Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest Aaron

hosting a zarabianie w internecie

Recommended Posts

Guest Aaron

Czy znacie jakiś hosting umożliwiający także zarabianie w internecie ?  :D

Chodzi o uploadowanie plikow czy hosting stron internetowych?

Guest Aaron

Miałem na myśli hosting stron internetowych, dopiero zacząłem się tym tematem interesować, jest to w ogóle opłacalne ?

Mam prostą stronę w html, na której w sumie z chęcią zarobie trochę pieniędzy, z czasem chce ją przerobić na sklep internetowy albo własnymi siłami albo najlepiej używając jakiegoś modułu, jeśli hosting jest w stanie coś takiego zaproponować 

Hostingi sa albo platne, albo darmowe (reklama na stronie albo pisanie postow na forum), ale zeby jeszcze doplacali to nie slyszalem, chyba ze z programu polecajacego.

Co do sklepu internetowego, zajrzyj tutaj

Guest Aaron

a mógłbyś mi polecić jakieś hostingi darmowe, gdzie jest możliwość stworzenia strony z panelem administracyjnym i możliwością utworzenia baz danych SQL ? Opierając się na własnym doświadczeniu

Serwisy tego typu nie dozywaja zazwyczaj dlugiego okresu zywotnosci, ale zajrzyj tutaj zazwyczaj jest wiele ofert.

Guest Aaron

Wiem, właśnie tego się obawiam, szukam jakiegoś w miarę bezpiecznego hostingu, znajomy polecił mi friko.pl ? Ale z racji tego, że nie za bardzo znam się na tego typu usługach, proszę o rzetelną opinię, jeśli ktoś miał okazję używać danego hostingu

A dlaczego hosting musi byc darmowy? To naprawde niewielki wydatek. Platny hosting bedzie zawsze lepszy, a darmowy - zawsze beda jakies minusy.

Guest Aaron

Wiesz, usłyszałem, że są darmowe hostingi, na których jeszcze można sobie zarobić, więc stwierdziłem, że warto spytać o opinię po prostu, bo w gruncie rzeczy po co płacić skoro możesz mieć coś za darmo i jeszcze Tobie zapłacą ;)

No ale nie udalo nam sie znalezc zadnego takiego hostingu, prawdopodobnie to byl jakis chwyt marketingowy.

Jezeli Tobie tak bardzo zalezy na darmowym, to zajrzyj np tutaj:

http://www.hostaider.com - bez reklam

Guest Aaron

ok, dzięki przetestuje i rozejrze się też na tym friko

A po co dzielic sie zyskami reklam z Twoich stron z hostingiem, skoro mozesz zalozyc konto na darmowym koncie hostingowym i umiescic swoje reklamy i zarabiac na nich w 100%?

Guest Aaron

Wiesz na większości darmowych kont hostingowych to jednak wyglada tak, ze reklamy są, mimo iż ich nie chcemy i w cale nam za to nie płacą :/

Dlatego podalem Ci darmowe, na ktorym nie ma reklam.

Guest Aaron

Ok porównam w takim razie jak to rzeczywiście wygląda, póki co dziękuję

Guest Aaron

Przetestowałem i jak dla mnie jest jak najbardziej odpowiedni, w związku z czym dziękuję już za pomoc i proszę o zamknięcie tematu :)

Guest subiekt

dlaczego zamykac lepiej rozwinąc temat jak jest możliwosc zarabiania ,podpowiedzi mile widziane ,

Guest Aaron

Dobrze zatem jeśli ktoś słyszał jeszcze o jakiś możliwościach zarabiania za pomocą hostingu to zapraszam :)

Guest Aaron

To jak znacie jeszcze jakieś hostingi, które umożliwiają zarabianie ? Bo aż mnie samego ciekawi, z chęcią bym przetestował

jeżeli planujesz podpiąć więcej domen to polecam digitalocean. Naliczanie tylko gdy masz odpalony serwer. 

Polecam darmowy hosting www.5v.pl , jest on chyba najlepszy pod kątem zamieszczania fake'owych stron, czy też do zbierania leadów. Ponadto nie jest zablokowany na Facebooku i nie ma żadnych ograniczeń typu hotlink. Mało tego - można podpiąć własną domenę