Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

MrKB

TravelTeam

Recommended Posts

Witajcie!

TravelTeam jest to grupa inwestorów aktywnie działająca w każdej gałęzi ekonomii lecz skupiająca się na marketingu wielopoziomowym.

Nasz zespół ma za sobą sporo dużych sukcesów i osiągnięć , razem z grupą budujemy dochód pasywny który zapewni dobrobyt nam wszystkim :)

Aby dołączyć do zespołu napisz prywatną wiadomość do mnie. Opowiem Ci na jakiej zasadzie działamy i gdzie inwestujemy. Ty wybierzesz kierunek w którym chciałbyś się rozwijać.

Przeprowadzamy różnego typu szkolenia , które pomogą Ci osiągnąć sukces.

Pozdrawiam!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Wypłata instant  + wszedłem za 500$ w następne kółko 
    • Ja PRDL, co to za noname. Pierwsze słysze o jakimś Motel.tv. Serio 300 000 subskrybentów, ja bym wolał mieć teraz 300 000, ale bitcoinów, albo ton złota. A tu jakiś kolejny pacaj się pokazuje i teraz jest znany z tego że jest znany, bo został zacytowany przez TVP. Czy TVP zaczyna się bawić w oferowanie reklamy jakimś niedoszłym poetom za grosze jak jakiś neobux albo easyhits4u. Co to k*** ma być? Czy ten gość miał jakiś ciekawy pomysł na swoje życie? Sądząc po jego swetrze i sposobie mówienia, NIE. Edytowane: Zrobiłem krótką kwerendę na temat tego "znanego youtubera" i pierwsze co się rzuciło w wynikach wyszukiwania to jego konflikt z TVP i ... strona do serwisu Patronite. Naprawdę, znak czasów, żebractwo przeniosło się do Internetu a wszystko co Ci ludzie produkują można streścić w jednym zdaniu : "Panie, daj piątaka." Co za wysyp beztalencia. Powinni tego zabronić, bo już naprawdę nie można zdzierżyć mielenia tysiąc razy tego samego newsa na tysiącu różnych kanałów, gdzie każdy tfurca chce zabłysnąć elokwencją, nie śmiesznym żartem albo ewidentną zdolnością do usypiania gawiedzi w ciągu 20 sekund od włączenia filmu. Nawet ja coś robię tutaj za darmo i z potrzeby serca i nie napierdalam Wam po oczach reklamami w stopce, chociaż mógłbym. A robienie sobie zawodu z przemielania tych samych nieśmiesznych tematów kiedyś wszystkim odbije się niewyobrażalną czkawką. By się wziął jeden z drugim do jakiejś porządnej roboty, może są jakieś rowy melioracyjne do odczyszczenia po zimie. Za komuny taki imbecyl by chodził na strajki studenckie, bo każą mu przechodzić w czasie studiów studium wojskowe. Dalej już mi się nie chce pisać, czas wracać do pracy.  
    • Skrytykował państwowy program.