Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Sign in to follow this  

Poradnik - jak wykorzystać środki za rejestracje karty SIM na Internet [Orange]


Description

jak wykorzystać środki za rejestracje karty SIM na Internet


Witam, w tym małym poradniku pokaże Wam jak w łatwy sposób wykorzystać środki promocyjne za rejestracje karty SIM w Orange. Metoda i sposób wykorzystania tych środków może nie jest jakaś super, i myśle że każdy ogarnięty na to wpadł ale warto się z tym podzielić.


Ok przechodzimy do rzeczy.
Za rejestracje karty SIM w Orange, dostajemy 1000zl na konto promocyjne [można wykorzystać na rozmowy, sms, internet, od razu mowie ze sms premium, btc za sms itd nie działa] i 100 GB pakietu na internet, wszystko ważne przez 30 dni.


Uwaga ten bonus dostaniecie tylko dzisiaj do godziny 24. Ja sam zagapiłem się i zarejestrowałem w ostatniej chwili, dopiero dziś ale zdążyłem, w sms otrzymałem że ten bonus jest aktywny do 30.11.2016 więc wyglada na to ze dzis ostatni dzień.


Jak to zrobić?
Nie będe pisał wszystkiego bo po prostu tutaj macie wszystkie informacje :
https://www.zarejestrujnumer.pl
Powiem tylko że ja zarejestrowałem numer w 3 minuty bo posiadam usługę mobilną w Orange [internet], czyli "Szybka rejestracja SMS-em". Jak to zrobić macie podane na stronie której link macie powyżej.


Ile numerów można zarejestrować na jedną osobę?
Do 20 numerów na jedną osobę fizyczną i do 100 numerów na firmę.
Tak piszą na blogu Orange.


Jak wykorzystać ten internet ?
Ja osobiście przełożyłem karte do routera ZTE MF283+ który mam od Orange, wszystko działa prawidłowo i net śmiga w LTE smile.png


Możecie też tak zrobić jeśli na co dzień posiadacie internet mobilny [macie router lub modem bez simlocka] i chcecie zaoszczedzić na swoim pakiecie, 100gb + 1000zl z promocyjnego drogą nie chodzi smile.png


Można też standardowo wykorzystać na swoim telefonie, no ale ponad 100gb łatwo nie będzie, warto pamiętać że wszystko jest ważne przez 30 dni więc lepiej korzystać pełna parą bo potem stracimy.


I to chyba na tyle smile.png


Jak macie pytania to proszę śmiało pytać.
PozdrawiamRecommended Comments

There are no comments to display.

×