóch zadań, 1.Używaj produktów i bądź z nich zadowolony, oraz 2. Zbuduj zespół w oparciu o gotowy system działania.

I teraz kilka słów o systemie działania. Jeszcze niedawno książka była pożyczana, ale jednak nie było to najwyraźniej skuteczne. Obecnie działamy na prezentacji wideo w postaci filmu co na pewno przyśpieszyło cały proces pokazywania możliwości firmy nowym osobą. Grupa z którą współpracuję organizuje co tydzień szkolenia gdzie każdy ma możliwość wzięcia głosu (bardzo dzięki temu się rozwinąłem, pamiętam moje pierwsze wystąpienia, stres, drgały mi dłonie, kolana cały się trząsłem, obecnie robię to bez żadnych problemów). Raz w miesiącu większe wydarzenie na 3 tysiące osób- też bardzo ciekawa sprawa, nowa perspektywa, super narzędzie gdy mamy w zespole nowe osoby i potrzebują one jeszcze nabyć pewności do biznesu. Oraz dwa razy w roku szkolenie weekendowe. Genialna sprawa, integracja z zespołem, aktualna wiedza od liderów.

Generalnie rzecz biorąc jestem bardzo wdzięczny mojemu bratu, że pokazał mi ten biznes. Całkiem zmieniły się moje perspektywy na życie. Dużo w głowie się zmieniło pod względem przekonań, zarządzania pieniędzmi, kontakty z ludźmi itp.

Moim zdaniem MLM jest bardzo dobrą formą na dodatkowy zarobek który z czasem możemy przeobrazić w stałe źródło dochodu, jeżeli oczywiście zapłacimy za to odpowiednią cenę, czyli po prostu będziemy działać.

[spam]

Edited by pepperoniss