Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

tomasimo

DuoLife... Aby każdy dzień był wyjątkowy - www.duolife.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w wątku można pisać też o produktach i tym co firma oferuje ale stosunek ceny do jakości to jakaś porażka.

97pln za preparat oparty o ekstrakty czy wyciągi ziołowe które nie mają dokładnych i potwierdzonych badań naukowych(są często placebo) lub o znikomych działaniach.  

Konkurencyjność cenowa preparatu na odchudzanie który wziąłem na tapetę jest żadna w stosunku do popularnych, połowę tańszych produktów konkurencji które też w składzie posiadają substancje z żelaznymi dowodami na skuteczność

Przepraszam jeżeli to nie jest tematem rozmów ale krew mi się trochę zagotowała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Ich koszt to 75zł :)

2. Dlaczego ludzie kupują Red Bulla, po 6 zł zamiast inni produkt o identycznym składzie?

3. Czy dzięki wymienionym przez Ciebie produktom zarobiłeś złotówkę? :>

PS. Rozumiem, że dla kogoś produkt może być za drogi. Tylko pamiętaj, że on nie musi być dla każdego :) kto widzi w nim wartość to go kupi, a jak nie, to wciąż masz duży wybór. Wszak woda mineralna to tylko woda, a masz kilkadziesiąt firm :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy cena nie jest taka dlatego, że musi również uwzględniać prowizje dla osób promujących?

Godzinę temu, zombine napisał:

Konkurencyjność cenowa preparatu na odchudzanie który wziąłem na tapetę jest żadna w stosunku do popularnych, połowę tańszych produktów konkurencji które też w składzie posiadają substancje z żelaznymi dowodami na skuteczność

Nie wiem, czy miałeś na myśli preparat o nazwie DuoLife Medical Formula ProSlimer®, ale to nawet nie jest preparat na odchudzanie, a jedynie suplement diety mogący wspomagać odchudzanie. Jaka jest jego skuteczność - nie mam pojęcia. Nie ma tam przedstawionych żadnych badań obrazujących jego skuteczność na odchudzanie, stąd nie da się określić w jakim zakresie jest on pomocny. Niemniej uważam, że żaden suplement nie pomoże schudnąć, jeśli jednocześnie nie zmieni się nawyków żywieniowych. Samo łykanie takich pastylek, przy jednoczesnym niezdrowym trybie życie raczej nie pomoże. Dlatego ja wolę zastosować zmianę w swoim żywieniu, zamiast łykać pastylki, których skuteczności nie znam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Proslimer. Oczywiście pod nazwą "preparat" miałem na myśli suplement diety tylko nie chciałem się rozwijać za bardzo żeby nie offtopować.

Skuteczność - zakładając elementy zbilansowanej diety(makro plus kalorie) i aktywności fizycznej to kilka procent sukcesu a skuteczność determinuje połączenie kilku substancji. Ok. to na pewno nie jest miejsce na tasiemiec dietetyczny :)

ale trzeba mieć w mojej opinii niezły marketing żeby trafiać z taką ceną w rynek i się utrzymywać.

@Ermin 75 ? widzę tam 97. Ok. Branding spoko tylko że przeciętny Kowalski będzie wyżej widział "brand" Aflofarm, Olimp, Trec czy Swanson niż Duolife. 

Wartość produktu to cała scena bitewna dla marketingu więc można odpowiednio tą wartość spompować ;) ilu przegra taką bitwę z samym sobą i zaufa spompowanej wartości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Produkt produktowi nie równy. Liczy się również jego jakość. Warto więc bliżej się przyjrzeć chociażby standardom produkcyjnym. Ale prowizje afiliacyjne również podrażają produkt co nie jest tajemnicą.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, pepperoniss napisał:

Gdy pojawia się te magiczne acz puste słowo to już wiem, że z projektem dzieje się za czym nie przepadam... Po prostu przesuwa się on niebezpiecznie od marketingu produktu w kierunku rekrutacji gdzie zakup produktu staje się bardziej środkiem dla zarabiania niż zaspokajania swoich potrzeb...

