Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Dyzio

Handicap azjatycki - o co w tym chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie temat mówi za siebie. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o handicapie azjatyckim, czy to się opłaca, czy są jakieś strategie, czy na forum jest ktoś kto ma w tym jakieś doświadczenie.

Przejrzałem dział Bukmacherstwo i nie znalazłem nic o handicapie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja równiez prosiłabym o odpowiedź. Najlepiej gdyby ktoś to tak szczegółowo opisał :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Handicap azjatycki (AH) jest bardzo fajny :) W przeciwieńswtie do zwykłych handicapów, tutaj nie mamy możliwości grania remisu, czyli stawiamy na wygraną jednego lub drugiego zespołu. W przypadku remisu, zwracana jest nam stawka lub jej połowa.

Rozpisane dokładniej:

AH +0.00   wygrywamy jeśli nasza drużyna wygra, remis to zwrot

AH +0.25   wygrywamy, jeśli nasz zespół wygra, remis to zwrot 50% stawki

AH +0.50   wygrywamy, jeśli nasz zespół wygra lub zremisuje

AH +0.75   wygrywamy, jeśli nasz zespół wygra lub remisuje, a zwrot 50% stawki, gdy przegra dokładnie 1 golem

AH +1.00   wygrywamy, jeśli nasz zespół wygra lub zremisuje; w przypadku przegranej różnicą jednej bramki otrzymujemy naszą stawkę

AH +1.25   wygrywamy, jeśli nasz zespół wygra lub zremisuje, a gdy przegrywa dokładnie jednym golem zwracają nam 50% stawki

Reszta analogicznie.

Sam staram się grać tym sposobem (połówkami, czyli albo wygrywam albo cała stawka wraca) i go polecam. Niektórzy bukmacherzy dają możliwość grania połówkami (0,5), a inni ćwiartkami (0,25) lub tym i tym.

Mam nadzieję, że udało mi się ten temat rozjaśnić trochę :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mowiac prosto - dodanie przewagi slabszemu przeciwnikowi. w przypadku remisu nastepuje zwrot stawki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, czy Mógłby mi Ktoś bardziej przybliżyć, szczegółowo, jak grać handicapem azjatyckim, jakie są możliwości grania Handicapem na Pinacle Sports ?

Czy można grać na żywo, tak jak na Becie, z możliwością cofania zakładów? Kumpel, ma konto na becie. W  jedną niedzielę, usiadł z kumplem i na Becie ugrali 1000 zł, grali na Tenisa na poszczególne Gamy i na Siatkówkę na Sety.Podobno na Becie jest możliwość wycofania zakładów, jak się gra na żywo? 

Uprzejmie Proszę o pomoc w tym temacie. Czy można grać na pinaclesports, na żywo z możliwością cofania  zakładów, w dodatku z handicapem azjatyckim?

Z Poważaniem wolfwhite1608

Edytowane przez wolfwhite1608

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta