Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pepperoniss

ZeekRewards - Syndyk przyjmuje wnioski poszkodowanych

Recommended Posts

Na mocy postanowienia Sądu Syndyk grupy ZeekRewards Kenneth D. Bell rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń od poszkodowanych.

Oficjalne postanowienie Sądu pod tym linkiem (j. ang.) http://www.zeekrewardsreceivership.com/pdf/(144)OrderApprovingClaims%20Process[1].pdf.

Większość z uczestników ZeekRewards powinna otrzymać stosowną informację na adres mailowy, pod którym była zarejestrowana w Zeekrewards.

Na tę chwilę przedstawię tylko kilka podstawowych informacji.

1. Zgłoszenie roszczenia może być złożone wyłącznie drogą elektroniczną po zarejestrowaniu się na stronie https://cert.gardencitygroup.com/zrw/fs/home. Tylko w szczególnie uzasadnionych wypadkach zgłoszenie roszczenia będzie mogło być złożone w innej formie niż poprzez ww. formularz elektroniczny po uzyskaniu zgody Syndyka po przesłaniu prośby na adres mailowy claims@zeekrewardsreceivership.com lub po wysłaniu listu na adres ZeekRewards Receivership, c/o GCG, PO Box 9964, Dublin, OH 43017-5964.

2. Nieprzekraczalny termin zgłaszania roszczeń to 05 września 2013 roku godzina 23:59 EST. Tylko w szczególnie wyjątkowych wypadkach po uzyskaniu zgody Syndyka przed tą datą termin będzie mógł być przedłużony (adres jak w punkcie 1). Jeżeli wysłałeś zgłoszenie w jakiejkolwiek formie przed 15 maja 2013 roku to musisz to zrobić ponownie wg zasad określonych wyżej. Zgłoszenia sprzed 15 maja 2013 roku i po 05 września 2013 roku będą odrzucone.

3. Otrzymanie maila z informacją o możliwości zgłoszenia szkody nie oznacza, że szkoda istnieje.

4. Roszczenia obcokrajowców i rezydentów amerykańskich będą traktowane w identyczny sposób.

5. Syndyk, tłumacząc się ograniczaniem kosztów i dbaniem o aktywa upadłego, nie udostępni dostępu do backoffice projektu. Dlatego przed wypełnieniem zgłoszenia należy przygotować maksymalną ilość danych dotyczących dokonywanych do programu wpłat (dane z procesorów płatniczych, portmonetek, kart płatniczych) oraz otrzymanych z programu wypłat.

6. Przy zgłoszeniu roszczenia w formularzu należy podać nazwę użytkownika, hasło i skojarzony z nim adres email. Jeżeli nie pamiętasz wszystkich tych danych nie stanowi to przeszkody do zgłoszenia roszczenia.

7. Jeżeli miałeś kilka kont w programie, to nie możesz dokonać zbiorczego ich zgłoszenia. Każde zgłoszenie musi być przyporządkowane do konkretnej nazwy użytkownika. Będziesz mógł jednak zgłosić roszczenia wynikające z kliku Twoich kont.

8. Roszczenie może obejmować wyłącznie środki, które faktycznie wpłaciłeś do programu. Nie jest dozwolone ubieganie się o naliczone a nie wypłacone profity.

9. Po dokonaniu zgłoszenia zostaniesz drogą mailową poinformowany o przyjęciu zgłoszenia. Podobnie Syndyk poinformuje Cię o przyjęciu lub odrzuceniu Twojego roszczenia w całości lub części.

10. Obecnie nie wiadomo w jakiej części zaakceptowane roszczenia zostaną zaspokojone ani też w jakim terminie to nastąpi.

11. Z roszczeniami mogą występować też osoby, które nie uczestniczyły w programie partnerskim Zeekrewards ale zakupiły bidy do aukcji, których nie wykorzystały, lub które wygranej nagrody nie otrzymały. Roszczenie nie może dotyczyć darmowych bidów oraz nagród wygranych dzięki darmowym bidom.

12. Roszczenie w imieniu swoich poleconych możesz zgłosić tylko wtedy gdy maż ku temu stosowne pełnomocnictwa.

13. Jeżeli po dokonaniu zgłoszenia stwierdzisz, że podałeś nieprawidłowe dane, w szczególności nazwę użytkownika dokonaj ponownego zgłoszenia roszczenia z prawidłową nazwą użytkownika.

Póki co tyle informacji.

W tym wątku nie spekulujemy o wysokościach, terminach ewentualnego zaspokojenia roszczeń. Tego typu dywagacje możemy czynić w Czatusiu.

Wątek ten nie jest te miejscem na oferowanie mniej lub bardziej profesjonalnych usług związanych z dochodzeniem roszczenia od Syndyka grupy Zeekrewrds. Do tego służy Targowisko.

Czy wiadomo cos o minimalnej kwocie poniesionej straty aby ubiegac sie o rozpatrzenie wniosku ?

Na przyklad czy osoba ktora wplacila tylko $60 do zeeka moze sie starac o ich zwrot.

Nie ma żadnej minimalnej kwoty. O ile pamiętam to amerykańskie prawo upadłościowe pozwala nawet na korzystniejsze zaspokojenie drobnych wierzycieli szczególnie wtedy, gdy do podziału sum dochodzi w wyniku głosowania

*Name of Claimant: *Email: *Confirm Email: *Social Security Number or Tax ID: Check this box if you are a foreign entity that does not have a Social Security Number or Tax ID. *Country:   * Address:       *City: *State:   *Zip Code: *Telephone Number: Check this box if notices should be sent to a different address than above (if checked, another address block will appear).

