Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

ProZysk

PożyczkoPosiadacz - www.pozyczkoposiadacz.pl

Recommended Posts

To może i ja dodam coś od siebie. Jak przedstawiają się liczby w nowym systemie Pozyczkoposiadacz ?

Być może nie jestem uważny, ale we wcześniejszych przypadkach od razu wiedzieliśmy jakiego % możemy spodziewać się rocznie/miesięcznie. Pozyczkoposiadacz.pl jest jeszcze nieaktywny, czy jest może gdzieś informacja na ten temat ? 

Jeśli chodzi o darowizny, jak teraz będą się one kształtowały ? Rozumiem że zależnie od kwoty inwestycji, ale jak to będzie wyglądało w przedziałach kwotowych, tak jak w dotychczasowym programie ?

zysk ponoc 2% mniejszy niz jak na nobilesie a przeciez to prawie to samo

[---]

Ponoć ? Mógłbyś wrzucić wypowiedź lub link do stronki z taką informacją ?

Czy ja wiem czy to samo ? Więcej roboty jest znacznie, a 'stratnym' można być mniej więcej 1000 zł/rok. Oczywiście zależy od zainwestowanej kwoty.

Edited by pepperoniss
Nie cytujemy poprzedniego posta.

jeszcze darowizne nalezy wliczyc do calego rachunku.

Witam. Panowie może mi ktoś  powie ile wyciagnę z kwoty 45 tysięcy miesiącznie. Bo jednak najlepiej przemawiaja do mnie cyferki .pozdrawiam.

Szkoda ze nie mozemy sie doprosić jasnych i konkretnych warunków współpracy tylko sami musimy kombinować żeby to wszystko policzyć. Sporo kapitału i tak ucieknie, kto wie czy nawet nie więcej niż gdyby podać konkrety.

suiektywnie musze przyznac, ze oferta nowego systemu bedzie duzo gorsza. Moze być faktycznie okollo lub troche mniej niż 2% mies po uwzglednieniu wszystkich kosztow.

czyli np 45000 to bedzie 700-1000 zł mies. Stawiam, ze czesciej bedzie blisko tej nizszej granicy

ktoś wczesniej obliczyl ze bedzie to ok 11,5% rocznie bez uwzględnienia pożyczek windykowanych a wiec duzo mniej niz 2% miesiecznie :P

Edited by dang3r

dobra zaokrąglamy to do 500 zł :)

Ja wiem że matura z matematyki nie była obowiązkowa od wielu lat, ale uważam że ludzie którzy inwestują swoje pieniądze (szczególnie w instrumenty alternatywne) powinni umieć policzyć swój zysk. Zasady finansowe są jasno określone więc nie rozumiem czego @dang3r nie wiesz.

Bonifikaty do wykupu pożyczki 100, 150, 200, oprocentowanie 4xstopa lombardowa (obecnie 19%)

Koszty to PCC 1%, konto w ING, podatek dochodowy 19%

Liczyłem już to Wam wcześniej ale widzę że trzeba powtórzyć:

Średni zysk roczny będzie oscylował w granicach 19-20% netto

Zysk z 45k to 712-750 zł/m

Jeśli wchodzi windykacja i pożyczka jest wykupywana przez KCH to zarabiacie na tym jeszcze więcej (możliwość uzyskania kolejny raz premii za nową pożyczkę)

Skoro jest tak jak napisałeś to wycofują się z pożyczki za 4.500 zł. 

Nie czuj się nad, z tego powodu, że znasz więcej szczegółów niż inni. Jeśli mówisz, że zasady są już określone, to czy mógłbyś wrzucić link do opisu programu ? 

Poprawka, konto w ING jest darmowe :)

Pozdro

@NEOne ma racje, też nie wiem o jakie niejasne zasady wam chodzi, wszystko jest podane i dobrze to podsumował

a @Mathew potwierdzam, konto ING jest darmowe :) no chyba że mnie pani obsługująca okłamała, ale wątpię :)

edit: przeoczenie

Edited by keeper

wlasnie zmiescilem sie w granicach, mowilem 700-1000:)

Pytanie: podatek dochodowy będzie płacony od kwoty uzyskanej z odsetek czy z odsetek i premii?

@Maryot podatek dochodowy płacony jest od dochodu jaki uzyskasz, więc premię też trzeba uwzględnić.

@Mathew dopisz sobie premię za pożyczkę 4500 zł, zasady masz w komunikacie po załogowaniu do SystemPartner, a konto w każdym banku ma tabele opłat i prowizji, pojęcie „darmowe†jest pojęciem względnym.

NEOne: Tylko my kupujemy pożyczkę wartą 2600zł za 2500zł. Oni nie wypłacają nam "premii". Oni sprzedają nam pożyczkę po "promocyjnej" cenie. Dlatego też wydaje mi się, że premia nie powinna być dodawana do dochodu. Ale czy słusznie?

moim zdaniem premie nie jest dodawana do dochodu. Dochod powinien liczyc sie od splaconych odsetek, co stanowi w tym przypadku przychod. To, ze ktos kupil taniej dany towar nie stanowi dla niego przychodu, po prostu byla taka cena.

