Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

rivenmag

www.zarób.eu - rivenmag o zarabianiu

Recommended Posts

wdj2.jpg

Witajcie.

Chciałbym zaprezentować tutaj moją stronę poświęconą tematyce zarabiania - www.zarób.eu

Idea moja była taka aby na stronie przedstawić projekty, w które moim zdaniem warto inwestować.
Na bieżąco strona jest uaktualniana (ostatnio nieco zaniedbana) - ale już staram się nadrobić zaległości :)

Zapraszam do zapoznania się a także do wyrażenia swoich opinii na temat strony. Z pewnością uwagi uwzględnię w dalszej jej edycji.

• Like 1

Strona nie jest czasem przeciążona tymi informacjami i grafikami? Bo coś mi wolno chodzi. Chyba że to ja mam jakiś problem.

• Like 1

Hmm.. sam nie wiem. U mnie chodzi płynnie. Dość długo się ładuje (długo czyli mam na myśli ok. 1,5 sek.) natomiast nie zauważyłem by było to u mnie jakoś specjalnie uciążliwe, przejścia między zakładkami odbywają się płynnie. Z drugiej strony to tylko szablon na Wixie.. i tani hosting, więc ekstremalnych parametrów również nie wymagam, jednak jeżeli to faktycznie uciążliwe to pomyślę nad tematem :)

Przeglądam stronę od czasu do czasu i nie zauważyłem aby "zamulała" czy jakiś innych dziwnych zachowań. Działa wg jaknajbardziej prawidłowo! :)

Ja jestem świadomy, że ta strona na kolana nie powala :D Ale niestety nie posiadam, ani specjalnych umiejętności, ani również wystarczającej potrzeby i motywacji do jej modyfikacji, a także czasu na to ;)
Póki co staram się jedynie aby treści znajdujące się tam uaktualnić, gdyż wiele z nich niestety nadgryzł ząb czasu ;)

No i dzięki chłopaki za opinie :)

Strona jest ok!! Tylko ją uaktualniaj bo "zapomniana" strona świadczy o braku zaangażowania właściciela strony. Dla mnie lepiej jak strona jest aktualna i coś się dzieje na niej a nie jak tylko "wisi" w sieci. Mam nadzieję że będzie z niej dużo pożytku i nieraz skorzystam z ofert na nich przedstawianych.

• Like 1

Udało mi się znaleźć nieco czasu i względnie odświeżyć stronę. Co prawda w moim mniemaniu do perfekcji jej jeszcze daleko, niemniej jednak jest już mniej więcej na czasie :)

• Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.