Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Blizniak

Witam wszystkich

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

Pewnie wszyscy się zastanawiacie jak to jest, że dopiero teraz się przedstawiam  :cool:  Postanowiłem sobie, że może za rok postaram się przedstawić, tak żeby było ciekawiej :)

Krótko o sobie:

Biedny student, który za późno zaczął myśleć innymi kategoriami zarobkowymi niż praca na etacie. Jak to zostało wyżej wymienione od prawie roku jestem z Wami. Od ok. półtora roku zacząłem w końcu lepiej wykorzystywać Internet w poszukiwaniu każdej informacji, która wydaje się być ciekawa na jakiś zarobek. Mówiąc inaczej: szybko się uczę, mam dużo pomysłów, za to mało kasy :)

Początki:

Od czego się to zaczęło? Gdy wróciłem z miesięcznego wakacyjnego pobytu zarobkowego z Włoch, mając nieco grosza w kieszeni, zacząłem wyszukiwać informacji o JBP który po powrocie z Italii zmienił się w PC. Część kasy zainwestowałem w ten program (nigdy nie wypłaciłem ani grosza),a część w naukę w inne programy hyip/ponzi. Do dziś uczę się wpłacać i wypłacać w odpowiednie programy. Nie traktuję tego jako główny środek zarobkowy, ale nadal chcę pogłębiać swoją wiedzę na temat innych metod zarobkowania.

Przyszłość:

W najbliższej przyszłości chciałbym zdać w końcu studia (jeszcze rok), dostać „papiery”, znaleźć jakąś pracę, w miarę dobrze płatną (taki żart), część kasy odkładać, część kasy inwestować, ale najbardziej interesujący temat jaki ostatnimi czasy nawinął mi się przed oczami na monitorze komputera to Opcje Binarne. Ze względu na brak czasu i problemy rodzinne nie mam kiedy się w nie wczytać. Ale na pewno będę chciał się nimi zająć. Oczywiste jest to, że najpierw szkolić się w wersji demo, a następnie na poważnie.

Dziękuję Wszystkim z forum, za przyjęcie mnie do swojego grona. Liczę na dalsze, głębsze poszerzanie swojej wiedzy, na Waszą pomoc (w końcu mamy na forum wielu doświadczonych i inteligentnych ludzi) i mam nadzieję, że też postaram się kiedyś pomóc Wam.

witam

życze wartościowych postów

witaj zycze udanych inwestycji i zakonczenia studiow.

Witaj Blizniak, juz mialem pisac ze mamy juz tu na forum kogos o tym niku a to ten sam Blizniak, powodzenia na studiach i w zarabianiu. :)

Witaj Bliźniak, powodzenia na studiach i w inwestowaniu. Pozdrawiam

Witam i życzę udanych inwestycji :)

spam

Edited by pepperoniss

@hipo, @nisko witajcie na forum :)

Witam as,, jeszcze nie moge tworzyć tematów, jak tylko będę mógł to napiszę coś o sobie

Witaj @inikpl, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie :) 

[usunięto]

też mam taką nadzieje, poczytam i może coś znajdę ciekawego

Edited by Kris
Cytat poprzedzającego posta

[usunięto]

Edited by Kris
OT

Witaj @barneysm na forum :)

siemka :)) u chłopie to żeś się rozpisał :D

Witaj @mk89, życzę udanych inwestycji i wielu $$ :)