Edited by boba13

Dla przypomnienia.

- w Pożyczkoposiadaczu mamy możliwość zakupu pożyczek Nobiles w kwocie 2600, 2800, 3000 i 4500. Są to kwoty nowych pożyczek, więc kupując już pożyczkę starszą płacimy odpowiednio mniej;

- kupując pożyczki dostajemy rabat w wysokości odpowiednio 100,150,200 i 300zł w przypadku gdy są to nowe pożyczki. Dla pożyczek „ze stażem†dostajemy upust w odpowiedniej dla czasu jej trwania wysokości;

- pożyczkobiorca jest zobowiązany do zapłaty 1% podatku PCC (to nie wymagania firmy a odpowiednich przepisów);

- z każdej kupionej pożyczki pożyczkobiorca spłaca nam w miesięcznych ratach kapitał wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy lombardowej w skali roku;

- w przypadku windykacji po drugiej nie spłaconej racie a termin spłaty trzeciej raty pożyczka odkupowana jest przez firmę (cesja) za kwotę równą niespłaconemu kapitałowi oraz odsetkom kapitałowym za okres do dnia cesji;

- od zysków z pożyczki uczestnik systemu płaci 19% podatku;

- gdy już będziemy mieli stosowne ekspertyzy wprowadzimy możliwość odsprzedaży pożyczek innym uczestnikom systemu;

@Dang3r

To są wszystkie niezbędne i klarowne zasady. 

Witam!

"Dla pożyczek „ze stażem†dostajemy upust w odpowiedniej dla czasu jej trwania wysokości;"

1.

Jak wyglada wtedy sprawa odkupujac pożyczke z opłata przez nowego nabywcę  jesli chodzi o podatek 1%  ? ( nabywca jak również osoba która odkupuje pożyczke płaca podatek 1%?)

2.

Czy  nowy program  będzie poprzez stronę do wglądu tak jak w systemie partner? chodzi o kapital splacony,odsetki....

3.JAk wygląda sprawa ze składaniem deklaracji oraz opłatą 1%,czy można i deklaracje i podatek zaplacić  online czy trzeba fatygować sie do US?

Edited by inwestortychy

Ludzie, przestańcie kombinować. Podatek 19% płaci się od różnicy włożonej kwoty do wyjętej z systemu, czyli od tej premii też, a premia wliczona jest proporcjonalnie do każdej raty, a nie tak jak teraz, że zyskujemy ją od razu na starcie (ale dopiero po 15 dniach chyba nabiera to mocy sprawczej) i wtedy możemy reinwestować.

Edited by magnumator

NEOne: Tylko my kupujemy pożyczkę wartą 2600zł za 2500zł. Oni nie wypłacają nam "premii". Oni sprzedają nam pożyczkę po "promocyjnej" cenie. Dlatego też wydaje mi się, że premia nie powinna być dodawana do dochodu. Ale czy słusznie?

Sam sobie odpowiedziałeś. Kupujesz pożyczkę za 2500 zł a z rat kapitałowych dostaniesz 2600 zł czyli zarobisz 100 zł od którego również będziesz musiał zapłacić podatek, podobnie jak od rat odsetkowych

Sam nic jeszcze nie liczyłem a jedynie opieram sie na tym co tutaj wyczytalem i są to RÓŹNE wyliczenia więc prosiłbym o nie wyciąganie pochopnych wniosków dotyczących mojej osoby. Temat nie dotyczy mojej czy kogoś innego matury. W systemie partner tez zasady byly takie jasne i takie klarowne ze pozniej i tak polowa inwestorow byla zdziwiona ze wyszło mniej niz sie spodziewali. W dalsze dyskusje wpadać nie będę. SystemPartner dziękuje za podsumowanie.

Edited by dang3r

Nie ma co podnosić sobie ciśnienia, bo raczej wszystko wskazuje, że większość wątpliwości została przedstawiona raczej pozytywnie.

Jedną z ważniejszych kwestii była cesja umowy i okazało się, że ma być szybsza niż w Nobilesie (także z należnymi odsetkami, bo bez nich zysk spadałby drastycznie).

O płaceniu podatku PCC 1%, założeniu rachunku w ING  i dodatkowej papierologii, wiedzieliśmy od samego początku.

To już coś na dobry początek.

Miejmy nadzieję, że w przyszłości firma zaproponuje może jeszcze coś ciekawszego dla inwestorów.

Edited by wito

Powinno się zaznaczyć najważniejsze - nikt Was do niczego nie zmusza - chcesz to przystąpisz do nowego programu a nie to nie - wolna wola - nie rozumiem tych co marudzą, że niższy zysk, że więcej formalności itd - nie odpowiada? poszukaj sobie innego - lepszego i bardziej zyskowego produktu/oferty i tam zainwestuj pieniądze.

Pozdrawiam

Pytanie do PozyczkoPosiadacz:

Czy KCH po wejsciu pożyczkoposiadacza zwiększy szanse na zniknięcie z listy KNF? Czy stworzenie nowego systemu inwestycji to również dla firmy krok w tę stronę?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.