Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
CloudToken bez telefonu lub tableta


Description

Cloudtoken na PC. Multikonta w Cloudtoken.

Cloudtoken na komputerze PC

W poradniku nie będę opisywał w jaki sposób utworzyć konto w CloudToken, przesłać środki do "portfela" czy też przesłać je do bota.

Natomiast w krótki, i mam nadzieję przystępny sposób opiszę w jaki sposób stworzyć sobie możliwość korzystania z projektu bez używania własnego telefonu czy talbleta, czyli jak działać projekcie CloudToken na zwykłum komputerze PC.

Przyczyn dla których możesz chcieć to zrobić jest wiele. Pierwszy to wygoda. Chyba większość z nas woli korzystać z PC niż telefonu. Drugi to bezpieczeństwo. Nie da się bowiem ukryć, że z telefonu korzystamy dziś w róznoraki sposób i posiadamy na nim wiele informacji, którymi nie chcielibyśmy się dzielić z innymi. A coby nie mówić to do aplikacji wypuszczonej przez firmę z branży hyip nie mozna mieć pełnego zaufania. Lepiej więc odseparować nasze dane gromadzone na telefonie od obcej aplikacji. Trzecia w końcu to chęć skorzystania z dobrodziejstwa planu marketingowego CloudToken i przyjęcie strategii inwestowania nie na jednym lecz na kontach, czyli stworzenia multikont.

Dlatego też w poradniku temat ten opiszę w miarę kompleksowo. Jednak ze względu na cel z niektórych proponowanych rozwiązań można zrezygnować albo też wybrać alternatywne programy.

Dodatkowo, w celu zwiększenia prywatności, proponowane rozwiązanie eliminuje korzystanie z Google Play i nie wymaga logowania się danymi konta google oraz pozwala na ustawienie lokalizacji innej niż ta, w której rzeczywiście przebywamy. Oczywiście jest to opcjonalne i jeśli nie mamy z tym problemu możemy tę część roziązania pominąć.

Co potrzebujemy?

Komputer PC 

To oczywista oczywistość. Tu z systemem Windows aczkolwiek bez problemu można znaleźć alternatywne rozwiązania na inne systemy operacyjne.

Minimalne wymagania:

 • 2GB RAM (rekomendowana wieksza ilość RAM)
 • procesor 2.2 GHZ 
 • karta graficzna 1 GB lub lepsza

Emulator Androida

To jest serce proponowanego rozwiązania. Osobiście korzystam z programu Nox Player. Jednak forumowiczom rekomenduję skorzystać z programu BlueStacks 64bit lub BlueStacks 32bit. Powód jest w zasadzie jeden oba programy okraszone są zbędnymi nam dodatkami w postaci gier na Androida a dla BlueStaks istnieje proste narzędzie dzięki któremu dość łatwo uda się ich pozbyć. Jest 

Aplikacje na Androida i pomocnicze

W zasadzie jedyną niezbędną nam aplikacją jest "portfel" CloudToken.

Ponadto pobieramy jeszcze Windscribe, czyli aplikację do łączenia się z siecią przez VPN oraz BlueStacks Tweaker 5, który pozwoli nam się pozbyć z naszej instalacji emulatora BlueStacks niechcianych reklam.

 

Co i jak?

1. Windscribe (opcjonalnie)

Ten krok jest opcjonalny i nie musimy go wykonywać jeśli nie zależy nam na zwiększeniu anonimowości lub nie zamierzamy w CludToken tworzyć multikont. Chyba Windscribe VPN jest jednym z nielicznych pozwalających nam na zachowanie pełnej anonimowości (oczywiście na ile jest to możliwe w internecie) także na etapie płatności umożliwiając opłacenie konta w jednej z 20 kryptowalut.

Windscribe wymaga założenia konta ale nie musimy podawać adresu email. W bezpłatnej wersji możliwe jest jednoczesne korzystanie na dowolnej ilości urządzeń a do dyspozycji mamy wybór lokalizacji serwera VPN w 10 krajach. Ograniczeniem darmowej, anonimowej wersji jest miesięczny limit transferu 2 GB. To ilość transferu, która bez wątpienia wystarczy nam na obsługę projektu CloudToken. Drugim ograniczeniem jest niemożliwość zresetowania hasła.

Niemniej uważam, że warto skorzystać z opcji płatnej, która w planie rocznym koszuje tylko 49$ a w zamian otrzymujemy rzeczywiście nielimitowany transfer na dowolną ilość urządzeń i dostęp do serwerów 58 lokalizacjach. Sam zużywam ok 2-3TB w jednocześnie w co najmniej dwu różnych lokalizacjach i przepustowość na większości serwerów tylko nieznacznie odbiega od przepustowości internetu bez VPN. IMHO, narzędzie niezbędne dla każdego bawiącego się w hyipy.

Link do rejestracji

Oczywiście na potrzeby opisane w poradniku możliwe jest skorzystanie z każdego innego VPN.

