Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Wojtek_a

Pozyskiwanie fanów na fanpage'a

Recommended Posts

Witam, 

Ostatnio założyłem własnego fanpage'a do swojej działalności. Pozyskiwanie potencjalnych klientów okazało się nie lada wyzwaniem. Natrafiłem na bardzo ciekawą stronę do promowania swojego fanpage'a.

Jest to:  Likeplus.eu

Można tutaj pozyskiwać fanów na Facebooku i Google +.  Dodatkowo mamy wiele innych opcji takich jak System zadań, Aplikacje Społecznościowe, Budowa Fanpage'u oraz jego obługa. 

Zarejestrowanych jest już 23 071 ludzi, którzy są aktywni na stronie.

Do tej pory ustanowiono ponad 10 milionów kliknięć "lubię to". 

Zachęcam do promowania własnych działalności.

http://likeplus.eu

Wole mieć 100 prawdziwych którzy będą zaangażowani niz tysiące sztucznych bo to nic nie daje. Podstawa to dobrze prowadzić fanpage:)

tak jak osoba wyżej, co za sztuka kupić fanów skoro fanpage jest martwy?

Na allegro również można kupić "Fanów" za małe pieniądze. Niestety tak jak już tu pisano. Ludzie klikną Lubię To i nic poza tym. Niektóre firmy robią taretowanie i jest taki sposób reklamy bezpośrednio na FB - nie jest to takie drogie.

Kupowanie fanów to całkiem dobry pomysł na początek. Mało kto chce kliknąć "Lubię to" jeśli widzi tylko kilka lajków.

Edited by marwis93

Kupowanie fanów mija się z celem, ponieważ "martwi fani" negatywnie wpływają na zasięg widoczności postów na fan page, a tym samym na jego notowania u facebooka. Przy dużych fan pejdżach z nabijanymi fanami zasięg (a o to przecież chodzi) jest bardzo marny.

fake fani obniżają zasięg postów, a im mniejszy zasięg - tym mniejsza wartość fan page. Lepiej mieć mniej ale prawdziwych fanów niż nabijać. Chyba że celem nabijania jest sprzedaż fan pejdża nieświadomemu kupcowi

• Like 1

już lepiej wydać kilka groszy więcej i kupić reklamę bezpośrednio na facebooku, mniej fanów ale aktywni i udzielający się

Dostałem parę dni temu na FB darmowe 55 PLN do wykorzystania na reklamę. Spróbowałem i efekty były takie, że zdobyłem 69 fanów na fanpage. Wychodzi nieco poniżej 1 zł za fana i przynajmniej mam pewność, że polubił go ktoś, kto naprawdę się zainteresował.

Sztuczni fani z wymiany fanów są nic nie warci oraz jak juz powiedzieli przedmówcy obniżają zasięg postów.

Ja stosuje zakup nawet "sztucznych" fanow po to tylko by nadac jakoby wiekszy "prestiz" fanpage. Dziala to tak ze np mam fanpage 100 like to ciezko mi go "rozwinac" kazdy nowo zaproszony patrzy o 100 likow - lipa, a np kupie sobie z 500-1000 i jest mi o duzo duzo duzooo łatwiej pozyskac nowych realnych likow, wiec wg mnie kupowanie nawet tych sztucznych likow maja swoje plusy :). Nie wiem czy wiecie od jakiegos czasu facebook sie "wycwanil" i wprowadzil opcje taka ze nie mozna zmienic nazwy fanpage ktory ma 200+ likow, wg mnie bardzo dobra zmiana! Teraz juz ludzie nie beda zbierac "bijemy rekordy dla..." a pozneij sprzedaja na allegro a nowy wlasciciel zmienia nazwe. Teraz trzeba stworzyc docelowy fanpage i zbierac like :)

Korzystanie z wszelkich programów do budowania liczby fanów na Facebooku jest najgorszym rozwiązaniem, co więcej mija się zupełnie z celem. Tworząc fanpage produktu bądź danej marki przede wszystkim należy się skupić na budowaniu odbiorców, którzy faktycznie są zainteresowani tym co chcesz im zaproponować.

Kupowanie fanów to pieniądze wyrzucone w błoto. A nawet zaszkodzenie danemu profilowi.

Są to w nieaktywni użytkownicy, którzy będą szkodzili naszemu Edge Rank(algorytm obliczający wyświetlanie się reklamy).

Lepiej jest zainwestować w reklamę na Facebooku. Daje ona ogromne możliwośći i poprawnie ustawiona jest tania.

Co jakiś czas Facebook oferuje mi darmowe kupony na reklamę. Oczywiście nie są to kwoty duże, bo raptem po 50/100 złotych ale zawsze je wykorzystuje na promocję fanpage. Koszt pozyskania jednego fana udało się mi zminimalizować do 0.34 zł co nie jest też kto wie jakim olbrzymim kosztem. Przynajmniej wiem, że osoby, które się zapisują to prawdziwe profile z zainteresowane daną tematyką i klikające z własnej woli.

Hej

Ja za jakiś czas również dodaje FP do bloga.

Pytanie czy inwestowałeś coś kasy w FP i te kampanie  FB sam ci przyznał jakieś kupony na reklamę itp ?

ps. Czy jest opcja aby jakiegoś fana z FP skasować? np. tych nieaktywnych lub od razu wyglądających na Fake ??

Nie pamiętam dokładnie ale bodajże raz użyłem kampanii na 50 złotych z własnej kieszeni. Później to już tylko przy pomocy ich kuponów używałem.

Nie wiem czy się da usunąć fana, nigdy tego nie sprawdzałem w sumie. Teraz jak patrzę, to nie widzę takiej opcji.

Z tego co wiem kupon dostępny jest tylko raz na koncie nie starszym niż 14dni. Wysokość takiego kupony to 50$.

Z tego co wiem to nie ma możliwości kasować fanów.

Mówisz o kuponie na start a ja nawet takiego nie użyłem. Facebook sam mi wysyła informacje, że na moim koncie są środki bonusowe na reklamę :-) 

Reklamy na facebooku to ciekawa sprawa. Czyli trzeba najpierw wpłacic jakies pieniądze na reklamę na FB a by potem dostac jakikolwiek kupon?

Wydałem już sporą ilość pieniędzy na reklamę Facebookową i jak narazie żadnego kuponu nie dostałem.

Wiem tylko o jednym kuponie na początek o wartości 50$. 

Pieniędzy na reklame nie wpłacasz tylko podajesz numer karty i z niej są automatycznie pobierane. Aktualizacja jest co ok 3 dni. Dostajesz maila informacjami ile kasy wydałeś i na co.

Z tego co wiem nie. Trzeba mieć karte kredytową, albo kartę płatniczą, która można płacić w internecie.

Dowiedz się w swoim banku czy Twoja karta obsługuje takie płatności. Większość kart obsługuje.

Już zapłaciłem. Przelewem z Pekao. Ale już z Credit Agricole nie mogłem tego zrobić. Za tydzień zobaczymy jakie będą wyniki małej kampanii :)

Najlepiej pozyskiwać fanów przez viral, wystarczy dodać własną stronę www wyskakujące okienko "polub nas na FB" i link do FanPage

Fani z systemów wymiany są fałszywi, ostatnio nabijani są przez boty i znikają po kilu godzinach :/

Zależy też co chcemy osiągnać tymi fanami. Jeśli chcecie mieć tylko dużą ilość fanów bo ładnie to będzie wyglądać to spoko, ale jeśli macie fanpage tematyczny to dorzucanie sobie "martwych fanów" nie będzie dobre dla rozwoju.

Zależy też co chcemy osiągnać tymi fanami. Jeśli chcecie mieć tylko dużą ilość fanów bo ładnie to będzie wyglądać to spoko, ale jeśli macie fanpage tematyczny to dorzucanie sobie "martwych fanów" nie będzie dobre dla rozwoju.

Ł

Edited by smatysik