Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

turboonostrilvision

GEO-INVEST and SMI 5132337 instaforex.com

Recommended Posts

Czesc,

O ile sie nie myle to tematu kont zarzadzanych z insta jeszcze tu nie mielismy.

Dzis przedstawiam Wam jedno z kont na ktorych da sie zarobic.

Nazwa brokera:                                                                   Instaforex.com
Nazwa konta PAMM:                                                             GEO-INVEST and SMI
Data powstania konta PAMM.                                               17 Sierpnia 2012
Depozyt  konta PAMM w dniu rozpoczęcia tematu.              22122.99 USD 
Dźwignia na koncie PAMM.                                                    Nie znana 
Waluta konta PAMM.                                                             USD
Depozyt min. wejścia dla inwestora.                                     od 10 $
Podział zysków pomiędzy trade rem a inwestorem.             29%-trader / 71% inwestor
Styl gry na koncie PAMM.                                                       Robotizirowannaja Handel z wykorzystaniem VPS - serwera.

Gra automatem, ea.

System. (techniczna, fundamentalna, mieszana):                 Nie znana
Zakładane obciążenie depozytu na jedną tranzakcie:          Nie znana

Zakładany zysk:                                                    

Cytat

ÐžÑ€Ð¸ÐµÐ½Ñ‚Ð¸Ñ€Ð¾Ð²Ð¾Ñ‡Ð½Ð°Ñ Ð´Ð¾Ñ…Ð¾Ð´Ð½Ð¾ÑÑ‚ÑŒ 150-200% годовых

Osiagniety zysk za pierwszy rok: 295 %

Mozliwy zarobek 150-200% w rok!

Max. strata dzienna po której trader nie handluje tego dni  Nie znana

Max. strata po jakie Zostaje zamknięte konto PAMM:           Nie znana 

Opis osoby Treder:                                                                Nie znana

Link do monitora konta PAMM:

Link do rejestracji:

http://instaforex.com/pamm_monitoring.php?x=HFAS&trader=5132337

Informacje dodatkowe:

Zainteresowanym pomoge z uruchomieniem rachunku przez skype screenshare.

Istnieje ryzyko utraty części bądź całości kapitału.

Mam u tegoż Pana kilka $ i przyznaję, że człowiek ma pojęcie o tym co robi :)

• Like 1

Ja jestem (jak wiesz) od niedawna i akurat trafiłem na względnie średni okres (patrząc na wykres) niemniej jednak również jestem kilka oczek na plus :)

liczycie 1/ ok. 10% na plus po odliczeniu koztów tradera, czy 2/ 10% zysk od całości kapitału i ten z kolei do podziału? ;)

Liczymy zarobek na czysto.

Nawet teraz policzyłem specjalnie. Od 9 września mam przyrost ok. 26%, co daje mi ok 13% na miesiąc - także fantastycznie.
Natomiast ja gdy mam dzienny zysk rzędu 2-3% lub więcej to za każdym razem robię rollover. Nie Nie wiedziałem w sumie czy finalnie ma to sens.. ale teraz patrząc na porównanie zysku mojego i @turbo ( byłem pewien, że wyjdzie mi max z 7-8% ) mam wrażenie, że chyba warto robić rollover, za każdym razem gdy na koncie pojawi się kilka % więcej.
Nigdy nie bawiłem się w rachunek prawdopodobieństwa.. ale może @turbo ma na ten temat więcej do powiedzenia :)

Chciałbym się upewnić:

1/ InstaForex oferuje klasyczne konta zarządzane PAMM, tj. wpłacasz kasę i podpinasz ją pod konkretnego tradera, który przycina x% z zysków wypracowanych na portfelu, który ma podpięty, gra oprócz tego własnym kapitałem; nie jest premiowany przez IF?

2/ 26% to jest czysty zysk po Twojej stronie, czy przed potrąceniem prow. na rzecz tradera?

3/ nie znam tego brokera, to znaczy wiem, że taki istnieje :) ale nie mam u nich rachunku, oświeć mnie w kwestii "rollover" ;)

Robert, z racji, że ja jestem żółtodziób w temacie pozostawię możliwość odpowiedzi na część Twoich pytań dla @turbo :)

Od siebie dodam jedynie, że gdy robię rollover to wówczas następuje przeliczenie i odjęcie prowizji tradera, a w związku z czym na moim koncie pojawia się kwota "dla mnie". Normalnie to przeliczenie robi się co jakiś czas ( nie wiem czy nie raz w tygodniu, ale mogę się mylić ).

Czyli "rollover" to nic innego jak coś w rodzaju podsumowania przed wypłatą? Wynik podstawowy - prow. tradera = kasa do wypłaty?

Dobrze kumam?

Chciałbym się upewnić:

1/ InstaForex oferuje klasyczne konta zarządzane PAMM, tj. wpłacasz kasę i podpinasz ją pod konkretnego tradera, który przycina x% z zysków wypracowanych na portfelu, który ma podpięty, gra oprócz tego własnym kapitałem; nie jest premiowany przez IF?

2/ 26% to jest czysty zysk po Twojej stronie, czy przed potrąceniem prow. na rzecz tradera?

Ja tez robie rollover jak akurat mam wolna chwilke i wejde na konto, zawsze jak wejde mam pieniadze zarobione :) wiec jest co rolowac.

ad1:tak Robert, dobrze to rozumiesz :)

ad2:moj zysk na czysto to ok 12% na mc :D

Edited by turboonostrilvision

Całkiem ładny wynik Panowie - gratuluję!!

Jak teraz wygląda wypłacalność INSTA?
Wiem, że po upadku LR obcięli depozyty ludziom wpłacającym wcześniej z tego procesora o połowę.
Czy są teraz jakieś ograniczenia w wypłatach czy inne problemy?

W jaki sposob mozna skladac tutaj depozyt. ? Sa jakies procesory, czy tylko bank wchodzi w gre. ?

Dzieki bardzo za odpowiedz :D No wlasnie,ze nie ma PM to mnie bardzo boli, bo tam mam wszystkie swoje pieniadze do inwestycji :/ Ale jest Liliontransfer :D 

No to optymistyczne info w kwestii "procków". Do tej pory gdzie tam się błąkałem po platformach to najczęściej karta/bank wire. Więcej swobody w zarządzaniu kasą. ;)

---

Chętnie dowiem się więcej nt. realizacji wypłat, przede wszystkim interesuje mnie:

1/ jak długo idą na konto odbiorcy (zlecenie/inkaso)?

2/ czy jeśli wpłacam via bank wire, a chcę wypłacić, np. na Payza, to stanowi to jakiś problem? Czy w tej kwestii Insta jest liberalna?

OFFTOPIC:

Proszę się trzymać tematu. 

Edited by Robertpl

Pomimo spowolnienia zarobkow na tym koncie nadal przystepuja do niego nowi inwestorzy, wyrywek z obecnej sytuacji:

Balance 27947.14 USD Equity 27926.99 USD Current trades 5 Total trades 4254 Last day balance +180.14 USD Balance from begin +27886.15 USD Last day equity +163.93 USD Equity from begin +27866.07 USD Total profit +1035.68%

:)