Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Czesc,

Postaram sie tu wrzucac w miare mozliwosci codziennie screen shooty transakcji i momenty wejsc na MT4. Glownie inwestuje bedac w pracy wiec ograniczam sie do 3-4 wejsc na dzien. Generalnie zasady mam proste:

1. gram minimalnymi stawkami

2. para na ktorej sie skupiam to EURUSD

3. dwa wejscie nietrafne z rzedu i odpuszczam tego dnia

4. wejscia mam glownie z AT i PA podpierajac sie  MT4 i korzystajac z rozbudowanego indykatora CCI

5. zazwyczaj moje wejscia sa 5-10 min przed zakonczeniem opcji. Czasami zdarzaja sie 15-30 min ale rzadziej

Narazie korzystam z Exbino.

Z moich obserwacji narazie wyciagnalem jeden wniosek. Nauczylem sie wiekszej cierpliwosci co do wejsc co bylo moja zmora na foreksie. Moje wejscia sa teraz bardziej dopracowane i pewnie na foreksie zarobilbym wiecej. Ale narazie skupiam sie na opcjach a z czasem moze to polacze.

Pozdrawiam

Osek

Edited by Osek22

Będe zaglądał ;-) Powodzenia. 

ponieważ wracam emocjonalnie i fizycznie do foreksu, to będę tu regularnie zaglądał, wrzucam follow+instant, zoabaczymy co z tego będzie; też mam konto na Exbino.

Jeśli się okaże, że odbrze Ci idzie, to chętnie skorzystam z podpowiedzi; oczywiście mając świadomość ryzyka po mojej stronie; nie jesteśmy dzieciakami ;)

Osek22 podoba mi się Twoje podejście do forexu , tak powinno być nie idzie to nie ma co siłować bo można popłynnąć , z mojego doświadczenia na opcjach binarnych dobrze grać na luźnych parach i aby pasek trader choice akurat na exbino było dla kupna lub lub sprzedaży conajmniej  60% nie grać  46% -56% ,  58%-48% , 44%-54% , powiem że taka popularność trade jest nie dobra i radzę  grać. Wchodzić w luźne pary na poziomie 60% sprzedaż lub kupno to akurat jest najmniej ważne

ja również będe się przyglądał Twoim ruchom 

Edited by Inwestmencik

Super, że kolejna osoba chce się dzielić swoim doświadczeniem :) Źyczę sukcesów i konsekwentnego trzymania się planu :)

Dzieki wielkie za dobre slowo;) Dzisiaj bez transakcji ze wzgledu na wyplate srodkow. Dokonywalem wplaty depozytu z kredytowki a wyplata musi byc na te sama karte. Wyplacajac kase na kredytowke musze ja najprosciej rzecz ujmujac wydac:D Wole jednak miec kase na koncie debetowym. Zaczekam az bank zaksieguje kase na kredytowce (na Exbino juz zniknela z konta) I wplace depo z debetowki. Jak juz rusze to bede wrzucal tu swoje wejscia.

Ciagle czekam na finalizacje mojej wyplaty wiec narazie bez transakcji. Jako ciekawostke podam, ze jedno z moich wczesniejszych wejsc zakonczylo sie dokladnie po tej samej cenie po ktorej wchodzilem i Exbino oddalo kase za wejscie. Nazwijmy to remisem. Ale zeby cena zamknela sie do 4 cyfry po przecinku idealnie co punkt otwarcia to raczej nie zdarza sie zbyt czesto.

Edited by Osek22

Osek życzę powodzenia w inwestycji. Dziś ja złożyłem depozyt na exbino i czekam na zaksięgowanie. Co z tego wyjdzie czas pokarze. Podobnie tak jak Ty mam plan wchodzić  na najmniejszych stawkach.

Osek życzę powodzenia w inwestycji. Dziś ja złożyłem depozyt na exbino i czekam na zaksięgowanie. Co z tego wyjdzie czas pokarze. Podobnie tak jak Ty mam plan wchodzić  na najmniejszych stawkach.

Powodzenia. Ja mam nadzieje od poniedzialku zaczac pod warunkiem ze kasa zostanie zaksiegowana na kredytowce. Napisalem do Exbino I ponoc przelew poszedl ale banki maja 14 dni na zaksiegowanie...

Powodzenia. Ja mam nadzieje od poniedzialku zaczac pod warunkiem ze kasa zostanie zaksiegowana na kredytowce. Napisalem do Exbino I ponoc przelew poszedl ale banki maja 14 dni na zaksiegowanie...

No nic, dziennik stoi. 12 dni od daty zlecenia ciagle brak srodkow na koncie - czytaj przelew nie dotarl. Teraz kto klamie? Bank, ktory przetrzymal srodki i sie wypiera jakoby wplata zostala dokonana czy Exbino jeszcze takiego przelewu nie dokonalo I tlumaczy sie tym ze banki maja 14 dni do zaksiegowania przelewu na koncie. Nie wplace srodkow na konto exbino dopoki nie zobacze przelewu. Chyba jednak pomysle nad zmiana brokera...

Edited by Osek22

Przelew był robiony z karty? Jeśli z karty to faktycznie banki długo "zwracają" środki na kartę, ale to dziwnie wygląda. Kiedy zleciłeś przelew?

przelew zlecany byl 27 lipca a dopiero w piatek zaksiegowany na moim koncie. Strasznie dlugo... Teraz wplacilem (a raczej staram sie wplacic) depozyt debetowka I znow mam przeboje. Mam potwierdzenie transakcji a pieniadze z konta nie splywaja zeby zasilic exbino. No mam nadzieje, ze to sie wszystko w koncu jakos unormuje.
W miedzy czasie w piatek na chwile zajrzalem na platform i zrobilem 2 wejscia 'na sucho' na MT4. Oba weszly choc 1 naprawde na styku. Linia pozioma na wykresie oznacza wejscie, pionowa zakonczenie opcji. W obu przypadkach wchodzilbym w opcje prawie po identycznej cenie.

post-7140-0-14666600-1376178187_thumb.png

Edited by Osek22

No to wracam do swiata zywych opcji binarnych. dzisiaj 4 wejscia, ale dzien zaliczam do nieudanych: 3:1 dla brokera.

Wejscie 1: minus

Stralka pokazuje na ktorej swiecy wchodzilem I w ktora strone a pozioma poziom wejscia, pionowa zakonczenie. Istnieje male przeklamanie pomiedzy MT4 a platforma.

Generalnie wszedlem tu za wczesnie. Wiedzialem, ze cena odbije ale jak na zlosc zrobila sie krotka konsola I cena poszla w moim kierunku, ale dopiero w nastepnej '5'. Zdecydowalem sie ty wejsc po dynamicznym odbiciu od 32440 I koniec koncow wzialem wierzcholek swiecy...

Wejscie 2: plus

Podobnie jak powyzej, tyle ze signal mialem z 15min TF. Bralem pod uwage, ze moze jeszcze troche zejsc ale generalnie zakonczenie o 13 powyzej ceny wejscia (UK time) wygladalo na bardzo prawdopodobne. Dodatkowo patrzac gdzie zakonczyla sie dzien wczesniej sesja USA wszystko wskazywalo na CALL.

Wejscie 3: minus

Podobnie jak poprzednio, signal dobry, ale wejscie spoznione.Planowalem tu wejsc z cena 32535 ale zabraklo zdecydowania I wzialem opcje za wysoko, co sie oczywiscie zemscilo. Musze byc bardziej zdecydowany w swoich wejsciach! Zobaczcie jak pozniej cena pieknie odbila do gory.

Wejscie 4: minus

Poziom 32650 kilokrotnie okazal sie dobrym wsparciem wiec postanowilem wejsc liczac jednoczesnie, ze bedzie kolejna proba przebicia poziomu 32700. Jak sie okazalo proba byla lecz w ostatnich 3 minutach Londyn mocno wybronil poziom oporu I zaczela sie realizacja zyskow.