Szczególnie jeśli zaraz padają argumenty, że najlepiej obejrzeć firmę, że jest nowe i śliczne biuro. A o produktach tyle co kot napłakał ale zawsze z przedrostkiem naj.

IMHO, takie podejście dystrybutorów może zniszczyć firmę z rzeczywiście dobrym produktem...

Własnie ta duplikacja przynosi ogromną wartość własnie rozwiązań DuoLife, pomoc wielu ludziom i jakby była ona niszcząca nigdy ten projekt w ciągu 4 latach by się tak nie rozwinął :) 

To dopiero początek. Obserwuj i nie  łap za słowa. Fakty mówią za siebie. Ciągły wzrost i kolejne niesamowite możliwości. W produktach (zaraz kolejne), rozwoju osobistym czy planie rabatowym, w którym każdy korzysta kto tylko kupuje dla siebie obojętnie za ile.

16 godzin temu, Ermin napisał:

1. Ich koszt to 75zł :)

2. Dlaczego ludzie kupują Red Bulla, po 6 zł zamiast inni produkt o identycznym składzie?

3. Czy dzięki wymienionym przez Ciebie produktom zarobiłeś złotówkę? :>

PS. Rozumiem, że dla kogoś produkt może być za drogi. Tylko pamiętaj, że on nie musi być dla każdego :) kto widzi w nim wartość to go kupi, a jak nie, to wciąż masz duży wybór. Wszak woda mineralna to tylko woda, a masz kilkadziesiąt firm :)

Koszt jeszcze bardziej się zmniejsza ponieważ firma każdemu daje wartościowy pakiet 2 zestawów Dzień i Noc (sztandarowy produkt DuoLife) wartośći 520 zł ceny klubowej za 1 zł przy aktywności za 500punktów czy 1 taki zestaw wartośći 270zł (z przesyłką za którą także płaci) przy 250 punktach zakupowych.

Tak jest 3 razy w roku. To jest mega bonus od firmy.

Nie wspomnę o samych rabatach osób co nawet nie wprowadzją ludzi, a jednak je mają. Budowa binarna zespołów.

Co do jakości. Wszystko zależy kto jak stosuje. Ja jestem z nich rewlecyjnie zadowolony. Poprawiło mi i mojej żonie wiele funkcji życiowych w organiżmie. Nie sposób ich wymienić. Od tego zaczynaliśmy przygodę z DuoLife konkretnie je stosując. Biznes ruszyliśmy po pół roku.

Owszem jak ktoś oczekuje cudu po miesiącu to tak się nie da... Po drugie taki Proslimmer (ktoś wcześniej wspominał) nie stosuje się sam bo są małe efekty. Potrzebne są jeszcze inne produkty plus picie wody i zmiana złych nawyków żywieniowych. Wtedy są mega efekty. 

Edytowane przez globalbiznes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym polemizować ale zerknąłem na Yt z czym mam do czynienia i po prostu jakikolwiek racjonalny argument w opozycji do doktora nauk przyrodniczych czy promotorów spotka się z niezrozumieniem.

Co do poprawy funkcji życiowych dzięki produktom Duolife to jest to totalnie nie do zobrazowania chyba że arbitralnie obserwowane przez medyków czy zrobieniu szczegółowych badań morfologii pod kątem hormonów, witamin, minerałów czy reszty ważnych elementów w laboratorium analitycznym itp. przed i po.

W mojej opinii takie takie stwierdzenie to po prostu zabieg marketingowy.

Proslimer w kombinacji z aktywnością fizyczną i dietą też da prawie nic. Skuteczne suplementy odchudzające opierają się na kilku składnikach, niezależnie od ceny czy producenta. Próżno ich szukać tutaj.

