Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

gabinowa

HARIKA - TURYSTYKA, PODRÓŹE

Recommended Posts

Szanowni Państwo !

MAM ZASZCZYT PRZEDSTAWIĆ PAŃSTWU PRZYSZŁ

Edited by gabinowa

Projekt,  którego każdy powinien  - wysłuchać !

Przystąpienie do Projektu to:

120 Euro jednorazowo !

Marketing tylko 2 osoby polecone

2 matryce 2×2 : niebieska i złota

wprowadziłem 5 osób do harika. Od dwoch miesięcy jedna wielka kupa. Nic sie nie ruszyło :( 

• Like 1

Ladziu nie wiem po co to zrobiłeś Regulamin wyraźnie mówi Twoja kwalifikacja to 2 osoby oczywiście możesz  więcej natomiast pytanie po co marketing polega na zamykaniu się martyc i robi sie to z Grupą kazdy pilnuje swojej matrycy i musi być ok kazdy wtedy wie co się dzieje w poszczegolnej matycy a od czasu do czasu ustalamy co najpirew i u kogo zamykac ale Tobie chyba nie trzeba tego tlumaczyc na dodatek ja i moi ludzie myslimy tylko pozytywnie jesli ktos chce narzekac nie tedy droga 

Ja nie narzekam tylko stwierdzam fakty od dwóch miesiecy matryca moja i moich poleconych stoi. Więc mowienie ze wprowadzasz dwie osoby i zarabiasz to naginanie rzeczywistości. Prawda jest taka ze jesli nie wprowadzasz kolejnych osób i zadbasz o swoj interes to mozna zapomniec o zwrocie inwestycji a co dopiero zarobieniu kasy

• Like 2

Dokładnie tak, jak pisze Gabi. No nie wiem jak to jest z tą kupą o której pisze @ladziu :D widząc informacje od Marii wciąż się zamykają jakieś matryce w grupie polskiej to jednak ludzie pracują, może wolniej bo wiadomo- okres wakacyjny ale jednak coś się dzieje!. W sumie nie trzeba nawet daleko szukać - nasza grupa, która załozyła tutaj ten folder robi to wciąż niezmiennie razem, razem się uczymy i razem brniemy w podskokach przez kolejne etapy. Oby tak dalej a sukces przyjdzie szybciej niż sie tego spodziewamy :)

Dzięki, że trafiłam właśnie tu  Kochani:)

@Ladziu ale o czym Ty piszesz?, marketing mówi, że każdy wprowadza po 2 osoby, nie Ty 5 czy 10 osób, KAżDY znaczy KAŹDY, i nie można mówić swoim ludziom, że wchodź, jakoś to będzie, moze się uda, bo tu nic się samo nie uda i pieniądze z nieba nie spadną przecież. Każdy wchodząc musi zaprosić min. 2 osoby i koniec :), a jesli ktoś ma z tym problem pracując z grupą ZAWSZE znajdzie się właściwie rozwiązanie i ZAWSZE efektem końcowym będzie sukces.

Edited by Inka

Ladziu tylko jesteś w innej grupie :) To oczywiście ,że musimy później przekazać naszą wiedze swoim poleconym ;)

Za darmo nic nie ma. Ale wiadomo jak działa marketing wielopoziomowy , trzeba tu dbać o każdego.

Co do grup to kazdy chwali swoją i szczerze mówiąc juz sie pogubiłem która jest która i kto jest liderem jakiej grupy. Powodzenia zycze a Rosjanom tak bardzo bym nie ufał bo patrząc chocby na kilka zdjęc z folderów widac ze te apartamenty stoja na blokowiskach. Nie mówie tu o wszystkich bo sa i ładne zdjęcia zrobione. Ja generalnie sie zawiodłem na tym matriksie mimo ze zostalem zasponsorowany. Moi poleceni jednak nie a znajdują się w tej samej sytuacji. 

Edited by ladziu

Hmm, @ladziu...przyjrzałam się Twojej matrycy, i jesli posługujesz się tym samym username (dość specyficzny nick więc pewnie tak), to powiem szczerze, że nie widzę tam pod Tobą 5 osób a co najwyżej dwie, w tym jedna z nich nie musi być od Ciebie. Ale ja nie o tym chciałam :P

Apartamenty - wiadomo - ich położenie oraz ogólny status zależy od ich ceny, wiadomym jest, że apartament za 60000 euro nie może się równac z tym za 120000 euro i nie chodzi tu tylko o różnicę w ich metrażach ale również w położeniu. I powiem szczerze, że za 120 euro to bardzo chętnie stanę się posiadaczem nawet tego najmniejszego w blokowisku i absolutnie nie będę narzekać.

A zaufanie do Rosjan...to też pojęcie względne ale pamiętać należy, ze biznesów nie robi się na zaufaniu ale przede wszystkim na wiedzy, a wiedzę na temat naszego apartamentu będziemy mieć dopiero oglądając go "na żywo" będąc na progu jego nabycia czyli zamieszkując w matrycy zielonego lub złotego domku.

Edited by Inka

Inka oni mają umowe dżentelmeńską ,że oddają nadwyżke tylko pytanie gdzie... Bo nadwyżke zawsze leci pod moich poleconych. Wtedy czują się wspierani :)

Hmm, @ladziu...przyjrzałam się Twojej matrycy, i jesli posługujesz się tym samym username (dość specyficzny nick więc pewnie tak), to powiem szczerze, że nie widzę tam pod Tobą 5 osób a co najwyżej dwie, w tym jedna z nich nie musi być od Ciebie. Ale ja nie o tym chciałam :P

Nie widzisz bo osoby które wprowadziłem poszły pod inne. Bo uwierzyłem ze ja pozniej rowniez kogos dostane bo tak miala byc budowana grupa . Ja nie mam powodu zeby bajki opowiadac. 

post-2749-0-93249900-1375959686_thumb.jpg 

1 zdjęcie - Właściciele dużych Firm budowlanych ściśle współpracujących z  "Harika Travel, Ev emlak Ltd"

post-2749-0-52691200-1375957886_thumb.jpg

2 zdjęcie - Właściciele Spółki  "Harika Travel, Ev emlak Ltd"

Już w najbliższą sobotę 10 sierpnia 2013r na zaproszenie Firmy Harika

Maria Grzegorek oraz Liderzy Grupy polskiej  wylatują do Alanyi

PROGRAM POBYTU W ALANYI 10 - 17 SIERPNIA 2013

10.08.2013 wylot do Alanyi:

- z Warszawy o godz. 13:10, przylot do Antalyi godz. 17:10, dojazd autokarem do Alanyi (2 godziny), zakwaterowanie w hotelu MESUT- ALANYA

- z Poznania o godz. 21.00, przylot do Alanyi godz. 02.05, dojazd autokarem do Alanyi (2 godziny), zakwaterowanie w hotelu MESUT - ALANYA

1.dzień - niedziela

spotkanie partnerów w holu Hotelu z właścicielami firmy Harika-EV w celu zapoznania się. Odpoczynek na plaży

2.dzień - poniedziałek

spotkanie liderów w siedzibie firmy, omówienie planów, wieczorem konferencja  on-line z biura firmy

3.dzień - wtorek

wyjazd  na obejrzenie nieruchomości od godz. 09:00-21:00 przerwą na obiad w Hotelu Gold City & Spa

4.dzień - środa,

rafting (spływ na pontonach w dół rzeki - 15 km)

5.dzień - czwartek

wycieczka na zakupy i odpoczynek na plaży

6.dzień - piątek

odpoczynek na plaży. Wieczorem spotkanie w Hotelu  z Vladimirem i Ludmiłą

7.dzień - sobota

czas wolny : basen, plaża.

Pożegnanie.

Powrót do kraju, tj.

Około godz. 14:00 wyjazd Grupy "poznańskiej" z Hotelu Mesut na lotnisko w Antalyi.

