Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta ktoś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja korzystam i polecam - oczywiście zyski zależą od wybranego tradera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zyski są zmienne, ale średnio ile dziennie zarabiasz?Jakie prawdopodobieństwo utraty kapitału?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam, ja korzystam z konta PAMM na Lite Forex, oczywiscie zyski i ryzyko uzaleznione sa od ustawien konta i strategii jesli samemu sie handluje, natomiast jesli nie handlujemy to zyski/ryzyko zaleza od tradera/traderow ktorych uzywamy. 1% w dzien pracujacy to bardzo dobry wynik, przy procencie skladanym kapital sie pieknie pomnaza po kilku miesiacach. Oczywiscie przedzej czy pozniej przychodza straty, nawet u doswiadczonych traderow, zatem wazne jest aby przetestowac ich prace przez dluzszy okres czasu przy malym nakladzie kapitalowym, no chyba ze moga przedstawic swoja historie i wyniki z dluzszego okresu czasu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio otwarlem z lite takie konto. Jak bedzie to sie okarze, noz widelec jak to mowia, bedzie dobrze, konto do ktorego sie przylaczylem wydaje sie byc stosunkowo swierze, ma kilka pozytywnych opinii. :)

Otworzyłem, okaże, świeże

Edytowane przez Kris
Dbajmy o język polski nawet będąc na obczyźnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na facebooku ludzie ogłaszają, że ich traderzy to średnio 4,5 % dziennie a czasem nawet i 20%..nie wiem co o tym myśleć..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4,5 % dziennie a czasem nawet i 20%..nie wiem co o tym myśleć..

Jak najbardziej realne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I również realne są straty na poziomie 60% :) Trzeba się z tym liczyć :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Czy trzeba mięć zweryfikowane konto w całości, żeby dokonać wpłaty i rozpocząć inwestycje?

W jaki sposób najłatwiej i najszybciej dokonać wpłat? ( przelew , karta, procesor ? )

Prosiłbym o odpowiedzi na te pytania tych co już przechodzili te etapy  i już inwestują.

Z góry dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja używam 2 opcji:

1. karta kredytowa - zasilenie natychmiastowe, koszta to 3,5% od transakcji + kurs przewalutowania PLN - USD twojego banku

2. przelew bankowy, robiłem 2 razy pierwszy raz szedł 5 dni 2 raz 2 dni, kosztów nie ponosisz żadnych (ew. przewalutowania jeśli przesyłasz z konta PLN

w celu zasilenia nie trzeba weryfikować konta (chyba - ja zasilałem przelewem więc konto zweryfikowało się w międzyczasie), w celu wypłaty na pewno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sharlih- czy płacąc kartą MasterCard debetową przelew pójdzie instant także w soboty ? Własnie dokonałem takiej transakcji ,ale system nie wykazuje zadnej informacji badz potwierdzenia tego przelewu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja robiłem transakcje Visą - także w niedziele - i były instant, korzystałem niejako z pośrednictwa monneybrookers, nie widzę jednak żadnego powodu by w trybie "klasycznym" miały iść dłużej.

Kasa ci jak rozumiem zniknęła z konta?

Wątek dotyczy PAMM a nie Brokera . 

Na temat brokera tu  

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/407-broker-wwwliteforexorg/?hl=liteforex

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ze swojej strony mogę polecić platformę LiteForex, tym bardziej, że zaangażowałem się bardzo mocno w projekt który jest osadzony na tej platformie :)
Działam tam już od 2 tygodni i profit zysku jest większy w czasie o wiele krótszym niż w niejednym ponziaku  (dziennie kilka %), a według mnie przy mniejszym ryzyku, bo przynajmniej nikt nie ucieknie z naszymi pieniędzmi :)

Opcji samej wpłaty jest od groma. Od procesorów płatniczych: Perfect Money, OKPay, a nawet bitcoin. Po przelew bezpośredni z banku, wpłatę kartą kredytową/debetową, używając Moneybookers (Skrill), także wedle indywidualnych potrzeb :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:offtopic:

Dwa posty wyżej jest info. zapoznaj się z nim. 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak na ten moment konto 99739 wygenerowalo troche zysku, oby tak dalej.  :) 

@Kris

dzieki za poprawki gramatyczne, nigdy wczesniej nie widzialem zeby modzi cos takiego poprawiali. Dalem ciala ladnie z tymi bledami, ale wstyd.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Różnie, zależy zapewne od inwestora, a pytania tego typu z zasady pozostawały bez odpowiedzi, bo jest to indywidualna sprawa.

Są bardzo duże rozbieżności i kwoty inwestycji wahają się z zasady pomiędzy 200$ - 10.000$ :)
PS. Dzisiaj super wynik, 56% :D Super dzień :)

Edytowane przez Ermin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam !

Chciałbym się zapytać użytkowników, którzy korzystają z tego "Bombowego traidera". Jak oceniacie pobyt i zarobek tutaj ?

Rozumiem, że minimalna inwestycja to 200 $. Jak to wygląda dokładnie z naliczeniami ? Czy powiedzmy jeżeli zainwestuję 200 $ i drugiego dnia będę miał 203 $ to czy następnie zarabiam od 203 $ ? Przepraszam, jeżeli pytania są błahe, ale jestem dość mocno zainteresowany tym projektem ale nie mam jeszcze odpowiedniego doświadczenia.

Czy sporo odnotowaliście strat ? (ilości dni).

Jak wygląda w ostatnich tygodniach średnie naliczenie ?

I kwestia wypłat, jakieś minimum do wypłaty jest ? Czy w każdym momencie można wycofać sie z swoimi środkami czy trzeba spełnić jakiś konkretny warunek ?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja rowniez potiwerdzam to co ladziu napisal dzis trader przeszedl samego siebie z tym wynikiem :)

Odpowiadajac na pytania 

Straty jeszcze nie odnotowalem (jestem dosyc krotko ) mozna samemu przejrzec historie zarobku danego tradera i ocenic ile bylo ewentualnych strat

Trader zwany bombowym ma dwa konta tzw stable ktore jest rozliczne raz na tydzien w piatek i jest mniej ryzykowne ale przynosi tez mniejsze dochody (max 7%) oraz aggressive (dziekuje za uwage turbo149) ktore jest rozliczane codziennie i nastpnego dnia procent jest liczony od ugranej kwoty 

Srednie naliczenie dzienne to okolo 10 % z gorka wyjatkiem byl dzien dzisiejszy (56%) i jeden z zeszlego tygodnia (25%)

Minimum wyplaty jest zalezn od sposobu w jaki zasilisz konto np na skrill ktorego ja uzylem jest bodajze 10 $

Tak mozesz w kazdej chwili odłaczyc swoje kotno od tradera i wyplacic calosc lub czesc jak wolisz

Niemniej taki interes polecam ludzia z nerwami bo w ciagu dnia nasze konto moze sie wachac nawet do minus 20% lub wiecej niemniej poki co moge polecic Lf kazdemu kto nie bedzie kurczowo odsiwezal strony i patrzyl na wyniki czasowe tylko skupi sie na wyniku koncowym danego dnia ktory  w zdecydowanej wiekszosci jest na spory plus

Edytowane przez gcarnage

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To drugie konto z większymi zyskami, ale i z możliwą większą stratą jest aggressive taka mała poprawka. Jest takie założenie że: na Stabile: max. dzienna możliwa strata 10% zysk dzienny na poziomie ok.: 2-3%, a Aggressive: strata max 15%, a zysk ok.: 5-7%.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio zrobili poprawkę co do konta Agressive, aby była większa różnica pomiędzy tymi kontami i w tym momencie dzienna możliwa strata na Agressive to 30%, niemniej jednak trader już pokazał, że w 2 dni potrafi się uporać z większymi stratami, będąc tym bardziej fair i nie pobierając w danym momencie prowizji :)
Także jak dla mnie, to jest ryzyko - jest zabawa, choć po to są stworzone dwa konta, by każdy wedle swoich preferencji mógł inwestować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to co podajesz turbo to sa oczekiwania tradera wyniki sa zupelnie inne :)

Edytowane przez gcarnage

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież ja nie napisałem, że takie są wyniki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Jeśli ktoś po raz pierwszy uczestniczy w tego typu programie, to jak miał się nauczyć jeśli nie posiada wcześniejszych doświadczeń w takim temacie? W większości szkół chyba nie uczą o piramidach finansowych (a przynajmniej mnie nie uczyli kiedy chodziłem do szkoły, teraz to nie wiem jak jest). I nawet rzetelne informacje w internecie mogą od razu nie pomóc. Z naszego punktu widzenia to jest proste,  bo już wiemy mniej więcej o co chodzi w takich programach, ale dla kogoś kto nie ma wiedzy i doświadczenia, to wcale nie jest takie oczywiste jak dla nas.  Pamiętam jak wiele lat temu zainteresowałem się tą tematyką i zainwestowałem w mój pierwszy taki program w momencie kiedy działał on już dłuższy czas i naganiacze byli już nieźle zarobieni i ktoś doświadczony już raczej by nie wszedł. I mimo że gdzieś tam wpadły mi w oko negatywne opinie, to byłem przekonany że rzeczywistość jest inna i dopóki program działał zgodnie z moimi oczekiwaniami, to wierzyłem że zarobię. Ba, nawet kiedy sytuacja zaczęła się komplikować z naliczeniami, wypłatami, to miałem nadzieję że to przejściowe kłopoty i nie chciałem dopuścić do świadomości, że rację mogą mieć ci, którzy coraz bardziej krytykowali program. Byłem przekonany że to nie jest piramida. Ostatecznie trochę straciłem tam pieniędzy, ale w zamian otrzymałem lekcję. Dlatego bazując na moim pierwszym doświadczeniu, to wcale mnie nie dziwi że nadal znajdują się ludzie którzy wchodzą w program, który dla bardziej doświadczonych nie przedstawia już  perspektyw. Na tym polega rozwój człowieka, że za pomocą doświadczeń uczy się. Oczywiście, niektórzy się uczą szybciej, inni wolniej, niektórzy może wcale się nie nauczą i przez pół życia będą tracić kasę. Niektórzy wezmą pod uwagę naukę i porzucą ten ryzykowny model zarabiania, a inni z kolei rozwijając swoją wiedzę będą świadomie inwestowali i ryzykowali. Ale to już jest rzecz indywidualna.  Dlatego byłbym daleki od chociażby wyzywania ludzi od baranów czy jeleni: Nam tu łatwo jest pisać, bo mamy jakąś tam wiedzę i jakieś doświadczenie w inwestowaniu w taki program i na tej podstawie oceniamy że nie warto wchodzić do programu, ale dużo ludzi nie ma takiego doświadczenia i łatwiej dają się nabrać na sztuczki naganiaczy. Nie jest to absolutnie żaden powód aby móc opluwać ludzi, którzy mają mniejsze doświadczenie, mniejszą wiedzę i są bardziej narażeni na manipulacje.
    • Jakieś wyjście z trójkącika dzisiaj?
    • Dzień Dobry,

Zapraszamy zapoznać się z naszym projektem CoinCasso! Jest to projekt zarejestrowany i licencjonowany w Estonii. Nasze witryny to CoinCasso.io, CoinCasso.com i CoinCassoGroup.com.Nasza firma jest własnością pasjonatów kryptowalut i jest obsługiwana przez technologię blockchain. CoinCasso to w pełni licencjonowana firma z siedzibą w Unii Europejskiej, która oferuje wiele opcji do wprowadzenia technologii blockchain i usług wymiany. Naszą wizją jest stworzenie najbardziej wydajnych rozwiązań dla platformy wymiany i platformy transakcyjnej, podłączonej do sieci bankomatów dla użytkowników. Produkt jest gotowy w pierwszej fazie. Celem firmy jest stworzenie społeczności, z którą podzielimy się 80% naszych zysków.  Rdzenie projektu to:   Platformawymianykryptowalutzprofesjonalnąstronąhandlowąi szybkim zakupem / sprzedażą.  Światowasiećbankomatówzintegrowanaznasząplatformądo szybkich wpłat i wypłat.  Aplikacja mobilna Wallet zintegrowana z platformą i zewnętrznymi usługami płatniczymi.  Bramkipłatniczeiintegracjastronyinternetowejzapośrednictwem interfejsu API.  COINCASSOPay-pierwszawirtualnakartapodłączonadomobilnych dostawców usług.  COINCASSOCCXTokenBenefits-Profitowyudziałdlaposiadaczy

więcej informacji na naszych stronach oraz serwisach społecznośćiowych:

https://coincasso.io 
      https://www.coincasso.com  https://www.facebook.com/coincasso/ https://twitter.com/CoinCasso https://www.linkedin.com/company/18877077/admin/

https://www.instagram.com

Pozdrawiam!  
    • Zapraszam do przetestowania nowego buxa. Bux na skrypcie PTCevolution.
      Bezpłatne STANDARD członkostwo na 5 dni dla pierwszych 2.000 członków!  dane dla konta STANDARD
      ilość reklam : 27
      wartość: 4x $0.003125, 23x $0.00025
      klik poleconego: 100%
      max. DR: 60
      max. RR: 200
      minimum do wypłaty: 1$
      metody wypłat: Perfect Money, Payeer, Bitcoin
      czas oczekiwania: manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.02+ link polecający: IBTCLIX 
    • Karaiby wciąż wypłacalne. ROI niesamowite jak na taki spokojny program.