Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pepperoniss

ZeekRewards - Syndyk przyjmuje wnioski poszkodowanych

Recommended Posts

Słuchajcie jaki numer mój znajomy otrzymał dzisiaj kolejny czek (już w sumie trzeci). Ten jest na najwyższą kwotę :)

• Like 1

Zgadza się, a jakże:)  Ja też dostałem kolejny  czek :) . 

I ja się doczekałem czeku, a myślałem, że już po ptokach. :)

60% wpłaconej sumy (z Zeeka niczego wcześniej nie wypłaciłem).

• Like 2

Witam

wczoraj dostałem czek , ale bank pko , nie chce go zrealizować , bo w nazwie odbiorcy jest nazwa użytkownika ( user name ) , a nie imię i nazwisko

w związku z tym mam pytanie czy ktoś miał podobną sytuację i czy mu się udało zrealizować czek , czy trzeba składać reklamację u zeeka

pozd,

Nie pamiętam dokładnie,jak to wyglądało na moim czeku ale prawdopodobnie u mnie w nazwie odbiorcy było imię i nazwisko itd.

Uważam, iż powinieneś pisać ticket i jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę.

Tu mozesz napisać info@ZeekRewardsReceivership.com

Edited by Majk31

dzięki za odpowiedź , ale na stronie zika jest odnośnik w sprawie reklamacji , puściłem jeszcze skan czeka do kumpla w usa , może tam są mniej po#$%ni niż u nas w bankach i ma sprawdzić czy da radę to zrealizować :)

nie są to czeki in blanco tylko na okaziciela więc musisz mieć imię i nazwisko a login konta w serwisie nie jest ani jednym ani drugim

żaden bank w żadnym kraju nie zrealizuje ci tego czeku, zamiast tracić czas to składaj reklamację

A już zapomniałem o was, hyipforum ale kolejny czek mi przypomniał :-D

Jestem pod wrażeniem, że tak chętnie oddają pieniądze,

Mam pytanie, czy jest możliwość aby zeskanować czek i wysłać znajomemu w USA? Kumpel wraca do Polski we wrześniu i tą kasę mógłby wypłacić od razu i mi przywieźć.

Tylko właśnie nie wiem jak to bywa w USA, czy bez problemu bank wypłaciłby mu kasę?

Chłopie czek jest papierem wartościowym. Więc jeśli uważasz, że ktoś mu w USA da zielone papierki za skan papieru wartościowego to mu wysyłaj. Spróbuj też mu wysłać kilka skanów dolarów. Może też coś za to kupi...

A tak poważnie... Jak można wpaść na tak idiotyczny pomysł?

Czek może zrealizować prawny posiadacz czeku czyli ten kto go posiada z nieprzerwanym ciągiem indosów. Póki co zrealizować może go remitent, czyli Ty.

Jeśli nie jest to czek rozrachunkowy, a pewnie nie jest, mógłbyś prawa z niego przenieść na kolegę indosem i mu czek wysłać. Wtedy nie powinien mieć problemów z jego realizacją.

Ciągle jednak prostszym rozwiązaniem wydaje się oddanie czeku do inkasa w polskim banku.

Dzięki za info, tak myślałem, że może być ciężko z tym pomysłem, ale nie znam prawa bankowego USA stąd moje pytanie.

Powiedz mi proszę jeszcze czy można jakoś obejsc w pko bp te oplaty jak przewalutowanie czy założenie konta, które pewno kosztuje kilka zł na miesiąc.

Możesz poszukać tańszego konta walutowego (chyba BZ WBK).

Można też bez konta zlecić inkaso ale nie wiem jakie to ceny. Trzeba poszukać w cennkach banków opłat za inkaso czeku...

@Ryanss

Nie mozesz mu tego czeku wyslac poczta?

Ludzie narkotyki poczta wysylaja wiec mysle ze z czekiem nie bedzie problemu

Edited by Pekon

Wysłać można tylko co on z nim tam zrobi skoro remitentem jest @ryanss. Bez indosu ani rusz...

Pewnie trzeba będzie czek odesłać do syndyka...

nie trzeba będzie tak mi się wydaje ( kumpel , które wysłałem skan tak mi to przedstawił ) , przy wypełnianiu reklmacji , jest kilka opcji , które trzeba zaznaczyć , m.in , że czek ma być anulowany , że jest prośba o nowy , że stary zostanie zniszczony

Dzisiaj dostałem czek na 81%. Tylko jest problem, bo chyba już żaden polski bank nie przyjmuje czeków z USA. Ma ktoś może informacje czy jakiś sposób żeby zrealizować ten czek w Polsce?