2. Instalacja BlueStacks

 

W zależności od posiadanej wersji systemu operacyjnego Windows pobieramy odpowiednią wersję programu BlueStacks 64bit lub BlueStacks 32bit i ją instalujemy.

Po zainstalowaniu na pulpicie powinny pojawić nam się 2 ikony

Y5QqFBG.png

Jeżeli nie będziemy na naszym komputerze korzystali z więcej niż jednego CloudTpken Wallet to śmiało możemy usunąć ikonkę Multi-Instance Manager. W przeciwnym razie możemy usunąć drugą ikonę. 

Uruchamiamy VlueStacks. Pierwsze uruchomienie może trwać trochę dłużej. Po uruchomieniu zobaczymy taki pulpit naszego wirtualnego tableta/telefonu

VEooigJ.png

Na Waszym będzie troszkę więcej ikon i reklam gier, których jesli zechcecie pozbędziecie się później. Nie jest to jednak niezbędne do dziłania CloudTokena.

3. Instalacja CloudToken Wallet i Windscribe.

Ściągamy i zapisujemy (najlepiej na pulpicie) aplikacje na Androida:

By zainstalować je na naszym wirtualnym tablecie po prostu zaznaczamy je na pulicie i przeciągamy do okna BlueStacks. Po chwili powinny być zainstalowane. Gdyby ten sposób nie zadziałał, co może się zdarzyć w niektórych konfiguracjach Windowsa, w lewym górnym rogu "tableta"  klikamy w przy napisie Zainstalowane aplikacje w 3 kropki i wybieramy opcję zainstaluj apk i wybieramy pliki apk z lokalizacji, w której je zapisaliśmy.

W zasadzie mamy "system" gotowy do pracy.

NmgT8Xs.png

4. Uruchomienie i konfiguracja Windscribe (opcjonalne)

Uruchamiamy Windscribe i logujemy się w nim danymi, które podaliśmy przy rejestracji 

nVkbVeN.png

A nstępnie wybieramy interesującą nas lokalizację...

8N854J9.png

Po połączeniu z serwerem pokaże nam się nasze nowe IP. Uwaga! W wersji darmowej nie wszyskie lokalizację są dostępne!

W zasadzie już możemy logować/rejestrować się do CloudTokena z naszego komputera.

 

5. Uruchamianie i logowanie do CloudToken

Teraz wystarczy otworzyć aplikację CloudToken.

Jesli nie jesteś jeszcze w programie klikasz Create account i w kolejnym polu podajesz kod referencyjny

NRLxsU6.png

Mój kod referencyjny to 1113897490 ale oczywiście możesz użyć dowolnego. Dalej postępujesz zgodnie z instrukcjami. Szczególnie ważne jest zapisanie ziarna (seed), czyli 12 wygenerowanych słów oraz PINu do wypłat. 

To drugie dlatego, że aktualna wersja "portfela" obarczona jest poważnym błędem i nie ma obecnie możliwości odzyskania PIN do wypłat!

Jeśli masz już konto załozone na smatfonie wystarczy się do niego zalogować albo odtworzyć z ziarna "seedu".

System na jedno konto jest gotowy do pracy. Do opisania działania na multikontach przejdę po kolejnym nieobowiązkowym kroku, tj. po uzunięciu reklam i gier z naszej instalacji BlueStacks.

 

6. Usuwanie reklam z BlueStracks (opcjonalne, dla zaawansowanych)

By usunąć reklamy i uciążliwe gry w naszej instalacji pobieramy program BlueStacks Tweaker 5 a następnie uruchamiamy go.

MXtbptX.png

By to zrobić najpierw musimy naszego wirtualnego tableta zrootować, w zakładce Root

arsspbf.png

a następnie wyłączyć Promo w zakładce Helpers.

yw6d4tc.png

Są to działania dla bardziej zaawansowanych dlatego nie będę ich tu szczegółowo opisywał. Szczegółowy opis dostępny po kliknięciu w aplikacji na ikonkę filmu baź na stronie https://bstweaker.tk/.

Jeśl przebrniecie ten etap pozbędziecie się reklam i gier ze swojej instalacji. W innym przypadku, będziecie musieli je znosić, co nie pozbawia jednak instalacji funkcjonalności, o którą nam chodzi.

System jest już gotowy w 100% do pracy z CloudToken. No chyba, że chcesz inwestować w CloudToken przez

 

7. Multikonta

W tym projekcie nie jest trudno zauważyć, jaki potencjał drzemie w inwestowaniu większych niż 500$-750$ kwot nie na jednym koncie lecz w schemacie multikont. Dość powiedzieć, że już przy inwestycji 1000$ inwestując je na 2 kontach pod sobą będziemy otrzymywali naliczenia o 50% wyższe niż przy inwestycji na jednym koncie. Przy inwstycji 1500$ na trzech kontach pod sobą o 67%,  a przy inwestycji 2000$ - w troszkę bardziej skomplikowanej konfiguracji) - aż o 87,5% większe naliczenia. Gra jest więc warta świeczki.

