Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Jak wyłączyć adblock


Description

Instrukcja wyłączenie adblocka na stronie hyipforum.pl

Prezentujemy instrukcję, jak wyłączyć blokowanie w różnych przeglądarkach. Najczęściej do blokowania reklam wykorzystywane są:

Pewnie któryś z tych dodatków masz na swoim komputerze. Ikona dodatku jest na górze, obok paska adresu. Zobacz niżej, jak wyglądają ikony poszczególnych dodatków i gdzie są umiejscowione w przeglądarce. Potem przeczytaj niżej, jak wyłączyć blokadę.

69ZEoK4.png

Jak wyłączyć blokadę reklam?

Aby wyłączyć blokowanie reklam na danej stronie, kliknij w swojej przeglądarce w ikonkę dodatku i wybierz odpowiednie polecenie. Poniżej na obrazkach dla różnych dodatków prezentujemy sposób wyłączenia blokady.

AdBlock

W przypadku AdBlock należy kliknąć napis „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie”. Wówczas wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane.

 

gESVj7j.png

Adblock Plus

W przypadku Adblock Plus należy kliknąć napis „Włączony na tej stronie”. Zmieni się on w „Wyłączony na tej stronie”. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane. 

2bqz3Ba.png

Ghostery

W przypadku Ghostery kliknij w przycisk „Wstrzymaj”. Przycisk podświetli się na niebiesko. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane.

FwIkhXM.png

uBlock Origin

W przypadku uBlock Origin kliknij w przycisk wyłącznika. Przestanie się świecić na niebiesko. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane. 

eMua2do.png


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
file_locked_cannot_comment
×