Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Smart_Investor

[SCAM] Forex MMCIS - Index TOP 20 - ok 10% miesięcznie. forex-mmcis.ru

Recommended Posts

Skoro zarobili i wiedzą ile to dlaczego tego nie chcą od razu wypłacić? Odpowiedź nasuwa mi się tylko jedna. Od początku uważam, że jest to ponziak i zdania nie mam zamiaru zmieniać, a to co opisujesz jeszcze mnie utwierdza w przekonaniu.

W poniedziałek zleciłem wypłatę 1k$ wczoraj miałem na koncie PM, także jeszcze płacą ale ja dla bezpieczeństwa wycofałem już prawie wszystko, zostawiłem tylko jakieś drobne $, swoje zarobiłem przez rok i dziękuję.

Dzisiaj naliczyło zyski na kontach. Podobno naliczenia zysków jak i naliczenia zysków z poleconych przesunięto o 5 dni, tj. na 15go i na 20 dnia miesiąca, to wynika z informacji od supportu. Osobiście będę zlecał wypłatę za około 5 dni. 

Słuchajcie, działa jeszcze ta piramida?

Niby działa, ale pytanie ile jeszcze będzie działać. ;)

pozdrawiam

Cisza od ponad miesiąca, jak sytuacja w programie?

A ja znalazłem taki filmik. Niekoniecznie trzeba rozumieć, żeby załapać o co chodzi. Pokazane są urywki z filmików reklamowych jak to MMCIS pracuje w siedzibie i zdjęcia z ukrytej kamery z prawdziwej siedziby. A do tego pani, która mówi, że nie zna żadnych klientów pana Kondakowa. 

Możecie też włączyć sobie rosyjskie napisy a następnie włączyć ich tłumaczenie na polski. Kali-jeść, Kali-pić, ale ogólny obraz firmy sobie wyrobicie.

Tytuł filmiku też niczego sobie: 

FOREX MMCIS group - scam, piramida, oszustwo!!!

Doczytałem też zapis pod filmikiem z 28.08.2014 czyli całkiem świerzy, że przestali wypłacać pieniądze.

Edited by antyhyip
  • Like 1

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Dzwonili do mnie w tamtym tygodniu, niestety zawsze po ang gadali a tym razem po rosyjsku, więc sobie nie pogadaliśmy. Ostatnio byli bardzo aktywni mailowo, np. temat zakończenia konkursu, gdzie do wygrania była wycieczka na Malediwy, zaproszenie znajomych oraz mniejszy % zarządzania jeśli wpłacę kase na jakiś tam okres. Odpowiedzieli wczoraj na mojego maila odnośnie weryfikacji konta, niestety nic sensownego (przy wypłacie zarządali ode mnie podpisania umowy!!! oraz przesłania dokumentów weryfikacyjnych na co się nie zgodziłem).

Ostatnio byli bardzo aktywni mailowo, np. temat zakończenia konkursu, gdzie do wygrania była wycieczka na Malediwy, zaproszenie znajomych oraz mniejszy % zarządzania jeśli wpłacę kase na jakiś tam okres. 

Mailowo się ożywili już kilka miesięcy temu. Widać pieniędzy na wypłaty zaczynało brakować. To był dla mnie znak, że pora się zwijać i tym sposobem szczęśliwie uciekłem kilka miesięcy przed totalnym posypaniem się programu. To był zdecydowanie jeden z lepszych systemów w ciągu dłuższego czasu. Jeden mały minus - szkoda, że to ponziak.

Fakt, był to jeden z lepszych programów w ostatnim czasie, jednak ostatnie 2-3 miesiące to już tylko powolne umieranie. Mnie również udało się uciec z kapitałem w odpowiednim czasie, a ostatnie 2-3 miesiące to już tylko wypłacanie jakichś groszy z poleceń - groszy - dlatego zakładam, że większości udało się wyjść z programu we właściwym czasie. Mój wynik to ok. 300%. 

Ostatnio dzwoni do mnie jakiś ruski numer chyba od nich.. Mieliście podobne sytuacje?