Z jednej strony siła placebo jest ogromna więc jeżeli ktoś mocno wierzy w picie witaminy C za 100pln(kilkanaście porcji) i wg niego jest lepsza niż ta w formie proszku np ostrovit gdzie przy 500g za 40pln mamy około 500porcji przeciwutleniacza to nic mi do tego. 

Z mojej strony tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, globalbiznes napisał:

Własnie ta duplikacja przynosi ogromną wartość własnie rozwiązań DuoLife

Sęk w tym, że duplikacja nie wpływa ani na milimetr na wartość produktów DuoLife czy jakichkolwiek innych. No bo niby w jaki sposób wpajanie adeptom formułki "Kup produkt X, znajdź 4 osoby i naucz ich robić to samo" ma wpłynąć na wartość produktu skoro w tym zdaniu X można zamienić na dowolny produkt.

pomoc wielu ludziom

Pomoc? 

W czym?

jakby była ona niszcząca nigdy ten projekt w ciągu 4 latach by się tak nie rozwinął

Ależ może być niszcząca. Bo tam gdzie na pierwszym miejscu nie jest produkt a budowanie struktury - a przecież duplikacja to metoda sztucznego budowania struktur - to nie daleko jest do piramidy czy sprzedaży lawinowej... A, że przynosi efekt, ciągły wzrost. Niesamowite możliwości... No cóż... Przynosi. Zwykle do czasu :)

niesamowite możliwości

No właśnie... Znów marketing przymiotnikowy a nie oparty na faktach czy produkcie.

Właśnie to zraża mnie w prawei każdym MLMie. Niestety, rozwój internetu w mojej ocenie przyczynił się właśnie do tego, że na pierwszym planie eksponuje się nie produkt i zaspokajanie rzeczywistych potrzeb ale wizje zarabiania i pod to kreuje się sztuczne potrzeby. Wszak kto by nie chciał być i bogaty, i piękny i do tego jeszcze zdrowy...

Koszt jeszcze bardziej się zmniejsza ponieważ firma każdemu daje wartościowy pakiet 2 zestawów Dzień i Noc (sztandarowy produkt DuoLife) wartośći 520 zł ceny klubowej za 1 zł przy aktywności za 500punktów czy 1 taki zestaw wartośći 270zł (z przesyłką za którą także płaci) przy 250 punktach zakupowych.

Nie wartości 520 zł lecz w cenie. 

Widzisz Łaskawco.... 

Jeśli zachcę przywołanego redbulla kupować przez 4 miesiące za 730 zł (500 punktów) to też uzyskam cenę znacznie niższą niż 6 zł. I to w zasadzie od pierwszego zakupu, bo po prostu kupię go w hurtowni.

OK. To o czym piszesz jest niewątpliwie korzyścią i zachętą dla konsumenta. Tyle tylko, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Upust cenowy zależny od wielkości zakupów czy też za ich powtarzalność nie jest niczym nadzwyczajnym ale dość typowym w handlu standardem.

Tak jest 3 razy w roku. To jest mega bonus od firmy.

No właśnie... Znów marketing przymiotnikowy "mega"...

A tymczasem jak rozbierzesz na części pierwsze jest to zwykły rabat 20% - do tego płatny w towarze - przy "abonamencie" ok. 250 zł miesięcznie...

I tyle z tego "mega" ostało się...

Ale zawsze lepiej brzmi "mega bonus" niż "rabat" :)

Nie wspomnę o samych rabatach osób co nawet nie wprowadzją ludzi, a jednak je mają.

Kolega pewnia ma na myśli to...

meKVR3Z.png

Sęk w tym, że to typowa manipulacja....

Po pierwsze te  100 zł czy 22 zł to żaden zysk a tylko różnica w cenach...

Po drugie różnica w cenach raczej hipotetyczna niż rzeczywista gdyż w istocie praktycznie cenę detaliczną stanowi cena podawana na powyższym wykresie jako cena dla klienta preferowanego. Wszak wystarczy się jeno zarejestrować by tę cenę osiągnąć.

