Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

MrKB

Polecani Trade'erzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

U jakich traderów działacie i jakie są ich wyniki?

Nie interesuje mnie 10% dziennie zysku i straty tylko stabilnie 3% zysku i 3% starty maksymalnie na ten przykład :)

Interesuje mnie też zestawienie od początku istnienia konta ile wyrobił %.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ze swojej strony polecam Vladimirfx.com , mam tam trochę grosza stabilne zyski 2-3 % tygodniowo straty bardzo rzadko dzielone 50/50 , jeśli masz większy wkład to i większy % zysków a % straty pozostaje taki sam . Całe statystyki od początku istnienia , działa od 2009 roku . polecam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

straty bardzo rzadko dzielone 50/50 , jeśli masz większy wkład to i większy % zysków a % straty pozostaje taki sam .

I tu się mylisz bo % strat jest taki sam jak procent zysku ale to nie temat o tym programie.

Swoja drogą to dział o inwestycjach tradycyjnych,a  dział programów HYIP jest niżej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie interesują mnie programy hyip a'la forex tylko prawdziwi ludzie którzy prowadzą konta i można zobaczyć ich wyniki itp..

Wiem ,że Władek coś tam kręci ale chodzi mi raczej o to żebym mógł dostać fakturke na miesiąc itp.. LiteForex oferuje takie cuda więc jeśli macie tam jakichś traderów to chętnie się z nimi zapoznam :) Mogą być też oczywiście inne platformy to już inaczej rozwiąże ten problem ale chodzi o stabilność działań a nie ,,lecenie na pałe,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z całym szacunkiem do naszego forum  :)  ale jeśli chodzi o forex  to porozmawiaj z ludźmi na forach poświęconych czysto forexowej tematyce, bo dział forex na naszym forum to jedynie "wzmianka" o forexie :P 

No chyba że wypowie się  "turboonostilvision "   :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na LiteForex  jest trader o nicku NEMUNDI. Od połowy kwietnia  konsekwentnie buduje swój kapitał ( do dziś +136%), dzienne zyski  do 5 % (dziś +2.18 %) , notuje nie wielkie straty do max -4 ( kilka dni temu -0,8 % ), zarządza kapitałem w kwocie 59 tys $ ( 90% to jego wspólna inwestycja z żoną w formie konta PAMM podpiętego do jego konta handlowego) , zarządza 20 kontami PAMM. Tydzień temu 'gościnnie' pojawił się na na naszym awaryjnym czacie poświęconym LiteForex i odpowiadał na nasze pytania dotyczące współpracy z brokerem, ponadto opisał swoją strategie inwestowania, która opiera się na minimalizacji ryzyka i stabilności osiąganych wyników. Prowizja wynosi 40 %. Dodam ,że pozostali inwestorzy to głownie Polacy , którzy  szukali alternatywy na konta Quality aggressive. 

Edytowane przez Crespo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czemu akurat inwestuje kasę żony przez konto PAMM a nie bezpośrednio jako swój wkład ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sądzę ,że w przypadku strat nie musiałby zamykać pozycji , lecz jedynie odpiąć konto PAMM i podpiąć w odpowiednim momencie. Ale mogę się mylić , nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kam100, właściwie to o co pytasz, bo nie do końca rozumiem Twoje pytanie.

Chodzi Ci o traderów grających na kontach PAMM?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam przyjrzeć się Alpari NZ. To rosyjska część brokera Aplari. Można prześledzić ok 3000 kont PAMM. 

Osobiście polecam konto FTS Forex, na tym koncie od marca ponad 70% zysku. 

http://alpari-forex.com/en/investor/pamm4/pamm_account/info/227873/ 

Ponadto jest tam kilku zarówno ciekawych kont, pod które można się podpiąć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kam100, właściwie to o co pytasz, bo nie do końca rozumiem Twoje pytanie.

Chodzi Ci o traderów grających na kontach PAMM?

Dokładnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę zaskakuje mnie, że nikt nie pisze tutaj o eToro. Szacowna, stabilna platforma, całą masa traderów do wyboru, brak zbójeckiej prowizji typu 50/50%. Polecam bliższe przyjrzenie się tematowi.

