Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

daniello

Autoresponder- którego używasz?

Recommended Posts

Korzystam z GVO. Pełen zestaw narzędzi do marketingu w internecie za rozsądną cenę:

- autoresponder

- hosting

- pokój webinarowy

- easy video producer.

Osobiście używam Freebota oraz korzystałem z  GetResponse.

Ten pierwszy świetnie się nadaje do samego budowania listy i przede wszystkim jest darmowy.

Obecnie zastanawiam się nad netmailerem.

@LukaszChlebicki, jakiego używasz narzędzia do wysyłki sms?

GetResponse jest świetnym systemem, tylko ma jeden "minus" - dla osób początkujących, które dopiero zaczynają działać w Internecie - pakiety są zdecydowanie za drogie i zanim taki człowiek zacznie zarabiać pieniądze w Internecie, zrezygnuje z budowania listy...

Freebot jest "jakimś" wyjściem - można zrobić np. kurs mailowy i dzięki niemu budować sobie listę... ale nie ma tutaj najważniejszej funkcji - nie można wysyłać multimailingu, czy też maili jednorazowych, czyli nie ma możliwości utrzymywania relacji z subskrybentami "na żywo", a listy nie buduje się tylko po to, żeby ją budować... Nie utrzymujesz stałych relacji z subskrybentami = Twoja lista jest niewiele warta

...chociaż jak najbardziej, w niektórych przypadkach Freebot wystarczy...

Korzystam z GVO. Pełen zestaw narzędzi do marketingu w internecie za rozsądną cenę:

- autoresponder

- hosting

- pokój webinarowy

- easy video producer.

W momencie jak jest się na pakiecie podstawowym za $9,97 mies., to jest w porządku - "smutno" zaczyna się robić :) jak na liście mailingowej masz więcej niż 1000 osób i trzeba odpowiednio coraz wyższe kwoty wydawać, co w większości przypadków nie jest adekwatne do zarobków, wynikających z posiadania takiej listy

...ale również jest to "jakieś" rozwiązanie

Ja używam AllInOneProfits - Bez limitu Subskrybentów + Hosting + Super Program Partnerski = $11,50 / miesiąc. 

GetResponse ma podpisaną umowę z Google, dzięki czemu praktycznie wszystkie wiadomości lądują w skrzynce odbiorczej subskrybentów, a w innych autoresponderach niestety wpadają często do spamu, przez co na 100 osób część w ogóle nie przeczyta wiadomości, czyli mamy zdecydowanie mniejszą sprzedaż :)

Korzystałem kiedyś z GetResponse, na plus na pewno szata graficzna, aplikacja mobilna, wtyczki na wordpressa, kreator lp i łatwość obsługi. Minusy to abonament 61,50 zł brutto przy limicie 1000 subskrybentów, a potem też nie jest za ciekawie. Teraz przerzuciłem się na All in One Profits i myślę że to świetne rozwiązanie, jeśli ktoś nie boi się że nie ma polskiej wersji językowej :-). Oprócz tego w AIOP za mniejszy abonament - 11,5$ mamy nielimitowaną liczbę subskrybentów , hosting, reklamę w serwisie i zarabiamy na poleconych.