Mógłby ktoś pomóc wypełnić ? Name of Claimant, itd. Niestety nie znam angielskiego. Dzięki za pomoc !

@demo1988allegro

A Twój "sponsor", gdzie się podział? Bo pewnie ktoś Cię wkręcił w ten cudowny biznes z USA. Ta osoba powinna Ci pomóc.

*Name of Claimant: *Email: *Confirm Email: *Social Security Number or Tax ID: Check this box if you are a foreign entity that does not have a Social Security Number or Tax ID. *Country:   * Address:       *City: *State:   *Zip Code: *Telephone Number: Check this box if notices should be sent to a different address than above (if checked, another address block will appear).

Mógłby ktoś pomóc wypełnić ? Name of Claimant, itd. Niestety nie znam angielskiego. Dzięki za pomoc !

Imie i nazwisko, @ , zaznacz box gdyz nie posiadasz *Social Security Number or Tax ID, kraj, adres, kod pocztowy, numer tel , zaznacz box jesli chcesz korespondencje na inny adres i wpisz w ukazujacym sie okienku ten adres. :)

czy każdy uczestnik musi złożyć zgłoszenie roszczenia?

Jak nie chcesz nie zgłaszaj, zostanie więcej dla innych ;)

• Like 1

turboonostrilvision

Dzięki za pomoc.

1. "Social Security Number or Tax ID" to znaczy NIP lub PESEL (tak mi pokazuje translator google) ale tej opcji nie mogę wpisać nawet gdy zaznaczam "Check this box if you are a foreign entity that does not have a Social Security Number or Tax ID."  Gdy zaznaczam lub nie, to dalej jest "przyciemnione" pole do wypełnienia.

2. w PROVINCE co wpisac? miasto?

Edited by demo1988allegro

wpisując w translator google " Social Security Number or Tax ID " tłumaczy PESEL lub NIP

Podawać w rejestracji PESEL czy tamta opcja dotyczy tylko zamieszkałych w USA?

<a href=http://zapodaj.net/134a91571ae5f.jpg.html>Przechwytywanie.JPG</a>
Edited by demo1988allegro

Pomyślałem, że się zarejestruję. Ale jak tak patrzę to ja większości rzeczy nie pamiętam. Niestety nie posiadam już zapisków z ZR w związku z czym pamietam jedynie login, swoje dane i adres @, a oni by chcieli jeszcze wysokości wpłat, wypłat itd..

Mimo tego składać wniosek?

A w historii procesora płatniczego nie masz wpłat i wypłat? Ja u siebie na payza wszystko znalazłem.

Pewnie bym znalazł.. ale przy mojej ilości transakcji na portfelach to nie będzie proste. Trochę teraz żałuję, że wyrzuciłem zapiski z ZR, ale nie spodziewałem się, że jeszcze kiedyś mogą być przydatne. To mnie teraz czeka kopanie :D

Ja myślę, że sama precyzja w podawanych danych rozliczeniowych nie będzie najważniejsza. Syndyk i jego zespół ma bowiem dostęp do baz danych. Oficjalne stanowisko Syndyka jest takie, że nie będzie uruchamiał stron z dostępem do Bacoffice by nie zmniejszać masy upadłościowej. IMHO, zgłoszenie jest konieczne, bo bez niego nikt nikogo nie wpisze nas jako wierzyciela a dane i tak będą ustalane na podstawie baz. Teraz Syndykowi chodzi o to by jak najmniej (sic!) chętnych się zgłosiło - to pierwsze primo. A drugie primo to w ten sposób dowiedzą się do których bardziej tłustych kont rości sobie pretensje więcej niż jedna osoba :)

Tylko po co? Nie ma takiej potrzeby. Opcja ta dotyczy tylko rezydentów USA.

NIPu i PESELu nie wpiszemy, bo i tak się nie mieści.

"

Please check the box next to each Claim type you want to include in your claim:
If you were a ZeekRewards Affiliate, you will have the opportunity to include Retail Auction User claim type information in your Affiliate Claim. If you were not an Affiliate, then you must use the Retail Auction User claim type to file a Retail Auction User claim.

Claim Type    Affiliate (Participated in the ZeekRewards program)    Retail Auction User (Purchased only Retail Bids for use on the Zeekler Auction site and did not participate in the ZeekRewards program)    Trade Creditor or Independent Contractor    Former Employee, Director or Officer    Taxing or other Governmental Authority    Subrogation Claim of Financial Institution    Other (Please provide detailed information on the basis of your claim)

które opcje zaznaczyć? Ja nie kumam angielskiego, a jak wklejam w translator google, to wiadomo, że jest KALI JEŚĆ.

Pozdro

A czy przy wpisywaniu imienia i nazwiska ora miasta używamy polski znaków i co jeżeli zmieniłem adres zameldowania, kóry wpisac ?

Czy nie będzie takiej sytucacji że sąd amerykański zbiera informacje o członkach po to aby np . wykorzystać przepisy przeciwko nam jak zakaz wysyłania kasy z Europy do USA i na odwrót , pranie pieniędzy , podatki itp. Ja bym się zastanowił czy warto ...