Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
CloudToken bez telefonu lub tableta


Description

Cloudtoken na PC. Multikonta w Cloudtoken.

Cloudtoken na komputerze PC

W poradniku nie będę opisywał w jaki sposób utworzyć konto w CloudToken, przesłać środki do "portfela" czy też przesłać je do bota.

Natomiast w krótki, i mam nadzieję przystępny sposób opiszę w jaki sposób stworzyć sobie możliwość korzystania z projektu bez używania własnego telefonu czy talbleta, czyli jak działać projekcie CloudToken na zwykłum komputerze PC.

Przyczyn dla których możesz chcieć to zrobić jest wiele. Pierwszy to wygoda. Chyba większość z nas woli korzystać z PC niż telefonu. Drugi to bezpieczeństwo. Nie da się bowiem ukryć, że z telefonu korzystamy dziś w róznoraki sposób i posiadamy na nim wiele informacji, którymi nie chcielibyśmy się dzielić z innymi. A coby nie mówić to do aplikacji wypuszczonej przez firmę z branży hyip nie mozna mieć pełnego zaufania. Lepiej więc odseparować nasze dane gromadzone na telefonie od obcej aplikacji. Trzecia w końcu to chęć skorzystania z dobrodziejstwa planu marketingowego CloudToken i przyjęcie strategii inwestowania nie na jednym lecz na kontach, czyli stworzenia multikont.

Dlatego też w poradniku temat ten opiszę w miarę kompleksowo. Jednak ze względu na cel z niektórych proponowanych rozwiązań można zrezygnować albo też wybrać alternatywne programy.

Dodatkowo, w celu zwiększenia prywatności, proponowane rozwiązanie eliminuje korzystanie z Google Play i nie wymaga logowania się danymi konta google oraz pozwala na ustawienie lokalizacji innej niż ta, w której rzeczywiście przebywamy. Oczywiście jest to opcjonalne i jeśli nie mamy z tym problemu możemy tę część roziązania pominąć.

Co potrzebujemy?

Komputer PC 

To oczywista oczywistość. Tu z systemem Windows aczkolwiek bez problemu można znaleźć alternatywne rozwiązania na inne systemy operacyjne.

Minimalne wymagania:

 • 2GB RAM (rekomendowana wieksza ilość RAM)
 • procesor 2.2 GHZ 
 • karta graficzna 1 GB lub lepsza

Emulator Androida

To jest serce proponowanego rozwiązania. Osobiście korzystam z programu Nox Player. Jednak forumowiczom rekomenduję skorzystać z programu BlueStacks 64bit lub BlueStacks 32bit. Powód jest w zasadzie jeden oba programy okraszone są zbędnymi nam dodatkami w postaci gier na Androida a dla BlueStaks istnieje proste narzędzie dzięki któremu dość łatwo uda się ich pozbyć. Jest 

Aplikacje na Androida i pomocnicze

W zasadzie jedyną niezbędną nam aplikacją jest "portfel" CloudToken.

Ponadto pobieramy jeszcze Windscribe, czyli aplikację do łączenia się z siecią przez VPN oraz BlueStacks Tweaker 5, który pozwoli nam się pozbyć z naszej instalacji emulatora BlueStacks niechcianych reklam.

 

Co i jak?

1. Windscribe (opcjonalnie)

Ten krok jest opcjonalny i nie musimy go wykonywać jeśli nie zależy nam na zwiększeniu anonimowości lub nie zamierzamy w CludToken tworzyć multikont. Chyba Windscribe VPN jest jednym z nielicznych pozwalających nam na zachowanie pełnej anonimowości (oczywiście na ile jest to możliwe w internecie) także na etapie płatności umożliwiając opłacenie konta w jednej z 20 kryptowalut.

