Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Z bankomatu można wypłacić max 1000 PLN dziennie.

M3cmr2H.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma żadnych problemów z wypłatami i płaceniem. Jeden jedyny raz, bodajże na Chorwacji miałem problem, że nie przeszła mi płatność na stacji benzynowej.

@mariuszketrzyn , mógłbyś powiedzieć nieco więcej nt. podłączenia karty Skrill z kontem Paypal? 

Edytowane przez Smart_Investor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Smart_Investor - nic skomplikowanego. Wchodzisz na swoje PP-> profil -> dodaj kartę -> typ karty (Mastercard) + reszta do wypełnienia i po zabawie.
Teraz kupując coś tam np w necie gdzie jest opcja zapłaty przez PayPal - płacisz PayPal za pomocą dodanej karty. No i po ptakach ;) 
W przypadku stacji benzynowych z tego co pamiętam była właśnie kiedyś gdzieś taka informacja, żeby nie płacić kartą z (wtedy jeszcze  Money Bookers / teraz Skrill
NIE pamiętam jednak gdzie to wyczytałem

Karta jest szczególnie wygodna jak dla mnie do płacenia za wszelkiego rodzaju codzienne małe zakupy we wszystkich sklepach z terminalami płatniczymi bo operacja nic nie kosztuje ;)

Edytowane przez mariuszketrzyn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mariuszkietrzyn - rozumiem, że limity bez względu na to czy środki pochodzą z konta Skrill czy Paypal pozostają takie same? Ja płacę wszędzie, miałem jednorazowy przypadek, że płatność nie przeszła, także potwierdzam - można płacić wszędzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie. Konto skrill mam już od dawna ale nigdy jakoś specjalnie nie korzystałem z niego. Czasem jako pośrednik aby wpłacić kasę do buka. Teraz chce zamówić kartę i pytanie brzmi jak to jest z tym przewalutowaniem. Już mówię o co chodzi. U buka saldo mam w dolarach, konto skrill mam w dolarach i co teraz mam zrobić z kartą? Jak też założę w walucie USD to w chwili wypłaty gotówki (PLN) z bankomatu jak zostanę potraktowany? Jakie są koszta? Z drugiej strony jak założę kartę w złotówkach, a samo konto skrill będzie w dolarach to jakie są koszta przewalutowania z konta na kartę? U buka nie mogę zmienić salda z USD na PLN więc muszę pokombinować ze skrill. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Bezpłatne płacenie online i offline

Stała opłata 1,80 EUR za lokalne i międzynarodowe wypłaty z bankomatów*

Stała opłata za przewalutowanie w wysokości 2,49%

Karta działa na całym świecie, można wybrać rachunek w EUR, GBP, PLN lub USD

Roczna opłata w wysokości 10 EUR

* mogą obowiązywać prowizje lokalnych bankomatów

To powinno Ci rozjaśnić sytuację :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak tyle też wyczytałem na stronie skrill. Tylko nie byłem pewny czy dobrze rozumiem. Czyli na moim przykładzie gdzie saldo u buka jest USD, saldo skrill jest USD i założę kartę też USD to przy każdej wypłacie z bankomatu PLN będzie mi naliczało 1.80 EUR (2.02$) oraz 2.49% od wypłacanej kwoty?  Jest jakaś różnica czy przewalutowanie będzie na poziomie wypłaty z bankomatu czy lepiej założyć kartę w PLN i przewalutowanie nastąpi na poziomie przelewu środków z konta skrill na kartę prepaid? A może jeszcze lepiej jest przewalutować konto skrill na PLN i przewalutowanie będzie na poziomie buk>skrill ? Czy to nie ma znaczenia i wszędzie potrąci taką samą kwotę? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się że prowizja za przewalutowanie powinna być w każdym przypadku ta sama. A odnośnie, jak piszesz "założyć kartę w PLN", to chyba nie jest możliwe, ponieważ jeśli masz konto w USD to ta karta jest powiązana z saldem tego konta i będziesz ponosił koszty przewalutowania. Reasumując, jeśli chcesz kartą wypłacać PLN bez prowizji to konto musi być w PLN i wtedy płacisz tylko opłatę stałą.

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak pytanie tylko teraz czy można przewalutować konto skrill z USD na PLN czy może raz założone musi tak zostać. U buka raz założone w USD nie można zmienić na PLN. Reasumując jeśli przewalutuje konto skrill na PLN (jak się da) tak czy siak będę płacił za przewalutowanie przy wypłacie z buka USD na konto skrill. Na jakiejś stronie wyczytałem właśnie, że najlepiej mieć skrill w takiej walucie w jakiej się gra czyli w moim przypadku USD, a kartę ponoć też dobrze mieć w USD i przy wypłacie pozwolić by skrill sam przewalutował, bo ponoć robi to po dobrym kursie. No nic poczytam jeszcze i zobaczymy na co się zdecyduje. Dzięki za pomoc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2,49% to ani dużo ani mało, zależy kto i z jakiej perspektywy na to spogląda. Moja rada: załóż konto do gry tam gdzie jest dostępny PLN i skrill także w PLN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no ja nie mówię, że to dużo czy mało po prostu chciałem mieć pełen pogląd co się będzie działo z moimi pieniążkami :) Akurat mam do wypłaty większą sumkę z serwisu z którego korzystam aktualnie. Zresztą nie chce zmieniać, bo ten jest dobry i przy zakładaniu konta miał dostępne PLN tylko z nieznanych mi powodów (już nie pamiętam czemu, bo wiele lat temu zakładałem tam konto) założyłem w walucie USD, a z tego co czytałem nie ma możliwości zmiany. Chyba, że bym założył nowe konto, a aktualne poprosił support o usunięcie aby nie posądzili mnie o multikonto. No nic pożyjemy zobaczymy. Może po prostu zostawię tak jak jest i kartę też będę miał w USD i tyle.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta