Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaoferować otwarcie konta bankowego na Ł

Edited by TaxandLaw
  • Like 1

Bez obrazy, ale wszystko co ma związek z EU nie ma żadnego związku z tajemnicą bankową ani żadną inną. Każde konto w którymkolwiek kraju EU podlega temu samemu poziomowi inwigilacji. Przewiduję, że wkrótce dowiemy się, że EU wprowadza jeden system wymiany informacji bankowych dla wszystkich krajów członkowskich ... dla naszego dobra, rzecz jasna. Konto w miarę bezpieczne od strony tajemnicy bankowej to konto poza EU, a i to w wybranych jurysdykcjach. Natomiast decyzja co do reszty ( zasady i opłaty ), zależy od tego w jakim celu konto ma być wykorzystywane.

• Like 1

Cytowanie bezpośrednie całego posta jest zabronione 

Podana przez Pana informacja, jest bardzo popularnym mitem , który udało się zasiać pośród wielu osób zainteresowanych przechowywaniem środków na terenie Unii Europejskiej. Organy UE rzeczywiście podjęły w ostatnich latach działania, na rzecz wymuszenia  większej transparentności informacji bankowych i podatkowych, niemniej jednak nie istnieją żadne zobowiązania międzynarodowe, które całkowicie znosiłyby ochronę informacji bankowych i wewnętrzne uregulowania państw członkowskich. Nadal więc, kraje europejskie w sposób znaczny różnią się pod względem tajemnicy bankowej  i spośród nich można wyróżnić kraje , które regularnie odmawiają wymiany informacji bankowych (Cypr ,Gibraltar, Ł

Edited by Robertpl

Jasne ... moja wiara w tajemnicę bankową na terenie EU gwałtownie wzrosła.

Jarema mylisz sie, gdyby poziom tajemnicy bankowej na terenie UE byl ten sam, UE nie robila by poczynan, aby np Austria czy Luxemburg zlagodzily jej poziom. Nie ma jednolitych uregulowan w tej kwestii.

• Like 1

Jestem zainteresowany, ale jaką mam gwarancję, że nie zostanę oszukany wpłacając pieniądze do Państwa firmy? Można poznać pełne dane rejestrowe? Wiem, że mógłbym sobie sam sprawdzić, ale nie będę biegać do KRS z pytaniem o firmę, od której chciałbym coś kupić. To ta firma ma się uwiarygodnić przede mną - klientem. To jest kapitalizm, chociaż marny w Polskim wydaniu.

Przesłałem wiadomość PM do p. Rafała, ze szczegółowymi wyjaśnieniami.

UWAGA. Opłata 250 EUR nie jest opłatą płaconą na naszą rzecz, ale jest odliczana od środków na koncie, po jego założeniu. Nasza opłata za założenie dla użytkowników HYIPFORUM wynosi 100 zł. 

Edited by TaxandLaw

Do jakich klientów skierowana jest Państwa oferta? Od jakiego zakresu dochodów warto zainteresować się optymalizacją podatkową, za pośrednictwem Państwa firmy?

Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i osobami fizycznymi (inwestorami, wysokoopłacanymi pracownikami , wolnymi zawodami, kadrą zarządczą i innymi osobami). Odnośnie dochodów, próg opłacalności zaczyna się od 2500 zł miesięcznie w górę, niemniej jednak istnieją przypadki w których struktura optymalizacyjna jest narzędziem do osiągnięcia dochodu, który nie mógłby być osiągnięty bez niej i oszczędności podatkowe nie są tak istotne. .

Sugeruję otwieranie kont na Ł

Edited by TaxandLaw