Windscribe wymaga założenia konta ale nie musimy podawać adresu email. W bezpłatnej wersji możliwe jest jednoczesne korzystanie na dowolnej ilości urządzeń a do dyspozycji mamy wybór lokalizacji serwera VPN w 10 krajach. Ograniczeniem darmowej, anonimowej wersji jest miesięczny limit transferu 2 GB. To ilość transferu, która bez wątpienia wystarczy nam na obsługę projektu CloudToken. Drugim ograniczeniem jest niemożliwość zresetowania hasła.

Niemniej uważam, że warto skorzystać z opcji płatnej, która w planie rocznym koszuje tylko 49$ a w zamian otrzymujemy rzeczywiście nielimitowany transfer na dowolną ilość urządzeń i dostęp do serwerów 58 lokalizacjach. Sam zużywam ok 2-3TB w jednocześnie w co najmniej dwu różnych lokalizacjach i przepustowość na większości serwerów tylko nieznacznie odbiega od przepustowości internetu bez VPN. IMHO, narzędzie niezbędne dla każdego bawiącego się w hyipy.

Link do rejestracji

Oczywiście na potrzeby opisane w poradniku możliwe jest skorzystanie z każdego innego VPN.

2. Instalacja BlueStacks

 

W zależności od posiadanej wersji systemu operacyjnego Windows pobieramy odpowiednią wersję programu BlueStacks 64bit lub BlueStacks 32bit i ją instalujemy.

Po zainstalowaniu na pulpicie powinny pojawić nam się 2 ikony

Y5QqFBG.png

Jeżeli nie będziemy na naszym komputerze korzystali z więcej niż jednego CloudTpken Wallet to śmiało możemy usunąć ikonkę Multi-Instance Manager. W przeciwnym razie możemy usunąć drugą ikonę. 

Uruchamiamy VlueStacks. Pierwsze uruchomienie może trwać trochę dłużej. Po uruchomieniu zobaczymy taki pulpit naszego wirtualnego tableta/telefonu

VEooigJ.png

Na Waszym będzie troszkę więcej ikon i reklam gier, których jesli zechcecie pozbędziecie się później. Nie jest to jednak niezbędne do dziłania CloudTokena.

3. Instalacja CloudToken Wallet i Windscribe.

Ściągamy i zapisujemy (najlepiej na pulpicie) aplikacje na Androida:

By zainstalować je na naszym wirtualnym tablecie po prostu zaznaczamy je na pulicie i przeciągamy do okna BlueStacks. Po chwili powinny być zainstalowane. Gdyby ten sposób nie zadziałał, co może się zdarzyć w niektórych konfiguracjach Windowsa, w lewym górnym rogu "tableta"  klikamy w przy napisie Zainstalowane aplikacje w 3 kropki i wybieramy opcję zainstaluj apk i wybieramy pliki apk z lokalizacji, w której je zapisaliśmy.

W zasadzie mamy "system" gotowy do pracy.

NmgT8Xs.png

4. Uruchomienie i konfiguracja Windscribe (opcjonalne)

Uruchamiamy Windscribe i logujemy się w nim danymi, które podaliśmy przy rejestracji 

nVkbVeN.png

A nstępnie wybieramy interesującą nas lokalizację...

8N854J9.png

Po połączeniu z serwerem pokaże nam się nasze nowe IP. Uwaga! W wersji darmowej nie wszyskie lokalizację są dostępne!

W zasadzie już możemy logować/rejestrować się do CloudTokena z naszego komputera.

 

5. Uruchamianie i logowanie do CloudToken

Teraz wystarczy otworzyć aplikację CloudToken.

Jesli nie jesteś jeszcze w programie klikasz Create account i w kolejnym polu podajesz kod referencyjny

NRLxsU6.png

Mój kod referencyjny to 1113897490 ale oczywiście możesz użyć dowolnego. Dalej postępujesz zgodnie z instrukcjami. Szczególnie ważne jest zapisanie ziarna (seed), czyli 12 wygenerowanych słów oraz PINu do wypłat. 

To drugie dlatego, że aktualna wersja "portfela" obarczona jest poważnym błędem i nie ma obecnie możliwości odzyskania PIN do wypłat!

Jeśli masz już konto załozone na smatfonie wystarczy się do niego zalogować albo odtworzyć z ziarna "seedu".

System na jedno konto jest gotowy do pracy. Do opisania działania na multikontach przejdę po kolejnym nieobowiązkowym kroku, tj. po uzunięciu reklam i gier z naszej instalacji BlueStacks.

 

6. Usuwanie reklam z BlueStracks (opcjonalne, dla zaawansowanych)

By usunąć reklamy i uciążliwe gry w naszej instalacji pobieramy program BlueStacks Tweaker 5 a następnie uruchamiamy go.

MXtbptX.png

By to zrobić najpierw musimy naszego wirtualnego tableta zrootować, w zakładce Root

arsspbf.png

a następnie wyłączyć Promo w zakładce Helpers.

yw6d4tc.png

Są to działania dla bardziej zaawansowanych dlatego nie będę ich tu szczegółowo opisywał. Szczegółowy opis dostępny po kliknięciu w aplikacji na ikonkę filmu baź na stronie https://bstweaker.tk/.

Jeśl przebrniecie ten etap pozbędziecie się reklam i gier ze swojej instalacji. W innym przypadku, będziecie musieli je znosić, co nie pozbawia jednak instalacji funkcjonalności, o którą nam chodzi.

System jest już gotowy w 100% do pracy z CloudToken. No chyba, że chcesz inwestować w CloudToken przez

 

7. Multikonta

W tym projekcie nie jest trudno zauważyć, jaki potencjał drzemie w inwestowaniu większych niż 500$-750$ kwot nie na jednym koncie lecz w schemacie multikont. Dość powiedzieć, że już przy inwestycji 1000$ inwestując je na 2 kontach pod sobą będziemy otrzymywali naliczenia o 50% wyższe niż przy inwestycji na jednym koncie. Przy inwstycji 1500$ na trzech kontach pod sobą o 67%,  a przy inwestycji 2000$ - w troszkę bardziej skomplikowanej konfiguracji) - aż o 87,5% większe naliczenia. Gra jest więc warta świeczki.

Jednak korzystanie z multikont rodzi takie zagrożenie, że admini projektu mogą w przszłości blokować tego typu działania. By te ryzyko zniwelować koniecze jest korzystanie z serwera proxy. Np. opisanego wcześniej - Windscribe

Pomoże nam w tym też program BlueStacks. Raczej bowiem niewielu z nas korzysta z 2, 3, 5 czy 10 telefonów a zmiana logownia na pojedynczym telefonie jest dość niewygodna.

Jak więc tworzyć multikonta?

Z programem BlueStacks i Windscribe to dziecinnie proste. Po prostu sklonujemy sobie naszą instalację tyle razy ile multikont będziemy chcieli stworzyć. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, zasobność portfela, dopuszczalny poziom ryzyka i... pojemność naszego dysku. O ile więc reklamy i gry w BlueStocks nie będą nam zbytnio wadziły przy jednym koncie, o tyle przy multikontach zdecydowanie zalecam się ich pozbyć.

Jak utworzyć multikonto?

Po kolei wykonyjemy następujące czynności:

 1. Otwieramy naszą wzorcową instalację BlueStracks
 2. koniecznie wylogowujemy się z portfela CloudToken
 3. zamykamy BlueStacks
 4. na pulpicie klikamy w ikonę BlueStacks Multi-Instance Manager i w prawym dolnym rogu Menadżera klikamy w przycisk Nowa instancja

HHy4cDr.png

           w kolejnym okienku wybieramy opcję Sklonuj instancję

MTLes40.png

           powtarzamy tę czynność tyle razy ile zamierzamy utworzyć multikont.

5. logujemy się do każdej instancji osobno i w pierwszej kolejności uruchamiamy Windscribe zmieniając lokalizację serwera VPN.

6. Następnie tworzymy kolejne konto podpinając je pod nasze poprzednie na wybranym poziomie, bacząc by zapisać dokładnie słowa kluczowe (ziarno/seed) i PIN do wypłat. Czynność tę powtarzamy dla każdego kolejnego multikonta.

 

I to wszysko.

 

Mój kod referencyjny w CloudToken to 

1113897490

 

8. Zastrzeżenia

 1. Projekt prawie na pewno nie zarbia w sposób opisany w legendzie, więc jeśli chcesz w niego zainwestować to musisz mieć świadomość, że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością działa wg schematu Ponziego jest więc ekstremalnie ryzykowny a większość uczestników straci w nim w całości lub części zaainwestowane pieniądze. Jesli więc zdecydujesz się na inwestycję nigdy nie inwestuj weń środków, z których utratą będzie Ci trudno się pogodzić, w szczególności nie inwestuj środków pożyczonych lub przeznaczonych na życie lub ważne dla Ciebie i Twojej rodziny sprawy.
 2. "Portfel" CloudToken Wallet obecnie na pewno nie jest portfelem kryptowalutowym. Przekazując środki do programu nie posiadasz kluczy prywatnych do adesów na które przesyłasz kryptowaluty. Słowa kluczowe w żaden sposób nie pomogą Ci odzyskać kontroli nad środkami przesłanymi na adres wygenerowany w aplikacji CloudToken. "Portfel" będzie działał i umożliwał wypłatę tak długo jak długo twórcy projektu na to pozwolą. Nawet jeśli w przyszłości CloudToken wallet udostępni Ci klucze prywatne adresów to i tak istnieje ryzyko, że twórcy programu będą posiadali do nich dostęp. Środki na tym "portfelu" nigdy nie będą w pełni bezpieczne.
 3. Korzystanie z opisanej w poradniku metody, w tym z systemu multikont może wiązać się z ryzykiem podjęcia przez twórców programu działań przeciwko użytkownikom korzystających z tego typu rozwiązań. Korzystanie z VPN nie gwarantuje, że stosowane praktyki nie zostaną przez twórców programu wykryte.
 4. Autor poradnika zweryfikował za pomocą strony https://www.virustotal.com/ rekomendowane do instlacji pliki i linki i na dzień publikacji poradnika wolne one były od złośliwego oprogramowania. Przed ściągnięciem ich na swój komputer zweryfikuj ten fakt jednak samodzielnie lub skorzystaj z linków do VIRUSTOTAL po linkach do pobrania. Autor nie jest jednak autorem ani dystrybutorem linkowanego oprogramowania i mnie może gwarantować, że jest ono w pełni bezpieczne.
 5. Autor poradnika zainwestował w CloudToken a skorzystanie z podanego przez niego w programie kodu referncyjnego będzie wiązało się z uzyskaniem przez niego korzyści wynikającej z planu marketingowego, tj. co najmniej w wysokości naliczenia uzyskanego przez rejestrującego się z użyciem jego kodu. Zarejestrowanie się w Windscribe z linków zawartych w niniejszym poradniku może wiązać się z korzyścią dla autora poradnika w wysokości do 50% opłaconych kwot.

_____________________________________________________________________

Linki do pobrania aplikacji 

Link do rejestracji na Windscribe - LINK - VIRUSTOTALRecommended Comments

Świetny artykuł, ale niestety przy obecnej wersji CLOUD (1.9.0) przy uruchamianiu mam czarny obraz :(

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Na blueStacks możesz spróbować  zwiększyć ilość pamięci albo zainstalować wersję 1.8.1 z google store.

Wersja 1.9.0 na pewno zaś chodzi na Nox (sam używam). Instalacja także dość intuicyjna.

Edited by pepperoniss

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×