Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Klub ZIXO - program partnerski cyfrowych wydawnictw

Recommended Posts

zixo.jpg

5. Klub ZIXO - Klub Zixo daje Ci możliwość prostego i efektywnego zarabiania na sprzedaży cyfrowych wydawnictw : ebooków, książek audio, aplikacji finansowych i dokumentów.  

Zakładaj sklepy za darmo.

Do dyspozycji masz kilka tysięcy produktów, które są magazynowane na serwerach klubu. Co więcej : klub zajmuje się też  wydawaniem produktów, płatnościami (poprzez płatności.pl) i obsługą klienta.  Za każdy sprzedany produkt  dostaje się około 20% prowizji. Sam decydujesz  ile sklepów zakładasz, co sprzedajesz i po jakich cenach. Dostajesz narzędzia do sprawnego administrowania i promocji. Jak je wykorzystasz - zależy tylko od Ciebie.

Prowizja: Zarabiasz dzięki każdej osobie, która z Twojego polecenia zarejestruje się w Klubie Zixo. Otrzymasz 10% od ich zarobków, a także dodatkowe 5% od ich znajomych.

Mam troche osób zapisanych, ale niestety nic nie robią a ja też zajełem sie programami z których mam jakies pieniądze