Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
speedie

Kredyt gotówkowy do 5tys.

Recommended Posts

Witam, mam nadzieje że piszę w odpowiednim temacie. W którym banku aktualnie można najtaniej uzyskać kredyt gotówkowy do 5tys. na okres 12-24m-cy. Jeżeli chodzi o warunki to niechciałbym zakładać konta w tym banku oraz chciałbym go bez ubezpieczenia. Jeżeli chodzi o mnie to umowa na czas nieokreślony zarobek pow. 2,5tys netto, oraz bez dodatkowych obciążeń typu kredyt gdzie indziej,raty etc. Źeby nie było, to korzystałem z róznych rankingów i kalkulatorów ale po rozmowie z bankiem okazuje sie ze informacje w internecie raczej nie pokrywają sie z tym co usłyszałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No a od kiedy sprawdza się oferty bankowe przez internet, wiadomo że w oddziałach to całkiem inaczej wygląda. Bez problemu kredyt otrzymasz, ale analize pozostawiam dla ciebie w jakim banku najlepiej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

polecam wycieczke po bankach. ja lepszy kredyt do 5 tys uzyskalem w jednym  banku a w drugim mam konto i drozej wychodzilo. najlepiej sie przejsc po bankach.  nazw banku ci nie podam ale jednak czasem jest tak ze mozesz nawet 13% wyciagnoc.. pozdrawiam andrzej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wycieczka po bankach- sposób dobry choć nie jedyny. Oczywiście warto przejść się po bankach, ale jeśli nie znamy się na kredytach, nie będziemy w stanie samodzielnie porównać tych ofert. Dlatego warto by było przejrzeć aktualny ranking kredytów, gdzie dokładnie będzie napisane, która oferta jest w danym momencie najlepsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×