Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Evita

chciałabym się dowiedzieć coś na temat jednego programu plus500

Recommended Posts

jest zwiazany z Forexem, jaka jest opinia wasza i co wiecie o tym, nie wiem czy w to wejść i czy warto, jestem laikiem w grze na giełdzie, możecie coś podpowiedzieć?

Zarejestrowałem się spróbowałem dostałem bonus z którym zainwestowałem ale tak jak ty jestem laikiem w grze na giełdzie więc szybko straciłem kasę z bonusu przychodziły smsy żebym dopłacił ale dałem sobie spokój . Swoje inwestycje skierowałem w programy oferowane na tym forum .

Myślę że minimalne pojęcie trzeba mieć żeby grać na giełdzie i znać język giełdowy , czytałem że plus 500 jest wpisane do komisji nadzoru finansowego że nie mają zezwolenia na prowadzenie działalności finansowej , ale jest wiele osób które piszą że dostali pieniądze z inwestycji giełdowych .Ale tak jak pisze @Justa był już omawiany na tym forum temat Plus500 .

dziękuję wam za informację, chciałabym na czymś zarobić ale nie wiem gdzie a nie mam za wiele funduszy, macie może coś wiarygodnego co daje jakiś dochód bez obawy? wdzięczna byłabym za jakieś podpowiedzi :)

Jeśli nie masz wiele funduszy i nie znasz się tak jak ja na giełdach to program Plus500 był zostawił , spróbował bym w jakieś programy które oferują zarobek kilku procentowy od 1 do kilku dni bądź kilkunastu dni . Każdy program wiąże się z ryzykiem straty $ większym lub mniejszym ale wiąże się , należy uważnie czytać wypowiedzi forumowiczów na forach takich jak to Hyipforum . Stopniowo od mniejszej kwoty 5$ - 15 $ w kilka programów ( zawsze to mniejsze ryzyko kiedy jeden padnie ) ucząc się inwestowania w programy świeże - nowe oferowane na tym forum z inwestycją na jeden lub kilka dni , warto też wspomnieć o osobach poleconych , gdyż to jest dodatkowy nasz dochód do naszej inwestycji w jakiś program . :)

Nie polecam tego programu, bonus 50 zł nie jest wystarczalny, strata czasu wg mnie.

I na takim czymś napewno się nie da zarobić :)

PS. Grałem kiedyś w plus500 na bonusie, to raz udało się żeby pozycje szły w górę,

a niekiedy spadały, więc tu zarabiają właśnie na wpłacających. Więcej oni mają zysku niż wy.

Edited by Lion1994

Bonus jest darmowy, więc chociażby dlatego warto go zgarnąć. Jeśli jednak myślisz poważniej o o forex to własny depozyt ulokuj gdzieś indziej.

Z tego co ja wiem, to bonus wynosi tam teraz 75zł. Przynajmniej tyle ja przerąbałam :) Ta platforma jest fajna na pierwsze liźnięcia Forexu, jest jakby ze sklepu po 4,50, potem warto zobaczyć coś innego :)

Zamykam 

Zaprasza tu:

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/925-nowy-polski-broker-50z%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-na-pocz%C4%85tek/

Edited by Robertpl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.