Posumowujac: nowa platform I opcje konczace sie co 5min (nie jestem do tego przyzwyczajony), brak zdecydowania w dzisiejsze wejscia spowodowaly, ze dzien zamkniety na minusie. Jutro tez jest dzien! ;)

post-7140-0-73848800-1376502832_thumb.png

post-7140-0-19332200-1376502847_thumb.png

post-7140-0-04059800-1376502856_thumb.png

post-7140-0-90991100-1376502865_thumb.png

Edited by Osek22

No dobra, kolejny dzien.

Wejscie 1     plus

Drugi test wsparcia na 3278 dal signal do wejscia. Minimalnie spoznione wejscie, ale mam jeszcze ten stary nawyk, gdzie potrzebuje potwierdzenia. Idealne wejscie powinno byc jakies 3 pipsy nizej.

post-7140-0-31664700-1376597582_thumb.png

Wejscie 2:    plus

Kolejna seria testow  wsparcia 3278 (3 godziny pozniej) zakonczona niepowodzoniem swiadczyla o sile poziomu. Po drugim tescie wejscie, znow troche spoznione, ale bezpiecznie.

post-7140-0-71614700-1376598790_thumb.png

Czesto mam ladnie poznaznaczane poziomy wejsc, ale brak jescze zdecydowania. jednak 3 tyg poza rynkiem zrobily swoje, ale forma wraca;)

Chwilowo nie wrzucam screenow z MT4 bo mam naprawde dziwne przeklamania cenowe. Cena z wykresu czesto ma sie nijak do MT4. To chyba jest zwiazane z roznica czasu miedzy platformami, ale na tym popracuje jutro lub w weekend.

Edited by Osek22

Nie wiem jak jest w 24option ale np w Exbino mają uśredniony kurs z bid i ask. Jeśli doliczyć do tego ruchomy spread, plus dostawce sygnału to rzeczywiście mogą być takie rozbieżności. A przez takie coś - brokerzy opcji mogą nas kroic jak chcą ;)

@Osek22: gratuluję rozwagi i powrotu do formy. Póki co studuję (siermiężnie mi to idzie) forksowe teorie i z uwagą podglądam praktyków. Powodzenia. ;)

Brawo Osek,jak chcesz, to potrafisz ;)) Ja nie mam chyba za bardzo nerwow ostatnio wchodzic w pozycje 5-10 min przed zamknieciem, wole dluzsze, wtedy jak jest test poziomow wsparcia (oporu) na wyzszych TF, to i trend jest trwalszy, i latwiej wtedy wstrzelic sie z tradem. Zreszta nie ma nic lepszego, jak obserwacja ruchow ceny na innych poziomach, kiedy Ty jestes o kilkadziesiat pipsow od calego wariactwa i przygladasz sie spokojnie temu z innej perspektywy ;))

Edited by jolero

No musze sie wstrzelic znowu, ale juz jest OK. Ja z kolei nie wiem czy chcialoby mi sie czekaz az rynek dotrze do poziomow S/R na wyzszych TF'ach. Tu raczej w gre wchodzi juz bardziej uklad swiec niz poziomy wsparcia I oporu. Widzialem jednak, ze Ty tez wchodzisz w 'krotkie'  opcje

Nowy tydzien czas zaczac. Dzis 3 wejscia:

Wejscie 1 - minus

Juz sie to wczesniej mi przydarzylo kiedy potrafie przewidziec kierunek, ale zakonczenie opcji sprawia figla. I tak dzisiaj tuz przed zakonczeniem opcji zrobila sie konsola, opcja nie weszla a chwile poziej (bodajze 3 min) cena wywindowala w moim kierunku. Coz, zdarza sie. Jesli spojrzycie na screen W2 to wszedlem 12.29 a expire bylo 12:40.

Wejscie 2  -  plus

Cena obronila wazny poziom 3344 wiec wszedlem w CALL. Jak widac kilka minut poznie okazalo sie to trafna decyzja.

post-7140-0-98226900-1376936190_thumb.png

Wejscie 3 - plus

Z ukladu swiec wszystko wskazywalo na podbicie przed 14 czasu UK I bylem bardzo blisko zeby sie pomylic - choc na poczatku cena podazala w moim kierunku. Generalnie jestem BARDZO niezadowolony z tego wejscia I chyba mialem przy tym wszystkim wiecej szescia niz rozumu:) Bylo cieplo a weszlo przez 0.3 pipsa!

post-7140-0-83358100-1376936482_thumb.png

W 3. przykładzie Ci się rzeczywiście przyfarciło. Gartuluję. ;)

Planujesz jakieś regularnie podsumowania/raporty działalności, np. raz w tygodniu z podaniem ilości wejść i końcowym wynikiem?

Jak zauważyłeś przyglądam się intensywnie i po foreksie, opcje to moja druga najpoważniejsza sfera zainteresowań.

Było by miło, gdybyś ku zachęcie takie skrócone zestawienia regularnie wrzucał. ;)

Robert, chwilowo zawiesilem opcje, wrocilem do forexu. Nie wiem czy jest tu sens wrzucac wejscia forexowe, ale lepiej na tym wychodze niz na opcjach narazie;)

Wątek ma tytuł "Dziennik Oska" zatem nie widzę problemu. Szczerze mówiąc mnie bardziej kręci sam forex, ale nie gardzę żadną alternatywą o ile da mi w dłuższej perspektywie wymierne pieniądze.

---

Źeby był porządek, to możesz: 1/ poprosić o przeniesienie do działu, pt. forex (tak będzie najprościej, bo będziesz miał zachowaną całą swoją historie aktywności, ale nie wiem, czy administracja się zgodzi, bo to jednak lekki off topic); 2/ założyć nowy wątek w odpowiednim dziale i budować historię swojej inwestycyjnej aktywności od nowa, ale już tylko w oparciu o forex. W tej sytuacji będzie wszystko w porządku i w razie czego będziesz mógł wrócić do wątku nt. opcji, jeśli zmienisz zdanie. 

W przypadku "bramki nr 2", koniecznie puść info do ludzi, którzy korespondowali z Tobą w wątku, bo pewnie będą ciekawi jak sobie radzisz, a obie dziedziny w pewien sposób o siebie "zachaczają", więc nie jest to wcale niedorzeczne.

Wątek ma tytuł "Dziennik Oska" zatem nie widzę problemu. Szczerze mówiąc mnie bardziej kręci sam forex, ale nie gardzę żadną alternatywą o ile da mi w dłuższej perspektywie wymierne pieniądze.

---

Źeby był porządek, to możesz: 1/ poprosić o przeniesienie do działu, pt. forex (tak będzie najprościej, bo będziesz miał zachowaną całą swoją historie aktywności, ale nie wiem, czy administracja się zgodzi, bo to jednak lekki off topic); 2/ założyć nowy wątek w odpowiednim dziale i budować historię swojej inwestycyjnej aktywności od nowa, ale już tylko w oparciu o forex. W tej sytuacji będzie wszystko w porządku i w razie czego będziesz mógł wrócić do wątku nt. opcji, jeśli zmienisz zdanie. 

W przypadku "bramki nr 2", koniecznie puść info do ludzi, którzy korespondowali z Tobą w wątku, bo pewnie będą ciekawi jak sobie radzisz, a obie dziedziny w pewien sposób o siebie "zachaczają", więc nie jest to wcale niedorzeczne.

Od czasu do czasu bede jakies opcje tez handlowal wiec moze narazie niech to zostanie tutaj. Co do forexu to wole dziennika nie otwerac. Jestem scalperem I nie chcialoby mi sie wszystkich wejsc wrzucac na forum:)

Ok. dzięki za info, w takim razie czekam na wieści z "frontu'. Powodzenia. ;)

Jakieś tam blade (czyt. teoretyczne) pojęcie nt. scalpingu mam zatem nie dziwię się.

Cześć wszystkim. Jestem nowy w tym temacie ale chciałem podziękować Osek22 bo jego zrzuty z wykresami świecowymi rozjaśniły mi ich zasadę. Myślę, że w przyszłym tygodniu zakończę czytanie i ... :huh: