Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Blues

[SCAM] AdClickXpress - następca JBP/PC - www.AdClickXpress.com - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Doświadczenie uczy, że nie wolno wierzyć ani w jedno słowo z tego co piszą. Miało być 1% za przedrestartowe paczki /2-6%/, a jest 0,5%.

• Like 2

Pierwsze wypłaty po restarcie - cofnęli...

Wczoraj zleciłem 5$ na Pm i dziś rano doszło ;)

Gdyby zeszli z oprocentowaniem do 2% jak dawniej pewnie zdołaliby trochę odbudować pozycję na rynku... Choć na 6% w tamtym roku dosyć długo pociągnęli i udało się wielu osobom fajnie zarobić.

Wieczorna wypłata na PM rano na koncie.

witam zamknely mi sie 44 panele i dostalam 1320 $ zlecilam 1000$ moga zablokowac mi konto ?

Edited by Karolcia

Zablokować nie, dlaczego. Prędzej może być tak, że wielu ludziom się pozamykają, wypłaty będą czekały i czekały aż zrobią restart i wszystko trafi do XS. Trochę taki sposób na to żeby zmniejszyć ilość paneli. Jestem ciekaw czy wypłacą tę kasę. U mnie też się wypełniają....

Natomiast panele w AD stoją w miejscu jak zaczarowane.

Stanowi to pełne potwierdzenie, że wypełnianie się paneli nie jest automatyczne, lecz ręcznie sterowane. W tym momencie pojawia się pytanie o intencje adminów. Czy na moment popuścili, bo pojawiło się trochę więcej kasy, czy też może wypełnione panele są na straty, bo za moment spotka nas kolejny restart?

Wygląda na to, że intencje mieli dobre. Co mogli to wypłacili, ale nie do końca dają radę, bo ja wypłatę otrzymałem, ale np. moja żona nadal czeka.

Teraz pewnie będą obserwowali, na ile wzrosła ich wiarygodność i jaka część wypłaconych pieniędzy powróci do systemu. Jeśli wnioski będą dobre, to za parę dni znowu nieco popuszczą z panelami np. dla odmiany z AD.

Edited by Marian54

Wystarczyło lekkie poluzowanie w panelach i już się robi zator płatniczy. Niby do obiecanych 24 godz. jeszcze trochę brakuje,

ale niepokój narasta. Brak nowych wiadomości, czego dotąd nigdy nie było.

Witam mi niby wyplacili a kasy na stp nie ma napisalam juz do nich.

Greetings Wieslawa !

Your Solid Trust Pay withdrawal request for $920.00 has been sent!

Your Member ID: 379924
Payment Processor: Solid Trust Pay ( wiesiaxxx )
Reference Number: 1

Be sure to tell everyone you can about your withdrawal - and

ACX even pays you big money to do it - details at the following URL:

Member Support
Ad Click Xpress

Ta odpowiedź to kpiny, nie jesteś pierwsza ani pewnie ostatnia, która nie otrzymała forsy na STP. Jeden z moich poleconych również walczy,

pieniądze niby wypłacone a na STP ich nie widać. Na razie bez rezultatu.

Uff, jednak "wyrobili się" i pieniądze po 19 godz. na koncie PM.

W tej sytuacji pieniądze z wypełnionych paneli trzeba będzie wydać na akceleratory i to w taki sposób, żeby inne panele za szybko się nie pozamykały. W przeciwnym przypadku mogą trafić do XS Wallet.

Coś mi się wydaje, że kolejny reset będzie. Mają problem z wypłaceniem 5$ i czeka już 30 godzin. Niby restartów już nie ma być, ale za to pewnie będą walili resety co kilka dni. DSC już podskoczyło na 7%

acx10.jpg

Edited by marcos

Błąd polega na tym, że po ostatnim częściowym resecie całkiem niepotrzebnie pozostawili paczki pracujące na 7,8,9,10% i w ten sposób bardzo szybko doszło do zatoru z wypłatami.

kwotę z wypełnionych paneli niestety nie można zlecić do wypłaty :-(

Z tego powodu kwotę za wypełnione panele wydałem na akceleratory. Kiedy wypełniały się kolejne panele, to znów kupowałem akceleratory i tak do momentu, aż przestały się wypełniać. W rezultacie mam wprawdzie mniej paneli, ale te co pozostały, mają w wielu przypadkach wypełnione po 5 slotów a szósty slot wolny, bez wykupionych akceleratorów. Teraz panele poczekają sobie na lepsze czasy.

Długo nie czekalismy, następny reset!

Właśnie miałem wejść obklikać, a tu mail, że wypłata anulowana. Ciekawe jak nam teraz namieszają z paczkami.  :D

Najgorsze, że właśnie dziś zamknęło się kilka paneli i pewnie forsa z nich znajdzie się w portfelu XS.

Oczywiście obcięli o połowę oprocentowanie paczek XS itd... Co za ... :/