USUNIĘTE. 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja Robert, na Etoro mozemy korzystac z calej masy Traderow i nigdy ich tam nie zabraknie gdyz firma dobrze sie rozwija.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam osobiscie polecam eToro, jest rewelacyjne. Sam dzialam i kazdemu polecam. Dodatkowo, warto rejestrowac sie z refa, bo jest 50$ gratis przy wplacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moi znajomi uruchomii kilka miesięcy temu projekt, nieco podobny do charakteru eToro. Broker nazywa się TraDesto. Jeżeli jesteś profitowy możesz zostać tzw "mentorem", czyli Twoje wykresy są opublikowane. Ktoś może Cię kopiować i otrzymujesz z każdego w sumie lota kilka $ premii. Natomiast działa to też w systemie polecania, czyli jeżeli osoba, która Cię kopiuje została polecona przez Ciebie to otrzymujesz extra kasę. 

Ja na razie testuję ten system, ale wygląda mi już na dopięty i wkrótce sam otworzę tam konto live. 
Jest jeszcze możliwość wykupienia u nich udziałów w firmie, bo słyszałem, że mają jeszcze conieco do podziału .... dosyć tanio na tym etapie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@challenge: dzięki za info, zgodnie z tematem dzielmy się też info o traderach także z innych platform/brokerów ;)

Sprawdzę w/w. inicjatywę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MT bierze tylko 30%, a z własnej kieszeni kasy się nie dokłada.

Oferta 50/50 to już słaby deal - można o wiele lepiej na tym wychodzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rejter? Kto to jest MT? 

Oferta 50% na 50% jest fantastycznym dealem. Można lepiej na tym wychodzić .. a pewnie, tylko zależy kto zarządza tymi pieniędzmi i jak długo kapitał wytrzyma. 

Szczerze, wolę oddać 50% w sprawdzone, zaufane ręce niż się połakomić na 20% i stracić wszystko. 

Stare powiedzenie, "nie wszystko złoto co się świeci".

Kto to jest ten MT?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maximus Trading. Sam inwestujesz swoje środki. Na start masz do dyspozycji 100k dolarów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, brzmi fantastic, ale nalezy dodac, ze to nie jest broker forex tylko shares.

Nalezy tez dodac, ze dostaniesz te 100k $ dopiero jak skonczysz kurs i przez miesiac probny utrzymasz sie na plusie (co nie bedzie proste)

Nalezy tez dodac, ze za dostep do ich platformy musisz zaplacic prawie 300$/miesiecznie.

Wazne tez, ze tam inwestujesz tylko na wall street (i tylko w godzinach sesji US).

To firma z Kanady i zacheca tymi 100'000$ tylko ze najpierw 2000 albo wiecej chetnych zaplaci za dostep do platformy za 2 miesiace ..... Dla takiego przykladu to jest 120k$

rozmawialem z nimi i maja tyylu chetnych, ze juz nie odpisuja na emaile.

Niestety tylko niewielka czesc z nich bedzie w stanie utrzymac sie na plusie :) czyli "american dream has gone"

Czy jest ktos kto rozpoczal z nimi wspolprace? Gdzies w necie znalazem opinie, pozytywne, ale one mogly byc "sponsorowane"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yy... to nie spodziewałem się, że wszyscy którzy próbują mają później taką robotę. Jak w biznesie - jedna na 100 osób potrafi otworzyć swój biznes i go rozwinąć.

Te 300 dolarów to albo śmiesznie mało, albo dosyć dużo. Śmiesznie mało jeśli ktoś się do tego nadaje, pracuje na sukces. Dosyć dużo jeśli ktoś idzie na forexa oczekując cudów - ludzie myślą, że na forexie zarabia się oglądając mecze i pijąć piwko, a to ciężka charówa, tyle że pozwalająca na dobre zarobki.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarejestrowałem się w plus500 dostałem 50 zł zainwestowałem i w ciągu 3 miesięcy uzbierałem 360 zł po tym zainwestowałem w kawe i dolary i w efekcie zamiast zyskać straciłem wszystko. Nie polecam gdy na giełdzie. Chyba że posiadacie dużą gotówkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Festmario, 

No dzięki za energię - dawno się tak nie uśmiałem. Rozbawiłeś mnie tak, że aż śmieje się ze mną kilka osób w biurze pytając o co chodzi. 

Porównam Twoją wypowiedź do kilku anegdotek:

1. "Kupiłem VW golfa. Rocznik 1989. Diesel. Super auto. Pojechalem do Wisły na wycieczkę, fajnie się jechało, była zima, oblodzona droga, wpadłem do rowu. Nie polecam jeździć samochodem, chyba, że to Rolls Royce" 

2. "Poznałem wczoraj fajną dziewczynę. Uśmiechała się do mnie w klubie, podszedłem, zagadałem, wypiliśmy kilka drinków. Miałem na nią wielką ochotę. Wylądowaliśmy u niej. Pijany zasnąłem. Rano wyrzuciła mnie z domu. Co za poniżenie. Nigdy nie próbujcie iść z dziewczyną do łóżka"

3. "Byłem na basenie. Pierwszy raz. Woda nawet nie taka zimna. Wszyscy sie ze śmiechem chlapali, pływali, dzieci w napompowanych poduszkach na ramionach, kobiety w czepkach. Wskoczyłem do wody. Na szczęście ratownik był szybki zdołał mnie wyciągnąć spod wody - nie umiem przecież pływać. Nie idźcie nigdy na basen, chyba, że w kapoku dl brodzika dla dzieci"

Kolego, przytoczyłem te kilka bzdurnych porównań, żebyś poczuł się tak jak my kiedy czytamy Twoją wypowiedź. Weź, stary, przeczytaj co napisałeś, zastanów się i napisz jeszcze coś ciekawego. 

Jak będziesz miał milion, to stracisz go tak samo jak te 50PLN. Będziesz miał 100 mln - stracisz je w tym samym tempie. Tak samo jak rozbijesz Rolls Royce i tak samo jak utoniesz nie umiejąc pływać. 

Jest stare powiedzenie, "jeśli nie potrafisz - nie pchaj się na afisz". Oczywiście nie zniechęcam do próbowania i nauki w zaciszu. Ale pisząc takiego posta mógłbyś równie dobrze napisać : chciałem spróbować, nie umiem. Muszę się jeszcze wiele nauczyć, może kiedyś mi się uda tak, jak tym co zarabiają. 

Ale to, że nam nie polecasz gry na giełdzie - ani ziębi ani grzeje, bo właśnie rozpoczynam budowę domu w afrykańskim kraju, w którym pewnie nigdy jeszcze nie byłeś. Mieszkam tu za pieniądze z "gry na giełdzie" i słońce pali codziennie moje stopy bo mam 350 słonecznych dni w roku. 

I polecam wszystkim grę na giełdzie, bo to jest doskonały sposób na zmianę życia na takie, które się śni w bajkowych snach. 

Nie ma nic oczywiście za darmo - trochę nauki, trochę stresu, siwe włosy. 

Czy wiesz, że jak wyzerujesz swoje oszczędności to przychodzi bezsenność, wymioty, gorączka, drżenie rąk i nóg i ten stan może trwać wiele dni a nawet tygodni?  Coś za coś. 

Ale jak się nauczysz przechodzić przez jezdnię to Cię auto nie potrąci. Jak będziesz biegł na oślep to masz małe szanse .... 

Powodzenia Ci życzę fastmario. 

Na koniec dodam ostatnią, tym razem już mądrą anegdotkę: 

Czym się różni człowiek, który osiągnął wielki sukces od tego, który go nie osiągnął? 

Ten drugi poniósł porażkę. A człowiek sukcesu poniósł ich wiele ..... 

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@challenge: jakisczas termu pisałeś o inicjatywie Twoich znajomych pt. TraDesto. Podjąłem kontakt z nimi, założyłem konto, ale po jakimś czasie ten się urwał.

Zamierzam zwrócić się do nich raz jeszcze z zapytaniem, ale tymczasem może Ty wiesz coś nt. kondycji projektu w tej chwili?

W kontekście w/w. wątku, może jest coś godnego polecenia/uwagi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej Robert. 

No TraDesto ciągle działa, mam tam też ciągle konto. 

Mówisz o projekcie polecania (kopiowania)??

Nie wiem na jakim to jest etapie, ale zdaje mi się, że wystartowany jest już ten system. Mogę się dowiedzieć, bo mam stały kontakt. Dam znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta