Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Sign in to follow this  
Guest Kot

Sposób na tanie ściągnięcie kasy

Recommended Posts

Guest Kot

Ostatnio przetestowałem sposób na w miarę tanie ściągnięcie pieniędzy z Liberty Reserve do swojego portfela :)

1). LR - Strict Pay.

W tym punkcie posłużyłem się kantorem Goldexpay, który nie pobiera żadnej prowizji za wymianę LR na SP. Wiadomo, że LR wszyscy chcą kupić, a SP niekoniecznie :) Prowizja, którą pobiera SP wynosi 2%

2). Strict Pay - karta debetowa

Koszt zakupu karty wynosi 24.95$ Załadunek karty kosztuje 4.95 - przy wyższych sumach to się bardzo opłaca, zazwyczaj inni providerzy pobierają przy takich okazjach od 7 do 10 procent.

3). Karta - nasz portfel

Koszt wypłaty w bankomacie z logo Visa to 5 dolarów.

Podsumowując - koszt wyciągnięcia z LR 1000 baksów tym sposobem wynosi łącznie ok. 30$, a to naprawdę nie jest dużo :)

Guest RAVGROUP

jesli tak, to bardzo korzystny sposob.  O0 od jakiej minimalnej sumy sie opłaca wyciagac?

Guest Kot

To zależy, jak liczysz. Np. ten sam Goldexpay pobiera prowizję 1.5% + 28$ od sprzedaży LR za pośrednictwem transferu bankowego. Czyli dla tysiąca byłyby to 43 dolce plus polskie opłaty. No i poza tym dochodzi o wiele większa wygoda, dostępność no i anonimowość wypłaty z bankomatu :) A jeżeli porównywać z innymi kartami, to tak jak napisałem, prowizja od 7 do 10 procent plus opłaty manipulacyjne.

Trzeba tylko pamiętać, że limit dzienny i miesięczny wynosi na tej karcie zaledwie 500, dlatego opłaca się wysłać skan dowodu, wtedy limit dzienny wypłaty to już 2500, całkiem dużo, a miesięczny limit załadunku wynosi 8000$ :)

Guest boban14

Bardzo ciekawa sprawa.

Jakiś czas temu zastanawiałem się jak wydostać kasę z LR. Widać że KOCie masz dar jasnowidzenia:)(Na którego HYIPa warto się zaczaić ^-^ ??)

Wielkie dzięki za podpowiedź:)

Guest cinek_sw

Czy w ten sposób unikniemy problemów z US?

Guest Kot

(Na którego HYIPa warto się zaczaić ^-^ ??)

Wielkie dzięki za podpowiedź:)

Teraz się czaję na kilka, zastanawiam się nad umieszczeniem swojego portfolio w dziale strategie inwestycyjne :)

Czy w ten sposób unikniemy problemów z US?

Wydaje mi się, że zawsze to lepiej, niż dostać przelew na konto. Ten problem nurtuje mnie już od dawna i nawet założyłem wątek na temat kart debetowych w kontekście US, ale nikt nie udzielił konkretnej odpowiedzi. Jeżeli chodzi o konto, to wiadomo, są dwie możliwości - bank zaobserwuje, że regularnie dostajemy duże wpłaty na konto, podczas gdy oficjalnie deklarujemy jedynie umowę o pracę jako jedyne źródło dochodów - i zawiadomi US. Druga, że ktoś "życzliwy" zrobi donos i US sam wystąpi do banku o informacje.

Przy kartach debetowych jest inaczej - tylko trzeba unikać bankomatów tych banków, w których mamy konta! Inne banki nie prowadzą naszego konta z historią wpłat i wypłat, a operacji bankomatowych są codziennie tysiące. Banki nie wiedzą też, jakie mamy źródła przychodu, natomiast mogą nas sprawdzić w biurze informacji kredytowej.

Czego nie wiem:

- Czy wszystkie operacje bankomatowe są zapisywane i archiwizowane, nawet jak nie są dokonywane przez klientów banku

- Jeżeli tak, to na jak długo

- Czy istnieje jakieś centrum informacji bankowych, do którego takie dane mogłyby być przesyłane i wymieniane z danymi innych banków

Tak czy inaczej, najlepiej byłoby korzystać z karty anonimowej, jeden z providerów oferuje taką dla LR, ale niestety za sam załadunek prowizja 10%...

No i przy dużych wypłatach chyba lepiej przejechać się za granicę i wypłacić w bankomacie za czeską czy niemiecką granicą :)

Guest boban14

Teraz się czaję na kilka, zastanawiam się nad umieszczeniem swojego portfolio w dziale strategie inwestycyjne :)

CZekamy, czekamy:) Chętnie przeanalizuję  :)

Wydaje mi się, że zawsze to lepiej, niż dostać przelew na konto. Ten problem nurtuje mnie już od dawna i nawet założyłem wątek na temat kart debetowych w kontekście US, ale nikt nie udzielił konkretnej odpowiedzi. Jeżeli chodzi o konto, to wiadomo, są dwie możliwości - bank zaobserwuje, że regularnie dostajemy duże wpłaty na konto, podczas gdy oficjalnie deklarujemy jedynie umowę o pracę jako jedyne źródło dochodów - i zawiadomi US. Druga, że ktoś "życzliwy" zrobi donos i US sam wystąpi do banku o informacje.

