Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

To babka na dwoje wróżyła. 

Często z tymi Ea do forex jest tak że ktoś coś znajdzie na forum i sprzedaje na allegro. Jako własny produkt. 

Wyślij mi go, potestuję przez trzy miechy i powiem Ci co sądzę;)

Jak większość aukcji wygląda obiecująco. Skoro już wydałeś te 3 stówki to nic tylko testować;)

Z tego co widze to osoba wystawiajaca jest wlascicielem tego ea. Po komentarzach widac ze sie on sprawdza. Ciekawe tylko jak dlugo bedzie taki dobry. Aukcja jest juz zamknieta, ea zostal sprzedany tylko 30 osobom. Z doswiadczenia wiem ze bardzo ciezko jest znalezc bardzo skutecznego ea ktory bedzie dzialal przez dluzszy okres czasu. Najlepiej poprosic o nazwe konta na myfxbook o ile wlasciciel takie posiada.

Ja go zakupiłem z ciekawosci,ale nie umialem go skonfigurowac i jakos dalem sobie spokoj:)

Sam testuję wiele darmowych robotów z angielskich i ruskich for i nie raz widziałem taki wykres na backtestach, lecz na rachunku prawdziwym zawodzą.

Zdaje mi się ze ten robot stosuję strategie marginale, która w tym robocie jak widać nie jest aż tak ryzykowna.

Zastanawia mnie tylko jedno ze każda pozycja zamykana jest przy zysku 0,5 pips - i to bez spreadu, a ja osobiście nie znam brokera który by oferował aż tak mały spread.

nawet znalazłem podobna aukcję z tym samym robotem (sądząc po nazwie) i ten jest typowym marginale, co jest bardzo ryzykowne i bardzo często prowadzi do wyzerowania konta.

Możesz też do mnie podesłać tego robota, z chęcią go przetestuję

Ja go zakupiłem z ciekawosci,ale nie umialem go skonfigurowac i jakos dalem sobie spokoj:)

Też chętnie mogę go stestować :P

No niestety:) Autor zabronił rozpowszechniać bez jego zgody:)

silvek - powiedz mi po co napisałeś ten temat? Źeby się pochwalić ze wydałeś na coś kasę, co wg autora jest maszynką do robienia pieniędzy, a nie potrafisz z tego skorzystać?

Chcesz rady, to musisz sam sobie pomóc. Uwierz mi, ze przetestowałem do tej pory koło 100 robotów, gdzie duża część wydawała się być tym przysłowiowym "świętym graalem" a okazywało się, że to tylko szybka pomoc do bankructwa. Nie namawiam Cię do tego byś się dzielił, że wszystkimi, możesz nawet z nikim. Ale zawsze bez najmniejszej znajomości całego rynku forex, możesz otworzyć sobie darmowy rachunek demo, który kosztuję Cię 5 minut czasu, napisać do autora tego expert advisora, by pokazał Ci jak po kroku zamontować go na platformie MT4 ( o ile już nie dostałeś jakiegoś pliku z instrukcją) i samemu osobiście sprawdzić jego skuteczność. Po uruchomieniu nić więcej nie musisz robić, poza włączeniem komputera i MT4 w niedziele wieczorem i wyłączeniem go w piątek wieczorem.

Edited by eirdo

Po co napisalem temat?Przeczytaj moj pierwszy post. Co do znajomosci rynku forex to masz rację,ale czy bez znajomości nie miałem prawa kupić ea?

Miałeś prawo, ale chodziło Ci tylko o zakomunikowanie o tym innych? Ciężko zdobyć już tego robota, a print screeny do mnie nie przemawiają, bo można je sfałszować. Nawet zwykłe podłączenie swojego rachunku do strony www.myfxbook.com, który sporządza statystyki automatycznie, daje nam lepszy obraz pracy tego systemu. Widzimy, czy mimo wielu dni zyskownych, nie zdarzając się chwilę, które prawie zerują konto. 

Gdyby ten system był tak skuteczny jak pisze autor, na w tym momencie bym go od Ciebie odkupił. Dlatego powtórzę się jeszcze raz. Zakładasz u brokera darmowe konto, montujesz robota z godnie z instrukcja w pdf'ie, którą dostałeś i polecasz tego EA lub odradzasz.

Zakomunikować?Napisałem co o tym ea sądzicie,myslalem ze znajdzie sie tutaj ktos kto tez zakupil i testowal i podzieli się swoją opinią na ten temat,ale na jednym z for o forexie kilka osób wypowiadało sie negatywnie o robocie,wiec kasa poszła w błoto. Autor nie odpisuje i ogólnie zero odezwu na wiadomości juz chyba z miesiąc..

Co do produktów na allegro na temat forex'u to sam przestrzegam ludzi przed kupowaniem, bo sam niedawno się na nie naciąłem, by później dowiedzieć się ze większość była ściągnięta z ruskich stron i sprzedawana za coś niebywale dobrego i do tej pory tak jest. Tym ofertą ulegają głównie ludzie początkujący, którzy tak jak ja kiedyś i Ty nie masz pojęcia jak to wszystko działa, do tego dojdą jeszcze coraz częstsze reklamy różnych brokerów i prawie z automatu podejmuje się szybką decyzje. 

A jeśli autor w ogóle nie odpowiada to mniej więcej już możesz się domyślać z kim masz do czynienia. Tak jest moja opinia

• Like 1

Tak. Naprawdę wierzycie w to, że taki "robot" generujacy 5 miliardów byłby dostepny za 300 zł? :)

Bo ja mam wątpliwości.

Powiem tak: Każdy boot jest do d...y do momentu kiedy się go odpowiednio nie zoptymalizuje pod nas oraz do danego trendu na rynku. Pozatym nie spotkałem się jezcze z bootem którego można zostawić powiedzmy na miesiąc i pojechać spokojnie na wakacje, nie martwiąc się o to że nasze konto zostanie wyczyszczone :)

Edited by Flymen

To nie jest robot tylko podsyłaja Ci informacje kiedy masz zagrać dana pozycje - dają sygnały na telefon.

Poczytaj jego komentarze - zapewniają że oddają pieniądze jeżeli sygnały będą błędne ale i z tym był u nich problem. Według mnie to jest pic na wodę.