Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Molcz

od czego zaczac ?

Recommended Posts

Witam, czy jest ktos w stanie napisac taki krotki poradnik dla poczatkujacych uploaderow co i jak ? Do jakiego prpgramu najlepiej wejsc zeby najwiecej zarobic i w jakim kierunku podazac, aby miec pobrania itd. ? Jest to bardzo interwsujacy sposob na dorobienie, ale nie mam o tym bladego pojecia.

Zależy, czy chcesz bawić się w PPA (download z ankietą i numerem fona) czy PPD (zwykły download, kasa od 1000 ściągnięć). W drugim przypadku jest łatwiej - fora warezowe z filmami, programami; jednak hajs mały.

PPA to rzecz złożona i czasochłonna, wymaga m.in. posiadania strony, szukania niszy, pozycjonowaniu. Ł

W przypadku PPA musisz się liczyć z tym, że będziesz raczej a na początku uploadował raczej fejki, przez co będziesz oszukiwał ludzi i od czasu do czasu dostaniesz nie miłą wiadomość itd.

Rozumiem, że schemat jest następujący.

1.Wrzucamy pliki do jednego z programów który płaci np AC

2.Rozrzucamy linki do tych plików po czeluściach internetu [ fora warezowe itp ]
 ( co w przypadku braku naszej twórczości może wiązać się z łamaniem praw autorskich czyt. piractwem )
+możemy utworzyć strone internetową, którą będziemy "pozycjonować" i "promować" w internecie

3.Program płaci nam za każde pobranie pliku przez użytkownika

Proszę o potwierdzenie, że źle lub dobrze to rozumiem.

Dodatkowe pytania:
1.Czy użytkownik pobierający plik płaci coś za to serwisowi?

2.Jakie zyski osiągaliście na pocżątku działalności i do jakich udało Wam się je rozbudować, po jakim czasie?

3.Działacie w grupach czy każdy pracuje na swoje konto?

Schemat napisałeś dobry, ale z tym łamaniem praw autorskich, to jakby nie patrzeć, sam crack nim jest :) więc kto się tam przejmuje?

Odpowiedzi:

1. Zdaje się że widziałem Cię w temacie Neobux. Tam jest coś takiego jak MATOMY, gdzie podajesz swój numer tel. i dostajesz 3 smsy premium. Tak samo tutaj to działa, z tym że co kraj to inna usługa premium. Dla Polski nie warto się starać, bo to tylko 1-3$.

2. Po dwóch miesiącach zaczęła wpadać kasa, za każde ściągnięcie mam od 10 do 15 dolarów :D

3. Grupach? Chłopie w PPA działa taka konkurencja, zawiść, współzawodnictwo, że grupa by się nie utrzymała. Nigdy nie chwal się swoją niszą a najlepiej wszelką stronę rób tak by było jak najmniej wejść z POlski :)

Dziękuje za odpowiedź :)  Czyli znając zasady działania, można rozpocząć masowe budowanie Śmiecionetu [ chodzi o reklamy a nie uploadowanie dziadostwa :rolleyes:  ] dla Europy Zachodniej :)
Mam już pare ciekawych pomysłów, zobacze co z tego będzie :cool:

I później napisze o efektach
Pozdrawiam

Zapewniam Cię że od razu efektu nie będzie. Średnio mija dwa miesiące jak ludzie zaczną odkrywać, a ciągłości też nie ma gwarancji - ja w swoim dochodzie mam przerwę, więc kminię coś nowego :)

PPA (download z ankietą i numerem fona) czyli jeżeli ktoś wypełni ankietę i poda numer fona mamy z tego kasę ? To działa bo ostatnio słyszałem, że były z tym problemy.

jednak hajs mały.

To widać, że nigdy w tym na poważnie nie siedziałeś. ;)

Dodatkowe pytania:

1.Czy użytkownik pobierający plik płaci coś za to serwisowi?

2.Jakie zyski osiągaliście na pocżątku działalności i do jakich udało Wam się je rozbudować, po jakim czasie?

3.Działacie w grupach czy każdy pracuje na swoje konto?

1. Zazwyczaj nie, chyba, że chodzi o PPA. Tutaj tak.

2. To zależy na co się zdecydujesz. PPD? PPA? W PPD swego czasu na uploadowaniu można było zarobić naprawdę kupę kasy. Czasy filesonic, wupload, fileserve itp. Systematyczna praca przynosiła coraz lepsze efekty każdego dnia. Powiem szczerze, że w okresie niewakacyjnym, spokojnie można było zarobić ponad 2000 zł (miesięcznie) na czysto (i to były naprawdę super czasy, bez wychodzenia z domu). Bez zbędnego SPAMu i multikont na warezach. Liczy się duży staż i zaufanie na forach (bez fajków, dobre i sprawdzone wstawki).

Na początku potrzeba wielu rzeczy i wydaję się to naprawdę skomplikowane, bo potrzeba wielu rzeczy: Konta premium na serwisach, dobrego neta - najlepiej Shell 100/100 (download/upload), szablony do wklejania wstawek z opisami na forach/warezach, wyselekcjonowana lista for i warezów (najlepiej swoja), przynajmniej 3-4 dobre hostingi, które oferują dobre stawki za pobrania oraz nie kantują na pobraniach, kalendarzyki z premierami, a przede wszystkim dużo zapału i czasu.

3. Jasne, że samemu. Chyba, że dopiero zaczynasz, to warto sobie znaleźć jakiegoś mentora, który Cię podszkoli. ;)

Rozumiem, że schemat jest następujący.

1.Wrzucamy pliki do jednego z programów który płaci np AC

2.Rozrzucamy linki do tych plików po czeluściach internetu [ fora warezowe itp ]

( co w przypadku braku naszej twórczości może wiązać się z łamaniem praw autorskich czyt. piractwem )

+możemy utworzyć strone internetową, którą będziemy "pozycjonować" i "promować" w internecie

3.Program płaci nam za każde pobranie pliku przez użytkownika

1. PPD z 1 hostingiem, który płaci - odpuść sobie od razu - jak pisałem wyżej.

2. Tak, dlatego trzeba przygotować sobie szablony na fora, według ich regulaminu.

3. Przeważnie tak jest, choć nie do końca.

Zeluzg: tak, dokładnie to o czym mówisz. O problemach to słyszałem tylko w Wielkiej Brytanii - która też słynęła z wysokich stawek za ściągnięcie :/ za download z takiego USA słyszałem że średnio 1 dolar leci, a są kraje w których 10$ to minimum :)

Kileros: może źle się wyraziłem, to było porównanie PPA z PPD które się znacząco różnia zarobkami ale i trudnością zarobku. Mówisz że na PPD można było 2000zł zarobić... w PPA są ludzie którzy nawet od 2000$ wzwyż zarabiają a z każdą minutą pracy i pomysłu możesz powiększać zarobek... Jak to mówią, sky's the limit :)

co do PPD to mam dobre fora gdzie mógłbym wrzucać filmy i nawet się brałem za to; problem w tym że znaleźć płacący serwis jest naprawdę ciężko. Dużo serwisów, np. hotfile, usunęło możliwość zarabiania :(

Kileros: może źle się wyraziłem, to było porównanie PPA z PPD które się znacząco różnia zarobkami ale i trudnością zarobku. Mówisz że na PPD można było 2000zł zarobić... w PPA są ludzie którzy nawet od 2000$ wzwyż zarabiają a z każdą minutą pracy i pomysłu możesz powiększać zarobek... Jak to mówią, sky's the limit :)

Tak, wiem o tym. W PPA jak trafisz na dobrą niszę, to możesz zarabiać kokosy, naprawdę nie mała kasa jak na Polskie warunki. I to nawet małym nakładem pracy. Tylko tak jak już wcześniej pisałeś, łatwo się można poddać, bo na efekty trzeba długo czekać

Sam się za to zabierałem, ale na chęciach się skończyło.

co do PPD to mam dobre fora gdzie mógłbym wrzucać filmy i nawet się brałem za to; problem w tym że znaleźć płacący serwis jest naprawdę ciężko. Dużo serwisów, np. hotfile, usunęło możliwość zarabiania [:(]

Jest takie zagraniczne forum, na którym znajdziesz naprawdę pełno hostingów, które płacą za pobrania oraz są w pełni wypłacalne. Nawet na polskich forach znajdziesz info o niektórych z nich.

Znajdę tutaj jakiegoś "mentora" ? Ponieważ jestem kompletnie zielony...a chciałem zacząć uploadować pliki...Dodam, że mam internet 250 mb/s :)

Które serwisy PPD płacą najwięcej i są w miare stabilne ?

Znajdę tutaj jakiegoś "mentora" ? Ponieważ jestem kompletnie zielony...a chciałem zacząć uploadować pliki...Dodam, że mam internet 250 mb/s :)

Proponuje Ciamciaja :)

Siemka..Chcących zająć się uploadem zapraszam na USUNIĘTO.

Edited by Robertpl

Jeżeli ktos ma chce zarabiać uploadując pliki w PPD to jedynym wartym uwagi jest turbobit ponieważ jest stabilny i nie grozi mu usunięcie z dnia na dzień (Rosyjski serwis nie obowiązują go prawa UE) i co najważniejsze wypłacalny.

Co do samych metod uploadowania nie polecam wrzucanie plików na warezy jak to robi 95% uploaderów. Najlepiej stworzyć coś własnego np poradnik (nie grozi nam usunięcie pliku po 2 dniach) i reklamowanie go np na youtube. Sam ma 3 poradniki które tak reklamuje i codziennie wada od 10-20 pobrań co daje około 0.1 $ (dzniennie) nie dużo lecz to tylko 3 poradniki.

Edited by AsBiznesu

Obecnie o tyle ciezko zarobic na PPD ze faktyczne nir liczac turbobita nie ma stabilnego sobrego programu i na warezach jest straszna masowka gdzie ludzie klepia niewiadomo ile botami :/ Jak byl wupload i filesonic to bawiac sie 20 minut dziennie zwlaszcza na serialach(premierowych odcinkach) mozna bylo nawet po 10$ dziennie klepnac :) teraz bez botow i masowki ciezko si wybic :(

PPA to chyba najprostszy zarobek w internecie jaki znam. Obecnie nie zarabiam tym sposobem ale polecam początkującym. Będzie musiał się poduczyć w pozycjonowaniu i tworzeniu prostych stronek na wordpressie. Potem jak masz wiedzę to z górki. Sam wyciągałem na tym baardzo przyzwoitą kasę przy małym nakładzie pracy.

Większą kase chyba sie wyciąga z PTP. Oczywiście jak ktoś sie już wprawi.

Picture Transfer Protocol - coś związanego z obrazkami/fotkami pewnie. A dokładnie o co biega należy pytać osoby wtajemniczone:)