Przy kartach debetowych jest inaczej - tylko trzeba unikać bankomatów tych banków, w których mamy konta! Inne banki nie prowadzą naszego konta z historią wpłat i wypłat, a operacji bankomatowych są codziennie tysiące. Banki nie wiedzą też, jakie mamy źródła przychodu, natomiast mogą nas sprawdzić w biurze informacji kredytowej.

Czego nie wiem:

- Czy wszystkie operacje bankomatowe są zapisywane i archiwizowane, nawet jak nie są dokonywane przez klientów banku

- Czy istnieje jakieś centrum informacji bankowych, do którego takie dane mogłyby być przesyłane i wymieniane z danymi innych banków

Tak czy inaczej, najlepiej byłoby korzystać z karty anonimowej, jeden z providerów oferuje taką dla LR, ale niestety za sam załadunek prowizja 10%...

No i przy dużych wypłatach chyba lepiej przejechać się za granicę i wypłacić w bankomacie za czeską czy niemiecką granicą :)

Wże że z karty prepaid do 1000$ wypłata gdziekolwiek jest nie widoczna dla systemu bankowego.

Nie jest to karta prepaid więc mogę skontaktować się z pania która powinna coś na ten temat wiedzieć jeśli wyraża ktoś zainteresowanie:)

Guest Kot

Wże że z karty prepaid do 1000$ wypłata gdziekolwiek jest nie widoczna dla systemu bankowego.

Nie jest to karta prepaid więc mogę skontaktować się z pania która powinna coś na ten temat wiedzieć jeśli wyraża ktoś zainteresowanie:)

Wyrażam :)

Guest hyipinwestor

tak wszelkie informacje są zapisywane i archiwizowane

to wiedzą tylko pracownicy ;-p

każda firma obsługująca systemy płatności kartowych np. polcard posiada taką bazę danych

po pierwsze karta debetowa zawsze jest przypisana do numeru rachunku np. do naszego konta i wszelkie operacje nawet w obcych bankomatach będą widoczne a więc stwierdzenie że należy unikać "naszego banku" nie jest zasadne

po drugie banki monitorują wraz z organizacjami i firmami obsługującymi przepływ gotówki a więc i wypłaty kartą

Guest Kot

po pierwsze karta debetowa zawsze jest przypisana do numeru rachunku np. do naszego konta i wszelkie operacje nawet w obcych bankomatach będą widoczne a więc stwierdzenie że należy unikać "naszego banku" nie jest zasadne

po drugie banki monitorują wraz z organizacjami i firmami obsługującymi przepływ gotówki a więc i wypłaty kartą

No tak, ale karta debetowa Strict Pay jest przypisana do numeru rachunku providera karty. Nie chodziło mi o to, że jak się wypłaci kartą z konta bankowego w Polsce, ale z bankomatu obcego banku, to nasz bank się nie dowie, bo to byłoby śmieszne, przecież w rozliczeniu miesięcznym takie transakcje są wymieniane. Ale wypłata z karty SP na moje nazwisko w moim banku mogłoby zostać jakoś przyporządkowane do danych, które posiada bank na mój temat. W obcym banku taka możliwość nie istnieje. Chyba, że nie mam racji?

każda firma obsługująca systemy płatności kartowych np. polcard posiada taką bazę danych

Karta SP należy do organizacji VISA, a więc VISA posiada te informacje. Jednak wiadomo, że nie będzie zawiadamiać naszego US o nadmiernych przychodach, bo nikt tego nie sprawdza pod kątem przestrzegania polskiego prawa podatkowego. Pytanie, czy US mógłby wystąpić do VISy i takie informacje uzyskać? To, że VISA posiada dane jakoś mnie nie martwi. Pyatnie o polskie banki, które są właścicielami bankomatów i ewentualny przepływ informacji do US.

A tak właściwie to jakie sumy można sprzedać przez forum - wszyscy macie wątki sprzedaży - to ile i jak szybko można sprzedać??

Guest Kot

Można sprzedać dużo i szybko, to zależy, czy się będziesz targował ;) Kilka tysięcy spokojnie :)

Guest hyipinwestor

Nadmierne wypłaty na pewno są monitorowane, ale to już kwestia wewnętrzna banków. Raczej to nie VISA posiada takie informacje tylko firma obsługująca SP. Czy będzie informować urząd też nie. Przecież każdy wie że większość tych środków jest nielegalnych. To po to te firmy rejestrują się w krajach gdzie nikt o to nie pyta :-p;

Tak szczerze to robicie burzę w szklance wody - tamtędy przepływają takie środki, że pieniądze w postaci kilku tysięcy dolarów są niezauważalne. Poza tym mówiąc o bankach - nie podejrzewam, żeby któryś z nich miał ochotę raportować środki na koncie swojego klienta do urzędu skarbowego dopóki nie przekroczą maksymalnego miesięcznego wpływu 14,500 Euro, to trochę jak strzał w stopę. Jakby się coś takiego rozeszło bank byłby spalony, o tym że nie istnieje w Polsce prawne monitorowanie kont nie wspomnę.

Guest hyipinwestor

Hmm co do samego tematu to myślę, że osoby pracujące w banku mogłyby naświetlić nieco sprawę ale raczej nikt takiej informacji tu nie poda bo to wiązałoby się w ujawnieniem tajemnicy bankowej i służbowej a to jest karane :-p

Guest Kot

Nadmierne wypłaty na pewno są monitorowane, ale to już kwestia wewnętrzna banków. Raczej to nie VISA posiada takie informacje tylko firma obsługująca SP. Czy będzie informować urząd też nie. Przecież każdy wie że większość tych środków jest nielegalnych. To po to te firmy rejestrują się w krajach gdzie nikt o to nie pyta :-p;

Wiem, dlatego od tej strony można spać spokojnie ;) Ale kiedy wchodzę na stronę providera karty, mam wyszczególnione, w jakim mieście, na jakiej ulicy, pod jakim numerem i o jakiej godzinie dokonałem wypłaty - mam na myśli lokalizację bankomatu rzecz jasna. Ciekaw jestem, jakie krajowe etapy pokonuje taka informacja po drodze, zanim trafi do providera...

Guest hyipinwestor
Ciekaw jestem, jakie krajowe etapy pokonuje taka informacja po drodze, zanim trafi do providera...

polecam artykuł http://kartyonline.pl/arty.php?id=77

Myślę,że może coś rozjaśnić o sposobach monitoringu transakcji wykonywanych kartami

Guest Kot

Ciekawy artykuł, dzięki :) Czyli jednak VISA monitoruje transakcje... I miałem rację, że nasz bank macierzysty dzięki swojej wiedzy o kliencie może znacznie skuteczniej nadzorować posługiwanie się kartami.

Z tego co widzę, to GoldexPay również ma kartę debetową:

https://goldexpay.com/debit_card

Opłata roczna - 50$, wypłata ATM (wie ktoś co to jest???) - 2$.

Dodatkowo można otrzymać kartę wirtualną, czyli sam numer i kod pozwalający dokonywać płatności wirtualnych w sklepach internetowych. Z tym, że aby otrzymać taką kartę trzeba dokonać 15-20 transakcji i być zweryfikowanym użytkownikiem.

Guest Kot

Wymóg weryfikacji i posiadania historii transakcji dotyczy obu kart, zarówno wirtualnej, jak i debetowej.

ATM - to po prostu bankomat, czyli możesz dokonywać taką kartą wypłaty pieniędzy w bankomacie.

Właśnie się doczytałem, że na pierwszej stronie tego wątku w którym teraz piszemy, pisałeś również o karcie GoldexPay.

Wrrrrrrrrr......... zdolny jestem :(

Co to jest ta wspomniana weryfikacja? Trzeba wysłać skan dokumentów?

Guest Kot

Właśnie się doczytałem, że na pierwszej stronie tego wątku w którym teraz piszemy, pisałeś również o karcie GoldexPay.

No niezupełnie, pisałem o karcie Strict Pay, a kantor Goldex Pay służy mi do wymiany LR na SP :)

Co to jest ta wspomniana weryfikacja? Trzeba wysłać skan dokumentów?

Tak, dokładnie :)

Widzę, że nadszedł czas na kartkę papieru, linijkę i dokładne rozłożenie na czynniki pierwsze opisywanych tutaj kart debetowych. Gdzie za co się płaci i w podsumowaniu ile kosztowało by ściągnięcie na przykład 1000$ z LR do polskiego bankomatu.

Jeszcze jedno, czy wysyłanie do takiej weryfikacji prawdziwych dokumentów jest bezpieczne?

Ktoś tu na forum pisał, że ma do tego celu przygotowane podrobione skany.

Stąd moje pytanie.

Guest Kot

Tak jak napisałem w pierwszym poście, koszt ściągnięcia 1000$ LR za pomocą kantora Goldexpay i karty debetowej Strict Pay to dokładnie 29.95$, nie licząc jednorazowego kosztu zakupu karty w wysokości 24.95$. Gdyby natomiast używać karty Goldexpay, koszt dla 1000$ wyniósłby 32$, ale już dla 2000$ byłoby to 62$, wobec 49.95$ dla karty Strict Pay. Po prostu Strict Pay ma wyższe opłaty manipulacyjne, ale niższą prowizję od Goldexpay, dlatego im wyższą sumę jednorazowo ściągamy, tym bardziej opłaca się korzystać z karty Strict Pay.