Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

alvaro31

[SCAM] RentiersClub.com - 15% miesięcznie - www.rentiersclub.com

Recommended Posts

RentiersClub.com

RC_750x100.jpg

- zarobki naliczane miesięcznie
- zarobione pieniadze mogą być wypłacone lub ponownie zainwestowane
- depozyt wliczony w zarobek
- minimalny depozyt 10 USD

Wpłaty i wypłaty:
- egopay
- perfect money
- solidtrustpay

- dotpay

Progi inwestycyjne:
Im więcej akcji danego produktu kupisz tym większe oprocentowanie.
Standardowo dla początkujących jest to 10% w skali miesiąca.
Przy większej ilości możesz osiągnać stopę zwrotu 15% miesięcznie.

Program motywacyjny:
- 10% dożywotnio z wszystkich wpłat Twoich poleconych.

Zabezpieczenia i obsługa na wysokim poziomie:
- SSL - szyfrowanie połączenia
- DDoS protected
- wypłaty w 24h od zlecenia

secure_logos.png

Link:
https://rentiersclub.com

Edited by alvaro31

Coś cisza w temacie ;)

Wiadomo coś więcej nt. organizatorów projektu? Bo póki co to enigma jakaś.

Ja się póki co zarejestrowalem i próbuje zorkminic o co tu chodzi. Czekam też na jakieś informacje bo faktycznie enigma.

Plany 10-12-15% jako żywo przypominają mi pewiem stary "tajniacki" projekt, o którym wszyscy wiedzieli, a nikt nie miał prawa pisać/mówić; póki co mam złe skojarzenia, ale chętnie dowiem się wiecej.

---

Pobuszowałem świeżo po necie i "jak makiem zasiał", proszę "Ojca Założyciela" o więcej info nt. projektu.

no witam Szanownego Kolegę... ;)

Ciekawi mnie tylko, skoro sceptycznie podchodzisz do tematu, co Cię przekonało, żeby jednak... :) Sam szukam jakiegoś punktu zaczepienia, że warto i że program pohula chociaż tyle, żeby wkład odzyskać..

Skoro zainwestował to chyba podchodzi do tematu optymistycznie, a nie sceptycznie.

Program mi się podoba. Strona zrobiona ciekawie. Plany? Niby realne, ale z drugiej strony trzeba 10 miesięcy do zwrotu kapitału, a to długi okres.

No i najważniejsze - strona jest tylko w języku polskim (chyba, że nie zauważam możliwości zmiany języka), więc do programu będą wchodzili tylko Polacy i tu widzę zagrożenie. Może być mało inwestorów. Z drugiej strony na stronie jest napisane: : "prestiżowy klub zrzeszający rentierów z całego świata wchodzi w świat online". To może są inne strony w innych językach? Ja ich nie znajduję, a domena to: RentiersClub.com

Wersja angielska z tego co widze jest pod linkiem  https://rentiersclub.com/en/ 

Generalnie ideą jest zarabianie na akcjach
Możesz nabyć dowolną ilość akcji za podaną cenę. Im więcej akcji jednego typu tym więcej zarabiasz (progi). Akcje zaczynają pracować jak dany pakiet akcji zostanie wyprzedany i staje się aktywny, zanim to się stanie pokazany jest pasek postępu sprzedaży pakietu.

Doszla tez mozliwosc inwestowania przez solidtrustpay. Jak dla mnie ciekawie to wyglada.  Plany sa bardzo optymistyczne. 10msc to nie jest dlugo, relatywnie patrząc na plany powinno sie spokojnie zarobic. Przynajmniej teraz jest poczatek to najlepszy moment

Pamiętacie (niektórzy na pewno) był sobie kiedyś taki program, podobny z założenia (nie z praktyki) do UInvest, też kupowane były akcje, których fizycznie nikt na oczy nie widział.

Czy Waszym zdaniem pieniadze wpłacane do projektu rzeczywiście lądują w jakichś realnych zakupach?

Jak już szaleć to lepiej w fenke wpłacić :P Przynajmniej płacą i żyją :D Ja jestem wariat ale w takie wytwory inwestować nie będę.

@RobertL porównywanie programu Cushioninv (ten zapewne miałeś na myśli) do RentiersClub raczej nie ma sensu. W Cushioninv po 34 dniach mieliśmy do wypłaty prawie 200% wkładu. Dzienny zarobek wynosił przy niektórych akcjach ponad 5,5%. Najgorszy kredyt był lepszy niż naliczenia proponowane przez program, co jednoznacznie świadczyło o tym, iż pieniądze pochodzące z zakupu akcji nie mogą iść na inwestycję i dać jeszcze większego zysku (choć wiele osób uważało, że tak właśnie jest i program jest realny).

RentiersClub to przy niższych kwotach 10% miesięcznie, a więc około 17 razy mniej. Takie zarobki przy odpowiednich inwestycjach są jak najbardziej realne.

Czy w tym programie funkcjonują prawdziwi rentierzy, a więc osoby utrzymujące się z dochodów płynących od posiadanego kapitału, nieruchomości, odsetek od papierów wartościowych (akcji, obligacji itp.) lub wkładów bankowych. Tego nie wiem i osobiście bardzo w to wątpię, ale wykluczyć nie mogę.

Z jednej strony trochę strach zainwestować w ten program większe pieniądze, a z drugiej strony inwestycja z niewielką kwotą, przy takich naliczeniach, nie ma sensu.

@ArturZ: skojarzenie jak najbardziej słuszne, a analiza % niepodważalna. Staram się jedynie odnieść do pewnego systemu, który juz kilkakrotnie okazał się oszukańczy i niezależnie od % obiecanego inwestorom, stara msiedotrzeć i rozkminić realność przedsięwzięcia, a to właśnie poddaję pod wątpliwość. Dokłądając do tego jeszcze długo czas oczekiwania na zwrot, powoduje moję obawy o sens całego przesięwzięcia, patrząc oczywiście od strony inwestorskiej. ;)

Mysle panowie ze najlepiej poczekac na pierwsze wyplaty, wtedy bedzie mozna o czyms wogole mowic, ze to dziala jak trzeba i o sensowności przedsięwziecia. Mozna by bylo powiedziec to samo o uinvest ktore oferuje 10-15% miesiecznie i tu nagle masz kilka lat ;)

Tajemnicze dla mnie jest od początku, to że nic nie wiadomo o założycielach, jakąs tam stronkę mogę sobie wyrzeźbić, napisać na niej co mi tam ślina na język przyniesie, tylko nic z tego nie wynika.

Ciekaw jestem Waszych opinii w kwestii merytorycznej, czyli firmy/organizaotora całęgo przedsięwzięcia.

Mozna spróbować doszukać się czegos, ja bym jednak zobaczyl jak to bedzie działać w realiach, czy napewno są słowni i dają zarabiać. Zobaczymy co bedzie po pierwszym miesiacu,.

Czekam zatem na pierwsze wypłaty ;)

@alvaro & @srebrnamoneta: jesteś jużw projekcie wystarczająco długo, żeby rozkminić projekt od strony wiarygodności; jak tam mają się Wasze inwestycje?

No i pierwsze wypłaty oczywiście... ;)