Jednak korzystanie z multikont rodzi takie zagrożenie, że admini projektu mogą w przszłości blokować tego typu działania. By te ryzyko zniwelować koniecze jest korzystanie z serwera proxy. Np. opisanego wcześniej - Windscribe

Pomoże nam w tym też program BlueStacks. Raczej bowiem niewielu z nas korzysta z 2, 3, 5 czy 10 telefonów a zmiana logownia na pojedynczym telefonie jest dość niewygodna.

Jak więc tworzyć multikonta?

Z programem BlueStacks i Windscribe to dziecinnie proste. Po prostu sklonujemy sobie naszą instalację tyle razy ile multikont będziemy chcieli stworzyć. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, zasobność portfela, dopuszczalny poziom ryzyka i... pojemność naszego dysku. O ile więc reklamy i gry w BlueStocks nie będą nam zbytnio wadziły przy jednym koncie, o tyle przy multikontach zdecydowanie zalecam się ich pozbyć.

Jak utworzyć multikonto?

Po kolei wykonyjemy następujące czynności:

 1. Otwieramy naszą wzorcową instalację BlueStracks
 2. koniecznie wylogowujemy się z portfela CloudToken
 3. zamykamy BlueStacks
 4. na pulpicie klikamy w ikonę BlueStacks Multi-Instance Manager i w prawym dolnym rogu Menadżera klikamy w przycisk Nowa instancja

HHy4cDr.png

           w kolejnym okienku wybieramy opcję Sklonuj instancję

MTLes40.png

           powtarzamy tę czynność tyle razy ile zamierzamy utworzyć multikont.

5. logujemy się do każdej instancji osobno i w pierwszej kolejności uruchamiamy Windscribe zmieniając lokalizację serwera VPN.

6. Następnie tworzymy kolejne konto podpinając je pod nasze poprzednie na wybranym poziomie, bacząc by zapisać dokładnie słowa kluczowe (ziarno/seed) i PIN do wypłat. Czynność tę powtarzamy dla każdego kolejnego multikonta.

 

I to wszysko.

 

Mój kod referencyjny w CloudToken to 

1113897490

 

8. Zastrzeżenia

 1. Projekt prawie na pewno nie zarbia w sposób opisany w legendzie, więc jeśli chcesz w niego zainwestować to musisz mieć świadomość, że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością działa wg schematu Ponziego jest więc ekstremalnie ryzykowny a większość uczestników straci w nim w całości lub części zaainwestowane pieniądze. Jesli więc zdecydujesz się na inwestycję nigdy nie inwestuj weń środków, z których utratą będzie Ci trudno się pogodzić, w szczególności nie inwestuj środków pożyczonych lub przeznaczonych na życie lub ważne dla Ciebie i Twojej rodziny sprawy.
 2. "Portfel" CloudToken Wallet obecnie na pewno nie jest portfelem kryptowalutowym. Przekazując środki do programu nie posiadasz kluczy prywatnych do adesów na które przesyłasz kryptowaluty. Słowa kluczowe w żaden sposób nie pomogą Ci odzyskać kontroli nad środkami przesłanymi na adres wygenerowany w aplikacji CloudToken. "Portfel" będzie działał i umożliwał wypłatę tak długo jak długo twórcy projektu na to pozwolą. Nawet jeśli w przyszłości CloudToken wallet udostępni Ci klucze prywatne adresów to i tak istnieje ryzyko, że twórcy programu będą posiadali do nich dostęp. Środki na tym "portfelu" nigdy nie będą w pełni bezpieczne.
 3. Korzystanie z opisanej w poradniku metody, w tym z systemu multikont może wiązać się z ryzykiem podjęcia przez twórców programu działań przeciwko użytkownikom korzystających z tego typu rozwiązań. Korzystanie z VPN nie gwarantuje, że stosowane praktyki nie zostaną przez twórców programu wykryte.
 4. Autor poradnika zweryfikował za pomocą strony https://www.virustotal.com/ rekomendowane do instlacji pliki i linki i na dzień publikacji poradnika wolne one były od złośliwego oprogramowania. Przed ściągnięciem ich na swój komputer zweryfikuj ten fakt jednak samodzielnie lub skorzystaj z linków do VIRUSTOTAL po linkach do pobrania. Autor nie jest jednak autorem ani dystrybutorem linkowanego oprogramowania i mnie może gwarantować, że jest ono w pełni bezpieczne.
 5. Autor poradnika zainwestował w CloudToken a skorzystanie z podanego przez niego w programie kodu referncyjnego będzie wiązało się z uzyskaniem przez niego korzyści wynikającej z planu marketingowego, tj. co najmniej w wysokości naliczenia uzyskanego przez rejestrującego się z użyciem jego kodu. Zarejestrowanie się w Windscribe z linków zawartych w niniejszym poradniku może wiązać się z korzyścią dla autora poradnika w wysokości do 50% opłaconych kwot.

_____________________________________________________________________

Linki do pobrania aplikacji 

Link do rejestracji na Windscribe - LINK - VIRUSTOTALRecommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×