Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Jest ktoś mi w stanie powiedzieć jaki jest mniej więcej całkowity koszt operacji otwarcia Spółki LTD + konto bankowe w jakimś innym raju podatkowym wraz z kapitałem spółki i minimalnym kapitałem na koncie bankowym?

Bardzo ciężko jest mi znaleźć tego typu informacje w wyszukiwarce.

Pytasz o spółkę Ltd w Anglii czy offshore ogólnie?

Edited by walduss

Czy zna ktoś może firmę w której jest najtańsza usługa wirtualnego biura do rejestracji Ltd w UK? Tylko usługa wirtualnego biura, bez zbędnych dodatków i księgowości w abonamencie.

@up: oni mają drożyznę w porównaniu do konkurencji.

Koszt otwarcia spółki zależny jest od tego, jakie usługi się otrzymuje. Zakładając, że potrzebny jest adres dla spółki, to koszt założenia jej to kilkaset do dwóch tysięcy złotych, zależnie od usługodawcy.

Konto bankowe można założyć już za 200-300 zł, natomiast konto w banku o bardzo wysokim poziomie poufności operacji to koszt od tysiąca dolarów.

Biuro wirtualne w Anglii można uzyskać od kilkuset zł rocznie (oczywiście z profesjonalną obsługą, a nie u znajomego).

Edited by Kris
Link zabroniony

@up: takie ceny to są u polskich pośredników (czyli z tego linka, który miałeś), a zamawiając w angielskiej firmie koszt jest dużo niższy - czyli np. za samo biuro jest od 25 funtów za rok, a za pełną obsługę też jest dużo taniej. 

Zabrania się cytowanie całego posta poprzedzającego. Zapoznaj się z regulaminem. 

Możesz podać linka albo nazwe choć firmy, która takie biuro za 25 funtów oferuje? (byle w wariancie profesjonalnym)

Dziękuję z góry

Edited by Robertpl

Jak widzę niestety żadnych konkretnych danych.....

Wynajmowałem sale w Anglii w stąły sposób i ceny ich są bardzo zróżnicowane, w mniejszej miejscowości można znaleźć takie o cenach praktycznie polskich. Wiem, że tak jest, ale trudno znaleźć profesjonalną usługę biura wirtualnego za 25 funtów.

Koszt założenia spółki w Companies House to kilkadziesiąt zł. Jeśli do tego doda się koszt obsługi adresu wirtualnego, to kilkaset zł musi się naliczyć.

A koszt obsługi.... niższy niż kilkaset zł rocznie? Robiąc wszystko samemu znów trzeba zapłacić w Companies House niecałe 100 zł po roku.

Pod tym linkiem, który podałem, obsługę można mieć pełną za 300 zł rocznie (przy adresie wirtualnym za 500), wydaje mi się *niemożliwym* znaleźć tańszą ofertę.

Tylko u "koleżanki w Londynie" mogłoby to być taniej, ale ona może zapomnieć przekazać mi list z hmrc (urzędu skarbowego) :-) .

Pozdrawiam :-) 

Mówię, że od 25 funtów jest wirtualny adres, gdy u polskich pośredników ta cena jest często kilkakrotnie wyższa, a akurat tutaj to jest obojętnie u kogo zamówimy. Im więcej wymagamy, to więcej trzeba zapłacić - oni mają większy obrót, więc bezobsługowe usługi będą tańsze, ale koszt pracownika już nie będzie tak niski.

Google.co.uk - "cheap virtual address".

Jeśli chodzi o księgowość, to tutaj nie neguje pośredników, bo czasem trzeba mieć kogoś z Polski, żeby przetłumaczyć i zrobić coś nietypowego pod sprzedaż na terenie naszego kraju i nie ma co kombinować. Usługa jednak na tyle niszowa, że ceny niestety wciąż wahają się wysoko, ale na pewno mniej niż przy księgowości dla spółki z o.o.

Zwracam honor :) . Przy czym raczej tak jak myślałem, szukać trzeba poza Londynem.

Ale jak najbardziej te 25 funtów jest do osiągnięcia.

Pozdrawiam.

Witam, przegladalem dzisiaj google, ale jakos nic ciekawego nie pewnego znalazlem. Szukam uczciwej firmy w zakladaniu i prowadzeniu firmy w Anglii. Widzialem tutaj ze panstwo polecacie firmawanglii, ale widzialem ze maja negatywne opinie w internecie. Jesli macie jakies godne polecania firmy to prosze pisac tutaj albo na priva.

Znam kogoś, kto może Ci pomóc. Daj znać na PW.

Też jestem zainterseowany założeniem firmy w Uk.
Czekam na pw, mam blokade na koncie (nowy)

Panowie mam do Was pytanie odnośnie zakładania spółki LTD w Anglii.

Czy jest możliwość by wypłacać bez podatku całą kasę sobie? Źeby nie robić tych "myków" z ilością dyrektorów i dywidendami wolnymi od podatku?