Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Bogacz

Portmmo - portmmo.com

Recommended Posts

Witam,
Chcę wam przedstawić nowy sposób zarabiania pieniędzy, jest to Portmmo. 
Link: PortMMO

Zarabianie pieniędzy na tej stronie polega na polecaniu tego serwisu (rejestracje podpartnerów) oraz polecanie gier, czyli publikowanie linków lub banerów 

Linki lub banery możemy np.:
Publikować na swojej stronie internetowej, blogu
Nagrywać materiały wideo z gier i umieszczać linki w opisach filmów
Reklamować grę na forach
Wysyłać e-maile reklamujące grę

Pieniądze dostajemy za każdego użytkownika który zarejestrował się  Z NASZEGO LINKU w jakiejś grze objętej projektem
Mamy do wyboru mnóstwo różnych gier, każda z nich ma określoną stawkę

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI : PORTMMO

Jeżeli coś jest nie zgodne z regulaminem lub temat znajduje się w niewłaściwym dziale to bardzo przepraszam ale jestem nowy a to mój pierwszy temat.

Brak prawa do reflinka. To, że jesteś nowy na forum nie zwalnia Cię od przestrzegania Regulaminu...

Edited by pepperoniss

A te linki i banery czego mają dotyczyć? Czy nie będą one przekierowywały do jakichś nielegalnych stron? W sieci jest wielu oszustów, którzy w taki sposób próbują się rozreklamować. Znajoma miała wiele nieprzyjemności po skorzystaniu z takiego programu. Dlatego ja staram się unikać takich programów...

Prowadziłem w tamtym roku jedną kampanię dla portMMO i akceptacja wniosków była bliska 100% jeśli nie 100%. Co prawda trochę ociągali się z wypłatą, ale ostatecznie wszystko, gra i mogę polecić promującym gry.