Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Mises

Robot forex do scalpingu

Recommended Posts

Witam

Korzysta z was ktoś z robotów do forex bazujących na metodzie scalpingu?

Temat mnie zainteresował jak zobaczyłem ile mój znajomy w 2 dni natrzaskał kasy bazując głownie na zgarnianiu małej ilości pipsów i graniu na dużych kwotach.

Stosował on wskaźniki FIbo oraz wskaźnik akumulacji transakcji/pieniędzy na rynku.(gdy wskaźnik był duży to następuje odwrócenie trendu)

Nie znam się na forex, ale zrobio to na mnie wrażenie. ok 90% transakcji na plus

[/url]

Uploaded with
ImageShack.us

Statement 6.htm

Edited by Mises

Ale.. gdzie ten robot? Jak go udostępnisz to mogę go potestować :)

Twoj kolega gra za pomoca tego robota?

Pytam się was czy ktoś nie zna takiego sposobu.

Czy ktoś korzysta z robota do scalpingu :)

robotów do scalpingu jest pełno, tylko czy są zyskowne? Pewnie tak, tylko muszą być spełnione odpowiednie parametry wskażników, takeprofit, stop loss, czas egzekucji danego zlecenia, itd, - dobra optymalizacja i powinno być ok.

Najlepszym przykładem jest robot xmt-scalper, który na danych historycznych daje ogromne zyski, ale już na rachunku realnym zawodzi (u większości brokerów)

Mises - a co do taktyki stosowanej przez twojego kolegę. Widzę ze nie ma sztywno ustalonego takeprofit'u, więc bardzo ciężko będzie stworzyć robota opartego na tej strategi i dającej takie same efekty. Jak na razie to powinieneś iść do kolegi, poprosić go, by dał Ci materiały do nauki, a po przestudiowaniu ich, usiąść przy koledze, kiedy on handluje i uczyć się - masz tak blisko warsztat a szukasz tak daleko

Przyznam że statement to jest konkretny... Naprawdę. :o  :o  :o  No ale dzwignia 200:1, i pod koniec czasami po 7,8 lotów na pozycję musiały wypracować swoje ;-)  :D​

Edited by Flymen

@Mises: Sama ilość transakcji na +, to jeszcze nie wszystko. Przesłany statement robi jednak wrażenie.

Czy Twój Szanowny Kolega, nie prowadzi konta PAMM u jakiegoś brokera.

Chętnie bym się podpiął pod takiego mistrza. ;)

Z niecierpliwością czekam na info.

Mam nadzieję, że tu jeszcze zaglądasz. ;)

Edited by RobertL

Taki robot mnie też by interesował, szukałam długo i z płatnych i z darmowych rzeczy, jeszcze nie znalazłam, tylko jeden jest w miare ok, ale nie do łapania małej ilości pips na szybko i z SL, a czegoś takiego potrzebuje, np 5pips SL, 5 pips TP lub możliwość przestawiania tych parametrów. Zakładając, że każdy robot prędzej czy później straci to i tak wystarczy mieć takiego co ma skuteczność conajmniej 60% lub dłuższe serie trafień na plus. Można by poświęcić mały kapitał i rozłożyć na 10 prób. Przykładowo mamy 1000$, dzielimy na 10 prób po 100$ i ustawiamy wolumen tak aby jedno wejście dało +100% lub -50% zysku. Wtedy odpowiednio jeśli robot zrobi 8 trafnych wejść to ze 100$ mamy:

1. 200$, 2. 400$, 3. 800$, 4. 1600$, 5. 3200$, 6. 6400$, 7. 12800$, 8. 25600$

100% zysku dałoby 33pipsy a 16,5pips 50% straty, żeby wygrać musielibyśmy 7 razy zrobić wejście bez złapania SL, w sumie potrzeba 231pips do celu.

Ja się tak planuję bawić, tylko najpierw muszę mieć odpowiednie narzędzie, ale myślę, że jakiś dobry scalpel byłby w stanie to zrobić, co wejście powiększając wolumen. Jeden dobry dzień i jesteśmy bogatsi o prawie 80tyś ;))

Nie polecam prób bez planu na szybko, ale jeśli się komuś to uda to proszę się pochwalić. Mi się nie udało a próbowałam z 3 razy i stwierdziłam, że musi to zrobić automat, dotarłam do 4 poziomu po czym wyzerowałam rachunek, ale jak ktoś ma skuteczne wejścia, ja działam na codzień inaczej, bez spekulacji.

Edited by cfiszan

Mam nadzieje ,ze dyskusja w tym temacie rozwinie sie , poniewaz rowniez interesuje mnie tego typu system na FX :)

Jak będę coś robić w tym kierunku to na pewno dam znać. Tak samo można się starać robić zlecenia, np. 5% na plus lub 5% na minus i powiekszac zlecenia wraz ze wzrostem kapitału, jesli mamy skuteczność powyżej 50% to wygraną i dojście do celu mamy gwarantowane, a wiem, że są osoby co potrafią skutecznie otwierać zlecenia powyżej 70% kwestia dopasowania TP i SL, szkoda, że ja tak nie potrafię :)