Wylot do Poznania godz.18:00 , Przylot do Poznania godz. 20:10

Około godz.23:30 wyjazd Grupy "warszawskiej"z Hotelu Mesut na lotnisko w Antalyi.

Wylot do Warszawy w niedzielę godz.02:50 , przylot do Warszawy 04:45

UWAGA! UWAGA! UWAGA !

Na przełomie listopada i grudnia odbędzie się ogólna impreza Spółki «Harika-Ev» i «Harika-Travel".

Odbędzie się ona w Republice Dominikany. Impreza potrwa 14 dni i będziemy tam mieszkać w większości w pięknych apartamentach lub 5 * hotelu.

Plan pobytu:

1) wakacje na plaży z koktajlem z owoców tropikalnych przy różnych konkursach zespołowych;

2) Karnawał (każdy uczestnik zobowiązany do zaopatrzenia się w kostium pirata);

3) Walne Zgromadzenie partnerów (2 dni), (konkurs na najlepszą piosenkę zespołu i wiersz), fascynujący program ciekawych pokazów;

4) Regatty (3 dni)

5) pokaz nieruchomości;

6) spływ;

7) jeep safari na wyspie;

8) Spearfishing (opcjonalnie).

UWAGA! Nagrody z konkursowe!

Warunkiem uczestnictwa w programie jest:

Przejście 5 cykli w niebieskim i złotym bordzie projektu «Harika-Travel», lub przejście matrycy "od niebieskiego do złotego domu" w projekcie «Harika-Ev».

Dla najbardziej aktywnych uczestników będzie 10 miejsc zarezerwowanych przez administrację.

Do zobaczenia na Dominikanie!

Definicja głupoty: ciągle robić to samo i spodziewać się innych rezultatów.
Cytat przywoływany jest w tekstach o różnej tematyce. 
Ale faktem jest, że to mądre zdanie!
Czasami tkwimy w jakiejś strukturze, poruszamy się utartym torem i narzekamy, że nic nam się w życiu nie udaje.

Wciąż mamy pod górkę, gdy inni, jak obserwujemy  
z zazdrością, odnoszą sukces za sukcesem.

No to jak to jest, że tamci mają, a ja nie mam! To niesprawiedliwe!

Tyle, że nie mamy ochoty zastanowić się lub zapytać wprost jak oni odnieśli sukces !
GABI  TEAMS 

Dziś przekażę Ci 8 najważniejszych cech, które powinieneś posiadać, jeśli chcesz stać się człowiekiem sukcesu.

1. PASJA

To całkowita podstawa każdego wielkiego sukcesu. Aby osiągnąć coś naprawdę gigantycznego - musisz kochać to co robisz. Musisz działać pod wpływem prawdziwej pasji. A skąd będziesz to wiedzieć? Jeśli byłbyś skłonny komuś płacić, abyś mógł wykonywać swoją pracę - to znalazłeś pasję! Zastanów się, czy teraz robisz to co naprawdę uwielbiasz robić? Czy potrafiłbyś wstawać codziennie o 5 rano, aby wykonywać swoją pracę?
Jeśli jeszcze nie masz pasji - znajdź ją! Co tak naprawdę Cię fascynuje? Co chciałbyś robić w swoim życiu? Kim chciałbyś być? Czemu byłbyś skłonny się poświęcić?
Prawdziwa pasja podniesie całe Twoje życie na wyższy poziom. Doda Ci sił. Rozpali entuzjazm. To jak odepchnięcie się od dna - pozwala całkowicie zmienić obecne postrzeganie świata. Nadaje życiu nowego sensu. Daje kolejną szansę. Pozwala zacząć podróż na szczyt. Pasja to paliwo w Twojej rakiecie sukcesu.
„Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz.â€
Colin P. Sisson

2. PRACA

Musisz włożyć w to co robisz dużo pracy. Może to wydawać się trudne - ale jeśli to co robisz jest Twoją pasją - praca nie będzie Cię męczyć. Może to być nawet jak zabawa. Wszyscy najlepsi sportowcy, od golfistów po skoczków narciarskich, traktują swoją pracę właśnie jak zabawę. Są najlepsi, bo nie muszą walczyć sami ze sobą, aby pracować - oni to uwielbiają.
Zawsze wygrywają Ci, którzy najciężej pracują realizując swoją pasję. Więc jeśli chcesz sukcesu - musisz na niego zasłużyć. Dlatego cały czas pracuj, a zobaczysz, że w końcu się uda.
„Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność.â€
Thomas Edison

3. MISTRZOSTWO

Musisz być w czymś dobry. Tylko jak to zrobić? To proste. Wystarczy ćwiczyć! Codziennie. Nie potrzebujesz talentu, pieniędzy, ani niczego innego, aby stać się w czymś dobrym. Ćwicz. Znajdź jedną rzecz i ciągle się udoskonalaj w jednej dziedzinie. Stań się ekspertem. Bądź człowiekiem do którego wszyscy się zwracają.
W czym chciałbyś być najlepszy? Co dotychczas przychodziło Ci z łatwością? Znajdź tę jedną dziedzinę i stań się w niej mistrzem. Zauważ, że nie musisz TERAZ być w czymś najlepszy. Skup się na tym, w czym mógłbyś być najlepszy w przyszłości, jeśli pracowałbyś wystarczająco ciężko.
„Bardziej niż cokolwiek innego - przygotowywanie się jest sekretem do sukcesu.â€
Henry Ford

4. SKUPIENIE

Skup się tylko na jednej rzeczy. Skoncentruj się na jednym zadaniu, aż doprowadzisz go do końca. Nie rób niczego innego, nie zastanawiaj się - działaj. Będzie wiele spraw, które będą odwracały Twoją uwagę - nie pozwól na to! Nie pozwól sobie na marnowanie czasu - rób swoje. Znajdź tę jedną rzecz wartą Twojego zaangażowania i trzymaj się jej. Miej zawsze tylko jeden najważniejszy cel.
„Jeden pomysł na raz - to właśnie tyle, ile możesz zdzierżyć.â€
Henry Ford

5. MOBILIZACJA

Zmuszaj się do działania. Motywuj się. Mobilizuj. Popychaj na przód. Codziennie wykonuj chociaż jeden krok. Nie marnuj dnia - pracuj. Czasem będziesz musiał walczyć ze sobą, czasem będziesz miał gorszy dzień - ale pamiętaj - nawet najmniejszy krok przybliża Cię do celu. A to oznacza, że wystarczy codziennie zrobić chociaż najmniejszą rzecz, a to już gwarantuje sukces! Nawet największy mur budowany jest cegła po cegle. Dlatego wystarczy, że skupisz się na tym, aby położyć idealnie jedną cegłę na raz - a mur powstanie sam i nawet nie będziesz wiedział kiedy.
„Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna!â€
Napoleon Hill

6. WYTRWAŁ

post-2749-0-07398400-1375957234_thumb.jpg

post-2749-0-68548600-1375957252_thumb.jpg

Edited by gabinowa

Ladziu,Inka ma rację „nie można mówić swoim ludziom, że wchodź, jakoś to będzie, moze się uda, bo tu nic się samo nie uda i pieniądze z nieba nie spadną przecież.â€To profesjonalne projekty,tutaj nie może być mowy o przypadkowości.Nie można mówić ,że się uda,wszystko wynika z czegoś ,z naszych działań.Jeżeli dobrze pracujemy,nie popełniamy błędów lub popełniamy ich mało i korygujemy nasze działania w razie potrzeby to posuwamy się do przodu.Jezeli wprowadziłeś 5 osób  i zarejestrowałbyś je pod siebie i swoich poleconych to na pewno zamknąłbyś przynajmniej jedną matryce,tę swoją.Jeżeli zaufałeś sojemu sponsorowi i przekazałeś jemu do dyspozycji swoich poleconych to zapytaj go co chce z tym zrobic teraz ,niech weżmie odpowiedzialność za swoje dzialania i teraz Tobie pomoże.Jeżeli jest osobą odpowiedzialna to na pewno pomoże ,jeżeli nie,to nie powinien znaleśc się w tym projekcie.Tutaj nie ma miejsca dla takich osób.Tutaj ludzie muszą ze sobą współpracować, a nie wykorzystywać jeden drugiego.Niech Twój sponsor przeczyta regulamin Hariki,bo chyba go nie zna i zacznie działać.Tutaj trzeba przewidywać jakie będą efekty naszego działania,tak jak w szachach parę posunięc naprzód.Potrzebna też jest cierpliwość i wszystko można naprawić. Nikt przecież nie obiecywał,że kupisz apartament po paru miesiącach.Nie ma co się dołować ,tylko działać. :) A kupienie nawet małego apartamentu w "blokowisku" jak to nazywasz ,inwestując 120 euro i pobierając po drodze tysiące euro bonusów to mało,zapomniałeś o tym? :) 

