Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Sign in to follow this  

(VGA Hack) Jak oszukać kartę graficzną przy pomocy wtyczki VGA


Description

Jak oszukać kartę graficzną przy pomocy wtyczki VGA

Dość częstym problemem użytkowników koparek działających na kartach graficznych jest to że muszą podłączać monitor pod koparkę aby ta się uruchomiła lub uruchomiła się z tak zwanym dużym ekranem do team viewera który jest potrzebny na przykład do programu sapphire trixx, i już się zaczyna problem gdy mamy dwie koparki lub gdy mamy jedną koparkę i jeden monitor w domu, przełączanie monitora pomiędzy naszym komputerem a koparką jest po prostu kłopotliwe a w momencie gdy mamy kilka koparek wtedy staje się już męczące ale jest na to dość prosty sposób wystarczy nam przejściówka VGA to DVI. Podłączamy ją do karty graficznej startowej w (pcie x16). i dodajemy do nich trzy rezystory od oporności 50 Ohma do 150 Ohma tak jak na zdjęciach.

HSUBdKp.png

Dzięki takiej prostej modyfikacji i stosunkowo taniej bo przejściówka kosztuje jakieś 5 zł a 50 rezystorów 1.5 zł mamy już możliwość uruchamiania komputera bez podłączonego monitora i z dużym ekranem do team viewera. Jest to na prawdę przydatny trick a można go wykonać bez żadnej specjalistycznej wiedzy, dzięki zwarciu ze sobą danych wtyków we wtyczce VGA karta wysyła do windowsa informację że jest podłączony do niej monitor. Działa też przy przejściówkach z VGA do HDMI ale są one po prostu dużo droższe.Recommended Comments

×