Swoją drogą prosty, popularny chwyt marketingowy nie tylko w MLMach ale także w dyskontach wszelkiej maści...

Równie dobrze można w tej tabeli wpisać jako cenę detaliczną 1.000 zł... 

Popatrz jaka wówczas byłaby MEGA oferta :)

rewlecyjnie zadowolony

O.... Kolejny pusty przymiotnik :)

mega efekty.

O... i znowu :)

Po drugie taki Proslimmer (ktoś wcześniej wspominał) nie stosuje się sam bo są małe efekty. Potrzebne są jeszcze inne produkty plus picie wody i zmiana złych nawyków żywieniowych. Wtedy są mega efekty. 

Hm... A może właśnie ot zmiany tych nawyków zacząć i efekt już z tego powodu będzie MEGA.

Nie jestem przeciwnikiem suplementacji ale zawsze trzeba mieć na uwadze, że to tylko suplementacja, to tylko dodatek do czegoś co ma kluczowe znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, globalbiznes napisał:

Po drugie taki Proslimmer (ktoś wcześniej wspominał) nie stosuje się sam bo są małe efekty. Potrzebne są jeszcze inne produkty plus picie wody i zmiana złych nawyków żywieniowych. Wtedy są mega efekty. 

Aha, czyli jak dobrze rozumiem, aby Proslimmer mega lepiej działał, potrzebne są też m.in. inne produkty? I niech zgadnę,  pewnie te produkty w swojej ofercie akurat nieprzypadkowo ma DuoLife? I wówczas cena całości mega wzrasta... Dobrze rozumiem?

Z własnego doświadczenia wiem, że podstawowym elementem utrzymania prawidłowej wagi jest prawidłowe odżywianie się, a nie żadne suplementy, nie wspominając już nawet o samym procesie schudnięcia. Tak więc suplementy ustawiłbym gdzieś pod koniec kolejki, jeśli chodzi o ich wpływ na schudnięcie i utrzymanie wagi. Na pewno nie są one do tego niezbędne. Tak na marginesie: Ja swoje mega efekty osiągnąłem bez suplementów DuoLife i jestem zadowolony :) http://www.hyipforum.pl/topic/20295-prozdrowotna-głodówka/?page=2&tab=comments#comment-548237

Ps. To jest nawet proste:

Same suplementy bez zmiany złych nawyków żywieniowych właściwie nic nie dadzą. Natomiast zmiana złych nawyków + trochę ruchu mogą dużo dać i to bez suplementów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie przedmówcy, nie sposób się z Wami nie zgodzić. Osobiście mam takie samo zdanie. Ciężko znaleźć na rynku dobrą firmę działającą w sektorze MLM. Wszystkie są niesamowite, a brakuje tych normalnych :)

..aby firma była dobra, to musimy przede wszystkim robić tam zakupy jako konsument, a nie dlatego bo jesteśmy w danej strukturze czy biznesie - tak to zazwyczaj wygląda. Jeżeli ktoś robi zakupy tylko po to, bo jest w biznesie, to wtedy nie jest to prawdziwy marketing społecznościowy, tylko marna jego imitacja. Takie struktury nie są stabilne, bo ludzie w pewnym momencie przestają kupować, bo nie widzą w tym sensu. Albo cały czas próbują działać i łudzą się, że wolność finansowa w końcu przyjdzie, bo jak już kupili pakiet startowy to głupio się wycofać :) 

Co do DuoLife, dużo się mówi o tym niesamowitym planie biznesowym, tylko dlaczego jest on tak niesamowity? Co tam jest takiego co bije na głowę pozostałe firmy? Ile co miesiąc trzeba wydać, aby być branym pod uwagę w comiesięcznych naliczeniach z całej struktury? Z tego co wiem, to nie są to małe kwoty.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta