Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Wkkkis

ImageTwist - Zarabiaj na uploadowaniu zdjęć + poradnik w PDF

Recommended Posts

Witam,
chciałbym wam przedstawić serwis do uploadu zdjęć (pojawiło sie ich na forum już kilka) - ImageTwist.com. Dlaczego ten serwis, a nie inne?
Z prostego powodu - jest najlepszy.

Zacznijmy od tabelki zarobków :
99un.jpg
Uwaga: jest to aktualna tabelka zarobków, po chwilowej zmianie na większe, jak wrócą to normy - wstawie stawki, które są bez promocji.

Dlaczego ten serwis jest najlepszy?

+ Intuicyjny i najlepszy system uploadu zdjęć. Jak widać na zdjęciu :

6iue.jpg
możemy wybrać już przy uploadzie rozmiar zdjęcia, docelowy folder, ilość zdjęc w jednej linijce (niesamowicie ułatwia to uploadowanie kilkuset zdjęć, które będą rozbijane na kilka postów). Na innych serwisach z reguły nie ma takiej opcji, a jest ona bardzo przydatna.

+ Stawki - są serwisy, które maja stawki mniejsze, są takie które maja większe. Imagetwist jest po środku.

+ Wypłacalność. Imagetwist jest chyba najstarszym płacącym hostem zdjęć. Zdjęcia nie znikają po tygodniu, reklamy po wejściu nie są zbyt uciążliwe, serwis cały czas wypłaca bez większych opóźnień już od kilku lat.

+ Wszechstronność. Upload zdjęć jest stosowany przy dwóch systemach ich wrzucania na fora. Jako skrót/recenzja tego co umieścimy w .rar na jakimś hoście, bądź jako samowystarczalny post-galeria. I w jednym i w drugim wypadku, żeby dużo zarobić potrzebne jest wrzucać posty na jak największa ilość for. Co nas często ogranicza? Z reguły fora mają swoje reguły, maja swoje hosty zalecane i również te zbanowane. ImageTwist jest akceptowany na największej ilości for ze wszystkich hostów zdjęć, co czyni go bezkonkurencyjnym ze względu na to, że nie trzeba reupać galerii na inne hosty w zależności od miejsca wrzucania, tylko wszędzie lecimy na tym samym hoście - czyli ImageTwiscie. Najważniejsza zaleta, która docenią osoby chcące zarobić jak najwięcej nie marnując zbyt dużo czasu.

To tak w skrócie o tym serwisie.
Dla osób zaprawionych w bojach ten serwis raczej nie będzie nowością. Jeśli jest - bardzo go polecam.

Dla osób, dla których zarabianie na zdjęciach jest nowością - okazja do rozpoczęcia zarabiania na najlepszym serwisie, nie szukając później innego.

Dla osób chętnych - mogę podeslać przez PW poradnik. Napisałem w nim kilka możliwości zarabiania na zdjęciach (co wrzucać), kilka miejsc docelowych - różne fora, strony itd. (gdzie wrzucać).

Dowód wypłaty:
pi5j.jpg

Czysty link : http://imagetwist.com
Reflink : http://imagetwist.com/?op=registration&ref=KPiaseczny

Pozdrawiam i życze dużych zarobków! :)

Edited by Wkkkis

Z regulaminu:

"16.We only pay for adult images, we do not pay for non-adult images."

Zapomniałeś dodać, że serwis płaci tylko za udostępnianie zdjęć "dla dorosłych" :)

Nic nie zapomnialem, po prostu na tym polega zarabianie na uploadzie zdjec. W zasadzie istnieja 3 tematy do takich serwisow :

- typowe zdjecia dla doroslych

- softcore images, modelki i tym podobne

- celebrytki (ku zdziwieniu - na prawde chodliwy temat, nie rozumiem dlaczego ale czy to wazne? ;) )

pozdrawiam

Czy można otrzymać wspomnianą instrukcję pdf ? ;)

Zabrania się cytowanie bezpośredniego całego posta poprzedzającego

wyslij mi email na PW to podesle. :)

pozdrawiam

Edited by Robertpl

Rowniez prosilbym o mejla na PW ;)

pozdrawiam

Witam, trafiłem tutaj dzisiaj przez google, i nie ukrywam że zarejestrowałem się z linka od dudzina16  :P     więc i ja poproszę o to co inni :D

Podaj email na PW to Ci podesle

pozdrawiam

Nie mogę do Pana wysłać pw, aaaa denerwuje mnie cosik takiego :excl:

Musisz odblokować mozliwosc otrzymywania i wysylania PW, u mnie na pewno jest ta mozliwosc wlaczona

pozdrawiam

Również jestem chętny na poradnik, niestety nie mam możliwości wysyłania PW (jeszcze).