Ladziu,Inka ma rację „nie można mówić swoim ludziom, że wchodź, jakoś to będzie, moze się uda, 

cyptom1 chyba nie sugerujesz ze cos takiego powiedzialem ludziom ktorych wprowadzalem? A o apartamentach juz się nasłuchałem ze juz nie chce tych bajek komentować. W ogóle juz nie chcę tu pisac. Zycze powodzenia bo takowe Wam sie przyda. 

Edited by ladziu

Dalszą dyskusję proszę kontynuować tylko w części prywatnej.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Wypłata instant  + wszedłem za 500$ w następne kółko 
    • Ja PRDL, co to za noname. Pierwsze słysze o jakimś Motel.tv. Serio 300 000 subskrybentów, ja bym wolał mieć teraz 300 000, ale bitcoinów, albo ton złota. A tu jakiś kolejny pacaj się pokazuje i teraz jest znany z tego że jest znany, bo został zacytowany przez TVP. Czy TVP zaczyna się bawić w oferowanie reklamy jakimś niedoszłym poetom za grosze jak jakiś neobux albo easyhits4u. Co to k*** ma być? Czy ten gość miał jakiś ciekawy pomysł na swoje życie? Sądząc po jego swetrze i sposobie mówienia, NIE. Edytowane: Zrobiłem krótką kwerendę na temat tego "znanego youtubera" i pierwsze co się rzuciło w wynikach wyszukiwania to jego konflikt z TVP i ... strona do serwisu Patronite. Naprawdę, znak czasów, żebractwo przeniosło się do Internetu a wszystko co Ci ludzie produkują można streścić w jednym zdaniu : "Panie, daj piątaka." Co za wysyp beztalencia. Powinni tego zabronić, bo już naprawdę nie można zdzierżyć mielenia tysiąc razy tego samego newsa na tysiącu różnych kanałów, gdzie każdy tfurca chce zabłysnąć elokwencją, nie śmiesznym żartem albo ewidentną zdolnością do usypiania gawiedzi w ciągu 20 sekund od włączenia filmu. Nawet ja coś robię tutaj za darmo i z potrzeby serca i nie napierdalam Wam po oczach reklamami w stopce, chociaż mógłbym. A robienie sobie zawodu z przemielania tych samych nieśmiesznych tematów kiedyś wszystkim odbije się niewyobrażalną czkawką. By się wziął jeden z drugim do jakiejś porządnej roboty, może są jakieś rowy melioracyjne do odczyszczenia po zimie. Za komuny taki imbecyl by chodził na strajki studenckie, bo każą mu przechodzić w czasie studiów studium wojskowe. Dalej już mi się nie chce pisać, czas wracać do pracy.  
    • Skrytykował państwowy program.  
    • Witam wszystkich , am pytanie jako nowicjusz, moja strona obecnie wygląda tak jak na załączonym pliku Pytanie moje dlaczego obecnie co 20min mogę otrzymac jedynie 1,25 satoshi oraz dlaczego , choć staram się co 20 min wycofywać te satoshi to ma caly czas i tak taką samą sumę  tj. 0.00158400 BNB  oraz  0.00000090 BTC Z gory dziękuję za pomoc, Pozdrawiam wszystkich