Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
gabinowa

HARIKA - INVEST

Recommended Posts

Firma Harika Ev emlak TIC biuro znajduje się w mieście Alanya, Mahmutlar

Działamy w trzech segmentach  turystyka, nieruchomości  oraz - inwestycje

 

Te trzy obszary uzupełniają się  i tworzą  całościową budowę biznesu. 

Sprzedaż nieruchomości: na Dominikanie, Tajlandii (Phuket), Czarnogóra  Chorwacja a w niedługim czasie  również

 w Stanach Zjednoczonych ( Floryda )

 

PODSTAWOWE ZASADY STRATEGII :

 

Firma Harika Ev emlak TIC                                             

 

 Kierownictwo Firmy rozumie to w taki sposób  "Sukces naszych partnerów - sukcesem Firmy "

 

- Profesjonalnie właściwe zarządzanie.

 

 Najważniejszą zaletą - Projektu Â«harika-INVEST»  - to  najwyższy stopień atrakcyjności dla - Inwestorów.

 Inwestowanie np: na etapie rozpoczęcia budowy - Inwestor otrzyma  dokładny harmonogram swoich zysków.

 

Każdy inwestor może zainwestować na dowolnym etapie w -  nieruchomość.

 

 

To Twoja strategia inwestycyjna.

Cieszymy się na współpracę  !

 

 

http://www.harika-invest.com/ru/arenda-nedvizhimosti.html

 

Więcej w późniejszych postach na bieżąco 

Edited by gabinowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawy projekt,nowy sposób na życie na wysokim poziomie.Warto sie tym zainteresować i poznać więcej szczegółów.Z tego co wiem to jest gotowych do sprzedania ponad tysiąc apartamentów.W przyszłych latach bedą też nowe miejsca inwestowania jak Chorwacja,Czarnogóra,Dominikana a nawet Floryda.To wyjątkowy projekt,można w krótkim okresie czasu zostać właścicielem nieruchomości,którą można wynająć i mieć pasywny dochód. Warto zaangażować sie w taki projekt i zmienić swoje życie.Koszty wejścia do tego projektu niewielkie w porównaniu z korzyściami jakie można osiągnąć.Można inwestować juz na poziomie zakupu ziemi pod apartamentowce.Otrzymujemy harmonogram naszych zysków,możemy więc na bieżąco sledzić co dzieje sie z naszymi pieniędzmi.Okres realizacji inwestycji to 1 do 1.5 roku,zyski do 30% w skali roku.
Jeżeli nie masz pieniedzy na inwestowanie firma umożliwia Ci zarobienie dużych pieniedzy w swoich innych projektach powiązanych z Harika Invest.To profesjonalnie przygotowane programy/projekty/ przez właścicieli firmy.
Jak tego dokonać ,jak zarobić pieniądze dowiesz sie na naszych spotkaniach w każdy wtorek,środę,czwartek o 21.00

Edited by cyptom1

Share this post


Link to post
Share on other sites

cyptom1 w jakim dialekcie piszesz? :)

Jack,sorry,miałem cos z kompem.Już poprawione. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalszą dyskusję proszę kontynuować tylko w części prywatnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Wypłata instant  + wszedłem za 500$ w następne kółko 
  • Ja PRDL, co to za noname. Pierwsze słysze o jakimś Motel.tv. Serio 300 000 subskrybentów, ja bym wolał mieć teraz 300 000, ale bitcoinów, albo ton złota. A tu jakiś kolejny pacaj się pokazuje i teraz jest znany z tego że jest znany, bo został zacytowany przez TVP. Czy TVP zaczyna się bawić w oferowanie reklamy jakimś niedoszłym poetom za grosze jak jakiś neobux albo easyhits4u. Co to k*** ma być? Czy ten gość miał jakiś ciekawy pomysł na swoje życie? Sądząc po jego swetrze i sposobie mówienia, NIE. Edytowane: Zrobiłem krótką kwerendę na temat tego "znanego youtubera" i pierwsze co się rzuciło w wynikach wyszukiwania to jego konflikt z TVP i ... strona do serwisu Patronite. Naprawdę, znak czasów, żebractwo przeniosło się do Internetu a wszystko co Ci ludzie produkują można streścić w jednym zdaniu : "Panie, daj piątaka." Co za wysyp beztalencia. Powinni tego zabronić, bo już naprawdę nie można zdzierżyć mielenia tysiąc razy tego samego newsa na tysiącu różnych kanałów, gdzie każdy tfurca chce zabłysnąć elokwencją, nie śmiesznym żartem albo ewidentną zdolnością do usypiania gawiedzi w ciągu 20 sekund od włączenia filmu. Nawet ja coś robię tutaj za darmo i z potrzeby serca i nie napierdalam Wam po oczach reklamami w stopce, chociaż mógłbym. A robienie sobie zawodu z przemielania tych samych nieśmiesznych tematów kiedyś wszystkim odbije się niewyobrażalną czkawką. By się wziął jeden z drugim do jakiejś porządnej roboty, może są jakieś rowy melioracyjne do odczyszczenia po zimie. Za komuny taki imbecyl by chodził na strajki studenckie, bo każą mu przechodzić w czasie studiów studium wojskowe. Dalej już mi się nie chce pisać, czas wracać do pracy.  
  • Skrytykował państwowy program.  
  • Witam wszystkich , am pytanie jako nowicjusz, moja strona obecnie wygląda tak jak na załączonym pliku Pytanie moje dlaczego obecnie co 20min mogę otrzymac jedynie 1,25 satoshi oraz dlaczego , choć staram się co 20 min wycofywać te satoshi to ma caly czas i tak taką samą sumę  tj. 0.00158400 BNB  oraz  0.00000090 BTC Z gory dziękuję za pomoc, Pozdrawiam wszystkich      
×